REKLAMAA1-SALONin360--19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Zespół Brak Snu, wywodzący się z naszej dzielnicy rozpoczął tegoroczne Dni Ursynowa. Powoli zapełnia się teren pod Kopa Cwila. Czekamy na dzisiejsze gwiazdy!

  Brak Snu to trafna nazwa dla grupy, która rozpoczęła największą ursynowską imprezę plenerową. Z pewnością przy ich dynamicznej i wpadającej w ucho muzyce nikt nie przysypiał. Melodyjne rockowe kawałki z mocnym brzmieniem gitar i dobrym beatem perkusji mogły się podobać.

  Dla grupy, której część z pięciorga członków mieszka lub mieszkało w naszej dzielnicy, nie był to pierwszy występ na Dniach Ursynowa. Wokalistka Aleksandra Kalczyńska występowała już przed ursynowianami w 2013 roku. Dziś zespół systematycznie zyskuje swoich fanów, koncertując w całej Polsce.

  Pod Kopą Cwila zbiera się coraz więcej osób. Zbocze górki skierowane na scenę zapełnia się. Co lepsze miejscówki są już zajęte. Młodzież czeka na występ gwiazdy rapu - Kękę, który wystąpi ok. 19:00. A później Poparzeni Kawą Trzy i Maciej Maleńczuk!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3678 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019