REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (WygodnaDieta.pl)

  Catering dietetyczny jeszcze kilka lat temu kojarzony był głównie z celebrytami, którzy rozpropagowali tzw. dietę pudełkową. Z jednej strony – taka promocja oczywiście spowodowała, że stał się popularniejszy, z drugiej jednak – za często utożsamiany był z modą i co za tym idzie – dużymi wydatkami. Popularność ma swoje dobre i złe strony. Dzięki rozpowszechnieniu tego rodzaju usług – stały się one tańsze. Warto jednak zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na jakość cateringu dietetycznego.

  Zabieganie i chroniczny brak czasu? Niewielu z nas może sobie pozwolić na życie według własnego rytmu.  Niestety, odbija się to niekorzystnie na naszej kondycji psychofizycznej – jedną ze sfer, którą zaniedbujemy najbardziej jest codzienna dieta. Doskonale wiemy, że wiele chorób, w tym cywilizacyjnych, ma swoje źródło w nieodpowiednim sposobie żywienia, jednak nie zawsze znajdujemy w sobie tyle determinacji, żeby zracjonalizować nasz codzienny, żywieniowy plan dnia. Skuteczną pomocą w tym istotnym zadaniu może się okazać catering dietetyczny, pod warunkiem, że usługi takie będą oferowane przez profesjonalistów.

  Jak wybrać najlepszą ofertę?

  Wbrew pozorom, wybór odpowiedniej firmy cateringowej, nie zawsze jest łatwy – popularność, jak już wyżej wspomnieliśmy, ma swoją cenę. Na rynku pojawia się więcej firm i nie wszystkie proponują najwyższej jakości usługi – na zdrowiu jednak na pewno nie warto oszczędzać.

  Profesjonalna firma cateringowa stawia przede wszystkim na jakość – pod każdym względem. Zatrudnia doświadczonych dietetyków, układających plany żywieniowe – jednocześnie pełnowartościowe, urozmaicone i smaczne; kucharzy, potrafiących odpowiednio przygotować posiłki (zgodnie z zaleceniami dietetyków). Używa jedynie najlepszej jakości składników, dba również o to, by dania były zapakowane we właściwy sposób. Istotna jest także niezawodność, jeśli chodzi o efektywność i szybkość dostaw.

  Dopiero połączenie tych wszystkich elementów daje ofertę, którą warto się zainteresować, ale do osiągnięcia sukcesu niezbędna jest również pasja, bez której trudno jest komponować atrakcyjne menu. Najwyższej klasy profesjonalizm, fachowa wiedza z zakresu żywienia i ciągła motywacja – te elementy tworzą ofertę cateringową, którą na pewno warto się zainteresować.

  Dzięki takiemu podejściu zyskuje się lojalnych klientów, którzy są też najlepszą wizytówką dla każdej firmy. Wieloletnie doświadczenie w branży, stawianie na najlepszą jakość produktów i optymalną komunikację z każdym klientem – na takich podstawach swoją pozycję rynkową buduje Wygodna Dieta – firma, która zainicjowała swoją działalność i z powodzeniem ją kontynuuje, bazując właśnie na tych filarach. Catering dietetyczny to nie „zwykłe” usługi z zakresu dostarczania gotowych dań na zamówienie.

  Catering dietetyczny – dla kogo?

  Catering dietetyczny ma pomóc klientom w racjonalizowaniu codziennej diety. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny – wszyscy jesteśmy inni, każdy ma inne uwarunkowania (zdrowotne), inne gusta żywieniowe, inne przyzwyczajenia, w końcu również – inne cele, w których realizacji ma pomóc zdrowe żywienie.

  Catering dietetyczny ma nie tylko pomóc w pozbywaniu się otyłości czy nadwagi. Jest dedykowany również osobom zmagającym się z różnymi chorobami (np. z cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami metabolicznymi, chorobami układu pokarmowego, krwionośnego), rekonwalescentom, a także osobom preferującym określony styl żywienia (diety roślinne).

  Trudno sobie wyobrazić, aby programem żywieniowym nie zajmował się wysokiej klasy dietetyk. Wymogi podstawowe – to jedno. Żaden, nawet najzdrowszy i dostarczony wprost pod wskazany adres posiłek, nie zyska aprobaty klienta, jeśli nie będzie smaczny i estetycznie podany.

  Decydując się na współpracę z firmą Wygodna Dieta – otrzymacie Państwo usługę kompletną – pięć gotowych posiłków na cały dzień, przygotowanych przez specjalistów, sporządzonych ze sprawdzonych, najlepszych składników, smacznych i odpowiednio zapakowanych. A to wszystko zgodnie z indywidualnymi zaleceniami – tak, by korzystanie z cateringu dietetycznego prowadziło nie tylko do poprawy kondycji zdrowotnej, ale również przyczyniło się do ukształtowania nowych, zdrowszych i trwałych nawyków żywieniowych.

  Nasz catering dietetyczny to m.in.:

  • dieta ułożona przez wykwalifikowanych dietetyków,
  • smaczne dania przygotowane przez profesjonalny zespół kucharzy,
  • bezpieczeństwo żywności, dzięki kuchni wyspecjalizowanej w przygotowywaniu diet,
  • nowoczesny system pakowania gwarantujący świeżość i higienę,
  • elastyczność przy wyborze terminów dostawy,
  • wygodna dostawa wprost do Twoich drzwi,
  • doradztwo dietetyczne i stały dostęp do dietetyków

  WygodnaDieta.pl - Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi!

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1195 sekundy
  REKLAMAA2_WorkingBalance_od16-03-do-17-06-2018