REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 lutego 2019, 16:28 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Na warszawskim Ursynowie - w odpowiedzi na zapotrzebowanie rodziców mieszkających w naszej dzielnicy - otwarty został niedawno salon firmy BoboWózki. Rodzice z pewnością docenią, że najlepsze wózki i foteliki samochodowe można znaleźć teraz w jednym miejscu, a w dodatku niemal na wyciągnięcie ręki.

  Salon mieści się przy al. Komisji Edukacji Narodowej 49, w niewielkiej odległości od stacji metra Natolin. To doskonała lokalizacja, dzięki której niezwykle ważne i odpowiedzialne zadanie, jakim jest znalezienie najlepszego wózka i fotelika samochodowego dla swojego dziecka, będzie jeszcze łatwiejsze!

  - Nasi wykwalifikowani eksperci pomogą rodzicom w trudnym zadaniu - wyborze wygodnego wózka i bezpiecznego fotelika. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i kompetencji wskażą najlepsze rozwiązania, które będą dostosowane zarówno do potrzeb, jak i oczekiwań rodziców oraz dzieci - mówi kierownik salonu Dawid Kałużny. - Pracownicy doskonale potrafią zrozumieć potrzeby klientów, tak więc wskazanie odpowiednich produktów nie będzie stanowiło dla nich problemu - dodaje.

  Najlepsze wózki i foteliki w jednym miejscu

  Dzięki odpowiedniej ilości miejsca rodzice mogą zobaczyć jak składa się dany model wózka, jak się go prowadzi lub w jaki sposób zmienia się wersję głęboką na spacerową. Eksperci salonu odpowiedzą na wszystkie pytania rodziców i rozwieją ich wszelkie wątpliwości. Tym samym zakup wózka, czy fotelika dziecięcego będzie tylko przyjemnością.

  Warto mieć na uwadze także fakt, że do dyspozycji klientów salonu BoboWózki pozostaje duży parking znajdujący się przed sklepem. Dodatkowo na klientów czekają miejsca w podziemnej hali garażowej, gdzie można swobodnie przymierzyć fotelik do posiadanego samochodu. W przypadku chęci skorzystania z miejsca w hali garażowej, co ważne jest szczególnie teraz - zimą, pracownicy sugerują wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem +48 513 521 080. Wówczas zostanie otwarta hala ze specjalnymi miejscami tylko dla klientów. 

  Salon BoboWózki na Ursynowie przy al. KEN 49 jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00, a w soboty od 10:00 do 16:00. Eksperci salonu czekają na Was!

  Artykuł załadowany: 0.1776 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019