REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2019, 19:15 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Dla wielu osób sport to nie tylko doskonała rozrywka oraz emocje przed telewizorem podczas kibicowania ulubionym drużynom lub zawodnikom. To również okazja do zarobku, który może pojawić się przy pewnej dawce wiedzy na temat sportu oraz odrobinie szczęścia. Bukmacherzy, czyli firmy za pośrednictwem których można zawierać przez Internet zakłady sportowe, bardzo często oferują graczom dodatkowe bonusy pieniężne, aby zachęcić ich do gry. Sprawdź w jaki sposób możesz z nich skorzystać i podejmij wyzwanie!

  Bukmacher STS (Star Typ Sport) oferuje dodatkowe środki pieniężne, które po spełnieniu kilku prostych wymogów, możesz wykorzystać na obstawianie wyników wydarzeń sportowych. Sporządziliśmy kilka wskazówek na temat tego w jaki sposób możesz z nich skorzystać. Zapraszamy do lektury!

  Czym są bonusy bukmacherskie?

  Bonusy bukmacherskie to dodatkowe środki finansowe, które firma - bukmacher, przeznacza dla graczy, aby zachęcić ich do stawiania zakładów właśnie za pośrednictwem tej konkretnej firmy. Bukmacherzy oferują różnego rodzaju bonusy bukmacherskie, m.in. bonusy na powitanie dla nowych graczy, bonusy bez ryzyka, tzw. cashback czy bonusy od pierwsze wpłaty. Na ogół wymaga się, aby wykorzystując taki bonus, gracz dokonał jego całkowitego obrotu obstawiając wydarzenia sportowe o określonym kursie. Szczegółowe zasady przyznawania bonusów określają regulaminy promocji na stronie internetowej danej firmy bukmacherskiej.

  Zgarnij bonus powitalny

  Jeśli dopiero chcesz spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich lub chcesz skorzystać z ofert powitalnych bukmacherów, wejdź na stronę https://www.meczyki.pl/bukmacherzy i wybierz najlepszą ofertę. Rejestrując się na stronie danej firmy bukmacherskiej możesz otrzymać cały pakiet bonusów powitalnych, takich jak bonus bez depozytu, bonus bez ryzyka oraz bonus od pierwszej wpłaty. Jeśli wykorzystując środki z oferty promocyjnej umiejętnie wytypujesz swoje pierwsze zakłady, znacząco zwiększysz swój dochód!

  Cashback - na czym polega?

  Cashback, czyli zwrot pieniędzy, to zakład bez ryzyka. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki zakładu do określonej kwoty. W przypadku bukmachera STS jest to 31 zł. Przykładowo, jeśli zawrzesz zakłada za 31 zł i okaże się on nietrafiony, otrzymasz zwrot tej kwoty po opodatkowaniu, czyli dokładnie 27,28 zł! Masz zatem szansę na wysoką wygraną przy minimalnym ryzyku! Jeśli interesuje Cię promocja sts cashback sprawdź podlinkowaną stronę internetową, zapoznaj się z ogólnymi zasadami promocji i spróbuj swych sił w typowaniu.

  Bonusy STS oraz innych bukmacherów sprawiają, że można bardzo udanie rozpocząć swoją przygodę z zakładami sportowymi. Wytrawni gracze bardzo często z kolei wykorzystują różne promocje bukmacherów, takie jak sts cashback czy bonusy powitalne. Dołącz do nich i sprawdź się w grze, powodzenia!

  Artykuł załadowany: 0.2582 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020