REKLAMAA1-FortSluzew-21-01----31-01-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 lutego 2018, 14:26 komentarzy 9

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  REKLAMA

  O 18:00 w ratuszu rozpocznie się konferencja prasowa oraz spotkanie z mieszkańcami w sprawie zmian w organizacji ruchu dla pieszych i kierowców. Wykonawca Południowej Obwodnicy Warszawy wprowadzi je pod koniec lutego. Obejrzyj transmisję na żywo z konferencji!

  Dziś dowiemy się jakie utrudnienia będą nam towarzyszyć przez najbliższych kilka lat, w związku z budową POW na Ursynowie. Na spotkaniu w ratuszu pojawią się przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wykonawcy tunelu - firmy Astaldi, Zarządu Transportu Miejskiego oraz władz dzielnicy.

  Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w końcówce lutego odcięte od ul. Płaskowickiej zostaną dwie ulice: Braci Wagów oraz Lanciego. Należy też spodziewać się dużych zmian na samej Płaskowickiej. Nowa, tymczasowa organizacji ruchu pociągnie za sobą także konieczność kolejnych zmian w trasach autobusów komunikacji miejskiej.

  O szczegółach dowiecie się na bieżąco z Haloursynow.pl. Oglądajcie również relację na żywo od godz. 18:00 - pod tym artykułem oraz na naszym profilu na Facebooku.

  ZOBACZ TRANSMISJĘ ONLINE - ROZPOCZĘCIE O GODZ. 18:00:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  9Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~alisterkabat 9 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Do kks: Obawiam się, że nie. Przejazd pod tunelem w tych godzinach (wcześnie rano i późnym popołudniem) będzie również zakorkowany przez tranzytowców. Popatrz na inne "tranzytówki" w Warszawie. Dodatkowy koszt - zatrucie atmosfery i horror komunikacyjny w dzielnicy przez dwa lata. W tym kontekście porównanie z łazienką kompletnie chybione,

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Okoliczniak 8 11 miesięcy temuocena: 75% 

   Pytanie zasadnicze wciąż brzmi następująco: "Dlaczego te zmiany nie zostały podane do wiadomości wcześniej?". Dziękuję za uwagę.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Maciek Orzeł 7 11 miesięcy temuocena: 50% 

   Pssyt, pssyt ma ktoś może jakieś mejle? bo zbieram do bazy...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Klemens 6 11 miesięcy temuocena: 73% 

   Przepraszam to jak teraz będzie jeździło 504 którym jadę do pracy a potem do szkoły po dziecko? Zacznie fruwać w powietrzu? Naprawdę już mam dość tego całego POW. Dzielnicę nam zrujnuje!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alisterkabat 5 11 miesięcy temuocena: 67% 

   Pisałem już , że to nie jest inwestycja dla nas, mieszkańców Ursynowa. Ona nie nam ma ułatwiać codzienne życie, dlatego nie rozumiem "entuzjazmu" niektórych dyskutantów. Ile razy dziennie będziecie korzystali z tego tunelu? Pewnie do parku na jego powierzchni pójdziecie z dziećmi pooddychać świeżą spaliną ;) ?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kks 4 11 miesięcy temuocena: 0% 

   Do ~alisterkabat: Mylisz się. Ta inwestycja ułatwi mieszkańcom Ursynowa wyjazd na obwodnicę, a tym samym dojazd na Włochy, Ursus, Bemowo (obecnie przejazd przez Płaskowickiej do Puławskiej rano to 15 minut stania), a także na drugą Wisły. A utrudnień nie da się uniknąć. Jak remontujesz mieszkanie to też przez jakiś czas musisz obejść się bez kuchni czy łazienki.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KochamPOW 3 11 miesięcy temuocena: 42% 

   Dojazd na Wlochy, Ursus, Bemowo to tak średnio ułatwi, bo wjazd na POW w kierunku zachodnim bedzie tylko przez .... portal zachodni, czyli dość niedaleko obecnego wjazdu od Puławskiej

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~bob 2 11 miesięcy temuocena: 0% 

   Ul. Płaskowickiej prowadząca do portalu zachodniego będzie przebudowana na tym odcinku do dwóch pasów, a sam wjazd na obwodnicę będzie bezkolizyjny. To spora różnica w porównaniu do tego co mamy teraz czyli: ronda i potrójnych świateł, w tym jedne z ruchliwą ul. Puławską

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kibol 1 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Rujnacja dzielnicy to jeszcze nic w porównaniu z ty jak już ta cała POW zostanie oddana do użytku. Najgorszy jest negatywny wpływ na zdrowie. Smog, drgania, hałas. Ja już szukam mieszkania w innej dzielnicy.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.13 sekundy
  REKLAMA