REKLAMAA1 BYŚ 01.09.2021 - 30.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 kwietnia 2018, 13:16 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MK)

  Budowa wiaduktu na Karczunkowskiej wkracza w końcową fazę. W piątek drogowcy na 10 dni zamykają tymczasowy przejazd przez tę ulicę. Będą obowiązywać objazdy.

  Mieszkańcy ul. Baletowej muszą się przygotować na 10 dni zwiększonego ruchu samochodowego pod ich oknami. To właśnie tą ulicą poprowadzony zostanie objazd ul. Karczunkowskiej, która zostanie zamknięta w piątek, 27 kwietnia o godz. 23:00. Przejazd nie będzie możliwy na odcinku od ul. Kurantów do przejazdu kolejowego, a więc od strony Zamienia, co w praktyce oznacza, że dojazd do Zamienia i warszawskich posesji za linią kolejową będzie utrudniony.

  Objazd poprowadzony zostanie ulicami - Puławska, Baletowa, Starzyńskiego i Dawidowska. Utrudnienia potrwają do poniedziałku, 7 maja do godz. 6:00.

  Kolejarze budujący wiadukt nad linią Warszawa-Radom będą przebudowywać kanalizację sanitarną i deszczową, by przygotować ulicę do wykonania zjazdu z wiaduktu.

  Budowa tego wiaduktu w ul. Karczunkowskiej jest ostatnim elementem remontu torów na linii radomskiej. Miał on być oddany do użytku już w ubiegłym roku, ale inwestycja złapała opóźnienie ze względu na dodatkowe prace podziemne, kłopoty z wykonawcą oraz niesprzyjającą pogodę. Nowy termin uruchomienia wiaduktu to końcówka tego roku.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 54

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 13
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 14
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Blogger Jeziorek 1 ponad rok temuocena: 100% 

   "Budowa wiaduktu na Karczunkowskiej wkracza w końcową fazę." Zakładam się z Redakcją o butelkę dobrego wina że do końca 2019 r. wiadukt ten NIE BĘDZIE oddany do użytku. A tu 'końcowa faza'... Pamiętacie jak długo trwały prace wykończeniowe przy budowli wiaduktu nad S2 (dawna ul. Poloneza, teraz Kujawiaka)?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4142 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021