REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay)

  REKLAMA

  Rusza kolejna w Warszawie społeczna akcja zbierania żywności dla bezdomnych. Organizatorzy apelują, by nie wyrzucać jedzenia pozostałego po świętach. Można je przywieźć w czwartek po południu na Patelnię w centrum.

  Nie każdy w święta cieszył się rodzinną atmosferą. Są osoby, dla których ten czas jest walką o przetrwanie. W trakcie okresu świątecznego osoby bezdomne mierzą się z tymi samymi problemami – brakiem dachu nad głową podczas mroźnych nocy oraz niedostatkiem produktów niezbędnych do życia. A dodatkowo dochodzi poczucie osamotnienia.

  Wg statystyk, Polacy marnują ponad 9 milionów ton żywności rocznie. - W tegoroczne święta nie wyrzucaj żywności - podziel się z tymi, którzy jej nie mają. To bardzo proste - wystarczy przynieść zapakowaną żywność i bezpośrednio ją przekazać potrzebującym - mówią organizatorzy akcji "Ciepłe zimą".

  Zbiórka jedzenia odbędzie się 28 grudnia na Patelni (metro Centrum) w Warszawie. Podzielić się własnym, świątecznym jedzeniem z osobami potrzebującymi, będzie można w godzinach 17:30-19:30.

  Co można przynieść? Jak informują organizatorzy: różnego rodzaju potrawy domowe nie wymagające odgrzewania, szczelnie zapakowane (np. ciasta, sałatki itp.), pieczywo, słodycze, napoje i innego rodzaju żywność długoterminową.

  Trwa także inna akcja dzielenia się jedzeniem - o szczegółach piszemy tutaj

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1489 sekundy
  REKLAMA