REKLAMAA1-AUCHAN-28-06---31-12-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 października 2018, 18:17 komentarzy 43
  Przez kilkanaście dni na Rosoła stały tabliczki z napisem

  Przez kilkanaście dni na Rosoła stały tabliczki z napisem "Inwestycja wstrzymana" (SK)

  REKLAMA

  Kierowców z Kabat czekają kolejne utrudnienia. Po świętach, na ponad miesiąc, zamknięty zostanie wyjazd ulicą Rosoła w kierunku centrum. Na dobre rusza wstrzymana wcześniej przez wojewodę budowa drugiej nitki tej ulicy.

  Do utrudnień związanych z budową POW (9 listopada drogowcy odcinają ul. Lanciego od Płaskowickiej), teraz dojdą te powiązane z budową nowej nitki ul. Rosoła.

  Jak informuje urząd dzielnicy, w poniedziałek 5 listopada o godz. 22:00 zamknięty zostanie pas ruchu w kierunku centrum na odcinku od Wąwozowej do Jeżewskiego. W praktyce oznacza to, że rano Kabaty nie będą mogły wydostać się z Ursynowa ulicą Rosoła. Alternatywa? Objazd aleją Komisji Edukacji Narodowej do Jeżewskiego i powrót do Rosoła, bądź dojazd do wiecznie zakorkowanej ul. Stryjeńskich. Ruch powrotny ul. Rosoła pozostanie bez zmian.

  - Utrudnienia związane z budową i konieczność wprowadzenia teraz tymczasowej organizacji ruchu są następstwem przerwania budowy w okresie wakacyjnym na skutek zaskakującej decyzji wojewody mazowieckiego. Pierwotnie urząd planował wprowadzenie tej organizacji w miesiącach wakacyjnych, kiedy natężenie ruchu jest znacząco niższe. Gdyby nie przymusowa przerwa, prace na budowie byłyby już dawno zakończone – mówi burmistrz Robert Kempa.

  Ale zapomina dodać, że opóźnienia w budowie Rosoła to także wina samej dzielnicy, a ściślej - koalicjanta Platformy Obywatelskiej - stowarzyszenia Projekt Ursynów, które ponad rok temu zaprotestowało przeciwko gotowym już planom budowy parkingu wzdłuż Rosoła, co jest elementem całej inwestycji. Na jego przeprojektowanie dzielnica straciła wiele miesięcy. Później doszły problemy z gniazdem sójki na jednym z drzew przeznaczonych do wycinki oraz majowa decyzja wojewody o uchyleniu pozwolenia.

  Dlaczego w poniedziałek zamknięty zostanie akurat wschodni pas ruchu na ul. Rosoła? - Wynika z konieczności odwodnienia nowej jezdni i podłączenia jej do sieci kanalizacji deszczowej, znajdującej się pod istniejącą jezdnią. Wobec tego zaszła potrzeba jej zwężenia i tymczasowego wyłączenia - informuje urząd dzielnicy. 

  Urzędnicy zobowiązali wykonawcę, by jak najszyciej oddał nową jezdnię do użytku. Ma to się stać w ciągu około pięciu tygodni, a więc w pierwszym tygodniu grudnia. 

  - Przez okres zimowy ruch w kierunku centrum będzie odbywał się na nowej jezdni (2 pasami). Wraz z przywróceniem ruchu w obu kierunkach zostanie uruchomiona sygnalizacja świetlna Wąwozowa/Relaksowa/Rosoła. Dalsze prace modernizacyjne zostaną podjęte na wiosnę - informuje urząd dzielnicy.

  Kierowcy z Kabat czekają na zakończenie budowy ul. Rosoła już od kilku miesięcy. Pod koniec września na placu budowy pojawiły się ekipy budowlane, ale jak informują nasi czytelnicy - po wyborach zniknęły i po terenie hula wiatr.

  - To w jaki sposób prowadzona jest ta inwestycja to skandal. Już dawno powinna być ta nitka ukończona. Dlaczego nie robiono nic we wrześniu i październiku? - denerwuje się Teresa z Kabat.

  Przed wyborami dzielnica, obawiając się gniewu wyborców, nie chciała jednak zamykać ważnego dla kabacian odcinka ulicy. Poważniejsze prace zaplanowano więc dopiero na okres powyborczy. Przypomnijmy, drugie prawomocne pozwolenie na budowę ulicy (wcześniejsze uchylił wojewoda), urząd dostał 24 września.

  Na Rosoła do wybudowania jest 350 metrów nowej nitki ulicy od Jeżewskiego do Wąwozowej, wyremontowanie starej drogi oraz wybudowanie parkingów - na 186 miejsc po stronie bloków "Osiedla Kabaty" (dziś jest tam ok. 300 nieuporządkowanych miejsc postojowych) oraz mniejszego po drugiej stronie. Koszt inwestycji to ok. 20 mln złotych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 174

  • 29
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 14
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 55
   WKURZONY
  • 67
   BRAK SŁÓW

  43Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~dsf 43 9 dni temuocena: 50% 

   A mnie zastanawia jak się dostać do posesji czy do szkoły, bo nikt słowem nie napisał co w tym przypadku.

   Edytowany: 9 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przyspawani do siedzeń i kierownicy 42 13 dni temuocena: 90% 

   Zły porucznik ujął dobrze sprawę-jezdza nie tylko ci co muszą autem ale ci co mogą (bo mogą) ja też mogę ale nie jeżdżę bo wybieram metro.Potem inny środek transportu.Ale raz pojechałem na drugi koniec Warszawy i utknąłem przy tym przewężeniu przy budowie obwodnicy i widziałem tych cwaniakow jadących przez parking.nigdy więcej...Może jak ktoś lubi sado maso?Co do porównywania do państw z Afryki - polecam pojechać zobaczyć .wyrobić własne zdanie.Uwaga- będzie silna chęc wyjazdu jeszcze raz i jeszcze...

   Edytowany: 12 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Teodor 41 13 dni temuocena: 38% 

   No i jak teraz pan Trzaskowski wraz z żoną Małgorzatą będą jeździć do pracy do ratusza? Zawsze spotykałem ją w metrze, ale teraz chyba by się bała. I czy teraz nam po Kabatach limuzyny będą jeździć? A Stasiek do szkoły przez środę ta będzie wożony? Ciekawe.

   Edytowany: 12 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wyborca 40 13 dni temuocena: 80% 

   A czego ma się bać?

   Edytowany: 12 dni temu

   oceń komentarz 20 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wielki_wacek 39 12 dni temuocena: 25% 

   Wkrowionych wyborców?

   Edytowany: 9 dni temu

   oceń komentarz 4 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 38 13 dni temuocena: 65% 

   Proszę przestać pitolić, że to kierowcy z Kabat czekają. Te ulice (Relaksowa, Rosoła, KEN, Wąwozowa i okolice), skrzyżowania i cały parking Tesco zapchali kierowcy spod Warszawy i z Wilanowa. Kierowcy z tych kilku bloków na Kabatach to tylko bardzo skromny dodatek. Swoją drogą, może wreszcie Tesco by wprowadziło jakiś płatny parking (z darmowym czasem na zakupy), bo już teraz klient często nie ma gdzie zaparkować, bo parking zapchany WW, WPI itp, którzy stają tam od wczesnego ranka do późnego popołudnia albo wieczoru i blokują miejsca.

   Edytowany: 13 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przyspawani do siedzeń i kierownicy 37 13 dni temuocena: 83% 

   Dałem pomysł koledze z branży parkingowej.Moze coś ogarną.

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 20 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fanka Tesco 36 12 dni temuocena: 64% 

   Dzielnica powinna jeszcze dopłacać Tesco za ten parking. W przeciwnym razie bydło z WPI parkowałoby gdzie popadnie. Też mnie wkurza, że nie ma tam miejsca w ciągu dnia (aczkolwiek zawsze gdzieś się znajdzie), ale z drugiej strony lepiej tam niż mieliby stawać na trawnikach czy zastawiać chodniki.

   Edytowany: 12 dni temu

   oceń komentarz 7 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bydło z WPI pozdrawia fanów TESCO 35 9 dni temuocena: 75% 

   Szanowni Mieszkańcy Kabat, a w szególności Fanko Tesco. Reprezentuję "bydło z WPI" i niestety muszę Panią zmartwić. Tak samo jak Pani, mam prawo codziennie dojeżdżać do pracy. Nie staję pod Tesco, korzystam za to z Parkingu P&R Metro Stokłosy. I każdy inny przedstawiciel tego "bydła z WPI" ma do tego prawo, jeśli posiada ważną kartę miejską. Niestety, aby dojechać do tego parkingu, muszę przejechać przez pewien odcinek Kabat, który Pani traktuje jak własny ogródek :) Przykro się czyta te komentarze, w szczególności jeśli mieszka się w okolicach Kabaty/Powsin/Konstancin od urodzenia i z dziadka/pradziadka. Wszystkim nie dogodzimy, ale nie mierzmy wszystkich swoją miarą. Ja nie wyklinam wszystkich na rejestracji z WN, którzy masowo w piątek zapychają mi Konstancin pchając na Grójec. Każdy ma prawo przejechać. Serdecznie pozdrawiam

   Edytowany: 9 dni temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sławomir Wieruszka 34 14 dni temuocena: 50% 

   Robert Kempa - fatalny organizator i niesprawny urzędnik. Bardzo bym chciał, aby tym razem się udało!

   Edytowany: 13 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 33 14 dni temuocena: 85% 

   Że zacytuję: "Kierowcy z Kabat czekają na zakończenie budowy ul. Rosoła już od kilku miesięcy. Pod koniec września na placu budowy pojawiły się ekipy budowlane, ale jak informują nasi czytelnicy - po wyborach zniknęły i po terenie hula wiatr." ... Nic dodać, nic ująć. To samo, mam wrażenie, jest z dokończeniem kikuta Belgradzkiej. Nawet maszyny postawili na tej niedokończonej części. Był szum, że dokańczają... I co? Po wyborach szum zniknął... Budowa nie posunęła się znacząco do przodu... Dalej bądźmy baranami mamionymi przez dwóch skłóconych baców, a jeden gorszy od drugiego. Obaj mają nas w głębokiej ..., bo im chodzi jedynie o dowalanie sobie nawzajem. Pozdrawiam wszystkich myślących, a ślepym wyznawcom jednej lub drugiej religii politycznej życzę refleksji i przebudzenia. A zanim to przebudzenie nastąpi - czekam na Wasze "łapki w dół" ;-)

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~do roboty! 32 14 dni temuocena: 59% 

   Kiedy wreszcie dzielnica zrobi drogę wokół Kazurki, aby ułatwić wyjazd z Kabat w stronę Puławskiej?

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~StasioIjasio 31 14 dni temuocena: 50% 

   oby nigdy - dlaczego wszystko mamy robic aby zadowolic kierowcow? - moze tak przesiadka do komunikacji miejskiej - oszczedniej, zdrowiej - moze nie tak samo wygodnie (niestety, czestotliwosc metra jest zbyt niska)

   Edytowany: 10 dni temu

   oceń komentarz 31 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 30 14 dni temuocena: 79% 

   Wg mnie źle postawione pytanie. Rozumiem, że przyświeca Panu/Pani chęć ulżenia niemożebnej niedoli Mieszkańców Kabat. Jeśli tak, to patrząc na tempo realizacji inwestycji, budowa POW dawno się zakończy, a panaceum w postaci obwodnicy Osiedla Kazury dalej nie będzie. Dlatego ja czekam na takiego mędrca, który zaproponuje naukowe podejście i próbę całościowego rozwiązania zagadnienia. Zagadnienie dotyczyłoby usprawnienia komunikacji wszelakiej na Ursynowie, a zakończyłoby się wieloletnim planem jej rozwoju. Konieczna byłaby potem oczywiście wola realizacji takiego planu. Ale to chyba sfera marzeń...

   Edytowany: 14 dni temu

   oceń komentarz 11 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sdf 29 13 dni temuocena: 57% 

   A niby którędy? Przez parkingi? Ludziom pod oknami? Normalnie dało się wyjechać jeńskich, KEN czy Rosoła - trzeba przeżyć POW i wszystko wróci do normy, a nie jakieś chore pomysły uskuteczniać. Przypominam , że skrzyżowanie Belgradzkiej ze Stryjeńśkich jest ciągle w budowie - od roku , więc budowa drogi ciągnełaby się długo. ...

   Edytowany: 12 dni temu

   oceń komentarz 8 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ten 28 13 dni temuocena: 71% 

   Kurcze zawsze mnie zastanawialo o co chodzi z tym skrzyżowaniem z droga donikąd.Byko by tak dobrze jak przy otwarciu kilku ulic równoległych do dźwigowej w Ursusie.

   Edytowany: 12 dni temu

   oceń komentarz 10 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przyspawani do siedzeń i kierownicy 27 14 dni temuocena: 69% 

   Alternatywą? metro.Metro.METRO!!!

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 40 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ff 26 14 dni temuocena: 72% 

   To szlachetne dupska. Nie wstaną z tronu żeby metrem jechać :) PS. Wczoraj musiałem pojechać samochodem(w sumie to nie musiałem bo nawet do dziekan owa leśnego można się dostać metrem +autobus). Pojechałem jednak autem bo to wyjątkowa sytuacja. Wyjazd z Lanciego do dolinki sluzewieckiej zajan mi 25 minut. W 25 minut z Natolin jestem jadąc metrem na dworcu gdańskim.

   Edytowany: 14 dni temu

   oceń komentarz 34 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~iisssaa 25 14 dni temuocena: 38% 

   rozumiem, że ty stoisz codziennie z ulotkami na patelni ale wyobraź sobie, że inni pracuja w RÓŻNYCH miejscach Warszawy. A z jednego końca miasta, do drugiego, jest blisko 50 km! Polecam myślenie! moze byc nawet w metrze - dla odmiany, zamiast gapienia sie w ekran głupofonu.

   Edytowany: 12 dni temu

   oceń komentarz 15 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~GG 24 14 dni temuocena: 76% 

   Spokojnie. Za rok wszystkie prace się skończą i będzie bardzo dobrze. Nikt nie pisze jak powinny być zaprojektowane ronda po ukończeniu pow przy Ken, stryjenskich i skrzyżowania przy Lanciego i braci wagow. Ja uważam że koniecznie trzeba wydzielić pasy do sekretów w prawo dodatkowo. Jest okazja żeby to usprawnić. Zobaczymy czy idioci tym zarządzają czy ktoś kto ma wyobraźnię.

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~klklj 23 14 dni temuocena: 21% 

   dlaczego nie robili nic w wakacje? teraz będą mega korki i godzinne stanie żeby wyjechać z kabat

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 22 14 dni temuocena: 81% 

   Dlatego że wojewoda uchylił zezwolenie na realizację tej inwestycji.

   Edytowany: 14 dni temu

   oceń komentarz 22 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Demby 21 14 dni temuocena: 45% 

   Modernizacji pierwsza klasa z 300 miejsc zrobić 186. Na busy je przebudują czy jak? Co im te miejsca przeszkadzają? Wystarczyło by je odrestaurować na nowych materiałach.

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przyspawani do siedzeń i kierownicy 20 12 dni temuocena: 54% 

   Tam jest chlew i wertepy.niech robią.moze zallobbujcie za gniazdkami do ładowania aut elektrycznych

   Edytowany: 12 dni temu

   oceń komentarz 7 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 19 14 dni temuocena: 26% 

   Mi ta tablica na zdjęciu wygląda jak marny photoshop w wykonaniu HU...

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alisterkabat 18 14 dni temuocena: 45% 

   Niezależnie od opcji politycznej komentujących, trzeba obiektywnie stwierdzić, że blokowanie w ten sposób Kabat, czyli 1/4 Ursynowa, jest kuriozum na skalę niespotykaną. Głupota, arogancja i niekompetencja - ot taka nasza swojska triada. Za dobre rady cyklistów i fanów transportu publicznego, z góry dziękuję. Rowerem jeżdżę po Lesie Kabackim, a autobusem w weekendy.

   Edytowany: 12 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przyspawani do siedzeń i kierownicy 17 14 dni temuocena: 67% 

   A co mnie to obchodzi że z kabat jeździsz samochodem a nie metrem.

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 30 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zły porucznik 16 14 dni temuocena: 64% 

   @ Przyspawani Otóż drogi wielce szanowny - ja na przykład jeżdżę z Kabat samochodem - bo tak przecież można nazwać AUTOBUS komunikacji miejskiej. Jeżdżę nim, ponieważ odwożę dziecko do żłobka. Żłobek jest prywatny, bo dzięki rzutkim działaniom burmiszczunia i władz miejskich, moje dziecko było około 500 miejsca na liście do państwowego. I w tym autobusie codziennie stoję w korku, ponieważ: 1. burmiszcunio zadbał o interesy deweloperów i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego i ufundował nam eksterytorialną słoikostradę, którą wlewają się tłumy WPI i szrot z jeszcze głębszej wioski 2. działania burmiszczunia na polu organizacji prac i inwestycji są na tym samym poziomie, co zabawy mojego dziecka w żłobku 3. Wojewoda jest poniżej poziomu żłobkowego Także alister ma 100% racji - obecne rozwiązania komunikacyjne, koordynacja, przebieg, realizacja i planowanie inwestycji drogowych na Ursynowie są na poziomie Lesotho.

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 23 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alisterkabat 15 14 dni temuocena: 55% 

   do porucznika: A może Ty Lesotho obrażasz? ;)

   Edytowany: 14 dni temu

   oceń komentarz 12 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zły porucznik 14 14 dni temuocena: 50% 

   Użyłem Lesotho, bo Uganda i Erytrea wydały mi się zbyt oklepane. Wahałem się jeszcze chwilkę przy Somalii, ale pomyślałem sobie, że Lesotho w sumie chyba będzie lepsze. Niesamowite jest też w tym wszystkim to, jak burmiszczunio ładnie manipuluje przekazem - otóż przecież jeszcze chwilkę temu, tuż przed wyborami, ogłaszał, że do grudnia nie będzie żadnych utrudnień dla kierowców. A teraz proszę - bach! - jest druga kadencja - zamykamy ulicę, a zaraz potem Lanciego. Oczywiście burmiszczunio ma związane ręce, nic nie może w żadnej z tych spraw zrobić, wszystko to wina poprzednich władz, kosmitów, duchów, a na Belgradzkiej to elektryków i tak dalej i tak dalej. Konsekwencje? A kogo to obchodzi? #niechstoją

   Edytowany: 14 dni temu

   oceń komentarz 10 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 13 14 dni temuocena: 57% 

   ~zły porucznik Trochę mijasz się z prawdą. Tłumy WPI wlewają się, owszem, ale jadą na parking przy Tesco i przesiadają do metra, bo nie są tak głupi aby stać w korkach. Korki tworzą sami mieszkańcy Kabat, którym wydaje się że są lepsi od reszty i oni nie będą komunikacją zbiorową razem z motłochem jeździć.

   Edytowany: 14 dni temu

   oceń komentarz 13 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 12 13 dni temuocena: 67% 

   Głupotą, arogancją i niekompetencją było wybudowanie ulicy Rosnowskiego przez Kabaty tylko po to, żeby towarzystwo z Wilanowa i spod Warszawy mogło dojeżdżać do Tesco i tam oraz w osiedlowych uliczkach na cały dzień zostawiać swoje samochody.

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 16 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~to ja 11 14 dni temuocena: 81% 

   I dobrze. Bardzo dobrze

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Monk 10 14 dni temuocena: 75% 

   No! krótko, zwięźle i na temat :). +

   Edytowany: 14 dni temu

   oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ranny ptaszek 9 15 dni temuocena: 84% 

   Niech zamkną nawet na dwa lata. Będzie można przejechać w normalnym czasie przez Ursynów, jak przed otwarciem autostrady z Powsina

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 37 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • volta2 8 14 dni temuocena: 70% 

   dokładnie, mam takie samo wrażnie. i jeszcze pierszeństwo do konstancina odblokowało ken/wąwozowa, w zasadzie to mogłoby zostać jak jest.

   Edytowany: 14 dni temu

   oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~iiissaa 7 13 dni temuocena: 22% 

   volta2, dziwne, jak ty to zauważylaś bo ja mieszkam niemal przy samym skrzyzowaniu KEN/Wąwozowa i nie dostrzegam "udogodnień". Jak było, tak jest. We wszystkich kierunkach i o każdej porze.

   Edytowany: 11 dni temu

   oceń komentarz 2 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zły porucznik 6 15 dni temuocena: 72% 

   Czyli znowu czeka nas kompletny paraliż okolicy. I wszystko dzięki durniowi, który zadba o komfort hordy WPI przez drugą kadencję, a Ursynów oleje, bo tu i tak zagłosują na jego ugrupowanie. Kabaty były przyjemną częścią Ursynowa, dopóki durnie u władzy nie zabrały się za "ulepszanie". Obyście wszyscy się udławili tą słoikostradą.

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 36 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kapitan 5 14 dni temuocena: 42% 

   Jakie WPI? Panie Poruczniku. Stań Pan sobie rano i popołudniu na skrzyżowaniu Korbońskiego z Drewny i zobacz dokąd płynie większy ruch. Różnica tak x2.

   Edytowany: 14 dni temu

   oceń komentarz 13 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Norbert 4 15 dni temuocena: 59% 

   Zaraz będzie komentarz w stylu „gdyby wygrał PiS i Jaki to nie byłoby zamknięcia” ;-)

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Legionista 3 14 dni temuocena: 48% 

   ale wygrał czosnkowski i jest zamknięcie :)

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 22 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Norbert 2 14 dni temuocena: 57% 

   Legionista - podziękuj wojewodzie pisuarowemu, że blokował inwestycje. Tak wszystko poszłoby szybciej.

   Edytowany: 14 dni temu

   oceń komentarz 25 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Legionista 1 14 dni temuocena: 47% 

   jasne, wam posrańcom zawsze wiatr w oczy.

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 18 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1573 sekundy
  REKLAMAA2-TOPAZ24--05-11----05-12-2018