REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 lutego 2020, 13:50

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Biuro wirtualne to jedno z najlepszych rozwiązań dla prężnie rozwijających się firm - małych i większych.

  Dzięki korzystaniu z usługi takiego typu, firma może szczycić się dogodnym adresem (samo centrum Warszawy!), a także korzystać z całej masy udogodnień dostosowanych do potrzeb każdej firmy. Wirtualny adres firmy może być wykorzystywany do celów rejestracyjnych i marketingowych, ale nie tylko. W zależności od potrzeb, wirtualne biuro w centrum Warszawy oferuje szeroki wachlarz usług takich jak: 

  1. Usługi IT
  2. Usługi prawne
  3. Usługi w dziedzinie finansów
  4. Sale konferencyjne

  To tylko wybrane usługi, które wchodzą w skład oferty wynajmu biura wirtualnego. Ponadto, zależnie od pakietu, firmy mogą korzystać z takich udogodnień jak odbieranie, wysyłanie, skanowanie i powiadamianie o korespondencji. 

  Wirtualne biuro, które spełnia każde wymagania

  Warszawa to zdecydowanie miejsce, w którym każda firma ma wspaniałą okazję i możliwości do bujnego rozkwitu. Możliwości takiego rozwoju tworzą firmy takie jak Biuro wirtualne Warszawa 

  Tanie wirtualne biuro w Warszawie, które świadczy usługi na najwyższym poziomie to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorcy. Zainteresowała Cię taka oferta? Sprawdź co zyskasz dzięki BiuroKamienica.pl

  Usługi związane z biurami wirtualnym nigdy nie były tańsze! Dostępne są różne pakiety, takie jak:

  • Start - pakiet początkowy, który zawiera w sobie adres dla firmy w samym centrum Warszawy oraz odbiór korespondencji. Cena tego pakietu to zaledwie 49.99zł!
  • Standard - oferta bardziej rozbudowana, która - oprócz tego, co zawiera się w pakiecie Start - oferuje informowanie o korespondencji wysyłane od razu na maila.
  • Silver - pakiet zdecydowanie rozbudowany. Oferuje wszystko to, co poprzednie pakiety, z usługami takimi jak skanowanie korespondencji i wysyłanie na wskazany adres e-mail, wysyłanie korespondencji na wskazany adres w formie przesyłki zbiorczej (raz na 3 miesiące) oraz dostęp do Sali konferencyjnej (2 godziny w cenie pakietu)
  • Gold - najbogatsza oferta biura wirtualnego, która oferuje wszystkie wymienione wyżej usługi z dodatkiem obsługi prawnej przez 2 godziny w miesiącu! Ponadto, w cenie pakietu zamiast 2 godzin wynajmu sali konferencyjnej otrzymują Państwo aż 10!

  Wygodne i profesjonalne biuro wirtualne

  Wirtualne biuro do wynajęcia w Śródmieściu dorównuje, a nawet przewyższa standardami biura największych firm! Piękny wystrój wnętrza, który od razu przywodzi na myśl profesjonalizm tworzy idealny grunt pod wszelkiego rodzaju interesy.

  Wirtualny adres Twojej firmy jest niemal prestiżowy - przecież firma, której adres wskazuje samo centrum nie może być amatorem w swojej dziedzinie! Sale konferencyjne to idealne miejsca na wszelkiego rodzaju spotkania, biznesowe i firmowe. Kompleksowe wyposażenie i obsługa Twojego biura to bardzo ważny element sukcesu, na który pracujesz tak ciężko! W razie jakichkolwiek problemów możesz liczyć na pomoc specjalistów z dziedziny prawa, IT oraz finansów - żaden kłopot nie będzie Ci już straszny!

  Artykuł załadowany: 0.2973 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020