REKLAMAA1-VISTULA-07-05----06-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 grudnia 2018, 08:24

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy czas w roku kalendarzowym, czyli Boże Narodzenie. To szczególny moment, kiedy można na chwilę się zatrzymać, odpocząć, spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednak przygotowania do Bożego Narodzenia potrafią być bardzo czasochłonne i męczące. Długie sprzątanie, ubieranie choinki, gotowanie i pieczenie ciast sprawia, że kiedy nadchodzi czas świętowania, nie ma się już siły na radość i wspólne ucztowanie. Jest proste rozwiązanie, żeby odpocząć, zrelaksować się i wspólnie z najbliższymi świętować Boże Narodzenie. Wystarczy zdecydować się spędzić ten magiczny czas poza domem.

  W Polsce wiele hoteli, pensjonatów zajmuje się profesjonalną organizacją Wigilii i Bożego Narodzenia, m.in. Park Rekreacyjno-Biznesowy Hotel Las Woda****, który znajduje się niespełna 54km od Warszawy.

  Gdzie na święta Bożego Narodzenia?

  Jest w roku taki czas, na który czeka się z niecierpliwością i bez wątpienia są to święta Bożego Narodzenia. To jedne z najpiękniejszych świąt podczas, których gasną wszelkie spory, zapomina się o pracy, a skupia na rodzinie i bliskich. 

  Większość osób decyduje się na tradycyjne święta w domu. Jednak coraz częściej Polacy podejmują decyzję o spędzeniu Bożego Narodzenia w górach, nad morzem lub przytulnym hotelu. Nie ma nic w tym złego, wręcz przeciwnie. Podczas takich świąt można naprawdę odpocząć i poświętować. 

  Bardzo atrakcyjną ofertę ma m.in. Hotel pod Warszawą - Las Woda****. To wyjątkowe miejsce, które położone jest na terenie 17ha lasu i z dala od miejskiego zgiełku. Hotel dysponują wspaniałą bazą hotelową oraz restauracją, w której serwowana jest europejska kuchnia. 

  24 grudnia przygotowywana jest uroczysta Wigilia z tradycyjnymi polskimi potrawami. Śpiewane są kolędy, a wizytę składa nie kto, inny jak Święty Mikołaj, którego z utęsknieniem wypatrują dzieci. Cały czas panuje bardzo rodzinna i przyjazna atmosfera, która sprzyja świętowaniu.  

  Boże Narodzenie w Hotelu Las Woda*** Wilga

  Boże Narodzenie nie musi sprowadzać się tylko do wspólnego siedzenia przy stole. W tym szczególnym czasie można bardzo aktywnie spędzać wolne chwile i zadbać o siebie. W Las Woda*** Wilga  w okresie świątecznym można skorzystać z basenu, jacuzzi, sauny, siłowni, sali klubowej z bilardem, piłkarzykami, rzutkami, a także zabiegów kosmetycznych i masaży.

  To przyjazne miejsce rodzinom z dziećmi. Wspomniany hotel został bowiem odznaczony certyfikatem Hotel Przyjazny Rodzinie. W swojej ofercie na szereg atrakcji i różnych animacji dla dzieci, m.in. bajkolandia, zabawy z animatorami, zabawy stolikowe, ruchowe, tematyczne i wiele innych.

  Hotel Las Woda*** jest również przyjazny zwierzętom. Nic nie stoi na przeszkodzenie, aby święta Bożego Narodzenia spędzić w nim z ukochanymi pupilami.

  Zalety Bożego Narodzenia poza domem

  Pierwszą podstawową zaletą spędzania świąt Bożego Narodzenia poza domem jest to, że unika się wszystkich przygotowań tj. wielogodzinne zakupy i stanie w sklepowych kolejkach, sprzątanie, gotowanie, pieczenie ciast, mycie naczyń i ciągłe bieganie z talerzami. Wszystko otrzymuje się perfekcyjnie przygotowane. Nie pozostaje nic innego jak tylko oddać się świętowaniu. Do tego wolny czas w całości można poświęcić bliskim - na wspólne rozmowy oraz zabawy. Nie zaprząta się głowy myślami o przygotowywaniu kolejnych posiłków. To szansa na zmianę klimatu i otoczenia. A przede wszystkim, to prawdziwy czas, kiedy zapomina się o pracy i innych domowych obowiązkach. Ponadto to świetna okazja do poznania nowego miejsca i osób.

  Czy warto spędzić Boże Narodzenie poza domem?

  Wiele osób zastanawia się, czy warto spędzić Boże Narodzenie poza domem? Oczywiście, że tak! To, że nie zasiada się do wigilijnej kolacji, przy stole w swoim domu nie oznacza, że nie szanuje się tradycji, czy z niej rezygnuje. W hotelach, pensjonatach przygotowywane są tradycyjne Wigilie oraz uroczyste świąteczne obiady i kolacje. Jedyna różnica jest taka, że tego wszystkiego nie przygotowuje się samemu. Zaoszczędzony czas na przygotowaniach w pełni można poświęcić rodzinie i przyjaciołom. A przecież o to właśnie w tych świętach chodzi, żeby spędzić czas z bliskimi osobami i chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych sprawach.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2606 sekundy
  REKLAMAA2-TOSIA.pl--06-05----05-06-2019