REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Spółdzielnia “Wyżyny” zamierza wyburzyć budynek poczty przy ul. Belgradzkiej, a w jego miejscu postawić wielopiętrowy blok mieszkalny. Na czas budowy usługi pocztowe mogą być przeniesione do Natolińskiego Ośrodka Kultury. Stanie się to najwcześniej jesienią - zapowiada spółdzielnia.

  W marcu mieszkańcy “Wyżyn” zaczęli dostawać ulotki informujące, że spółdzielnia bez konsultacji społecznych zamierza zlikwidować pocztę przy ul. Belgradzkiej  42 oraz Natoliński Ośrodek Kultury. 

  W miejsce poczty władze spółdzielni chcą koniecznie wybudować wielopiętrowy budynek mieszkalny!!! Już dziś nie ma gdzie parkować. Pojazdy budowlane, hałas i pył. Zamiast rewitalizować stare bloki, chcą zasłaniać je nowymi. Zagęszczając i pogarszając warunki życia obecnych mieszkańców.

  - głosi ulotka.

  Można w niej przeczytać, że pomysłodawcą tych zmian jest Andrzej Grad z zarządu ”Wyżyn”. W rozmowie z nami potwierdza plany spółdzielni, co do budynku poczty, zastrzegając, że wszystko jest jeszcze w sferze planów i koncepcji. 

  - Ze względu na bardzo wysokie koszty i nieopłacalność remontu powstał pomysł wyburzenia tego budynku i postawienia w jego miejscu ośmiopiętrowego bloku mieszkalnego, w którym na dwóch kondygnacjach będzie poczta - mówi Andrzej Grad, członek zarządu spółdzielni "Wyżyny".

  Mieszkania z garażem

  Na podstawie uzyskanych z ratusza warunków zabudowy spółdzielnia zaplanowała w nowym budynku 39 mieszkań oraz 65 miejsc postojowych (54 w garażu podziemnym i 11 na zewnątrz) oraz 18 stojaków na rowery. Władze “Wyżyn” od 1 marca mają już pozwolenie dzielnicy na wyburzenie budynku przy Belgradzkiej 42, ale kiedy faktycznie to nastąpi? Tego jeszcze nie wiadomo. 

  Działająca tam przychodnia Medical Center powoli zaczyna przenosić swoją działalność do sąsiedniego bloku, przy Belgradzkiej 48. 

  - Rehabilitacja pod nowym adresem ruszy już 17 kwietnia. Lekarze specjaliści i POZ będą przenoszeni sukcesywnie może nawet do końca czerwca. Nadal będzie działał punkt szczepień przeciw Covid-19 - słyszymy w Medical Center.

  Punkt, według zapewnień spółdzielni, nie zostanie zamknięty przed końcem wakacji. A to oznacza, że do tego czasu również los poczty jest niezagrożony. A co potem?

  - Na czas budowy zostanie ona przeniesiona. Jesteśmy w trakcie rozmów z Pocztą Polską. Są dwie opcje, albo do kontenera, bądź na parter NOK-u - wyjaśnia Andrzej Grad.

  NOK zostaje

  I tak dochodzimy do kolejnego fragmentu ulotki, którą ktoś kolportuje wśród mieszkańców “Wyżyn”.

  Kolejnym kuriozalnym pomysłem jest likwidacja NOK-u. Wielu z nas się tam wychowało. Posyłamy tam swoje dzieci, by nie tkwiły przed komputerami. Uczą się tam języków, tańca i śpiewu. Nasi seniorzy mają grupy zainteresowań, gimnastykę koncerty. Nie siedzą samotnie w domach. W miejsce kultury wejdzie na nasze osiedle patologia i wandalizm. Osiedla zamienią się w sypialnie

  - pisze nieznany autor.

  Spółdzielnia kategorycznie zaprzecza, że NOK zostanie zlikwidowany. - Nawet jeśli na parterze przez jakiś czas będzie tam poczta, która mieszkańcom jest bardzo potrzebna, to są też inne pomieszczenia i żadne zajęcia nie są zagrożone - zapewnia Grad.

  Prace rozbiórkowe pawilonu przy Belgradzkiej możliwe będą najwcześniej jesienią. Do wybudowania nowego bloku spółdzielnia potrzebować będzie pozwolenia urzędowego. Jeszcze o nie nie wystąpiła. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 256

  • 48
   BARDZO PRZYDATNY
  • 37
   ZASKOCZONY
  • 14
   PRZYDATNY
  • 9
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 86
   WKURZONY
  • 62
   BRAK SŁÓW

  47Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Asia56 47 6 miesięcy temuocena: 60% 

   Takiego dziadostwa, opryskliwość, agresji, buty, ordynarnych odzywek, seksistowskich uwag jak w NOK nie uświadczysz nigdzie na Ursynowie. Pan dyrektor już 20 lat temu powinien iść na emeryturę.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rolo 46 6 miesięcy temuocena: 50% 

   ...bazarek tam zrobić

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Analityk 45 6 miesięcy temuocena: 64% 

   I bardzo dobrze. 20 lat temu powinny to wyburzyć.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gg 44 6 miesięcy temuocena: 100% 

   No to powiozą 'prezesa' na taczkach.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adam123 43 6 miesięcy temuocena: 92% 

   Zapewne już wiadomo (tylko zaufanym), kto z zarządu spółdzielni, ich pociotków i kuzynów będzie mieszkał w tym budynku.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wit32 42 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Wszystko zależy czy będzie budowany "po kosztach" czyli w trybie spółdzielczym" czy komercyjnie po cenach rynkowych w trybie deweloperskim. Różnica jest ok. 100%.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~JacekŚ 41 6 miesięcy temuocena: 83% 

   Tylko patrzeć jak pan Grad wpadnie na kolejny genialny pomysł i będą to bloki na sadku natolińskim. Oczywiście bez miejsc parkingowych, jak to zamierza zrobić sąsiednia SM Przy Metrze na Raabego. Jak im się uda, to trzeba będzie precedens wykorzystać.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kurkawodna 40 6 miesięcy temuocena: 71% 

   Kościół powinien tam być :D

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tak teraz bedzie 39 6 miesięcy temuocena: 56% 

   Blok tak, parkingi podziemne nie. Heheh

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Julia Przyborska 38 6 miesięcy temuocena: 40% 

   NOK nie ma racji bytu. Sądzę iż, nie dość, że panuję tam mizoginizm i szowinizm, przełomowość i seksizm w stosunku do otoczenia to generuję same koszty. Budynek jest w stanie OPŁAKANYM a kadra to osoby pozbawione kompetencji. Nie po to z naszych podatków powstała Ursynowskie Centrum Kultury 5 min spacerem od nas, żebyśmy teraz utrzymywali dziaderski NOK który robi i robił tylko propagandę na zamówienie DZIADERSÓW ze spółdzielni i ratusza.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mono 37 6 miesięcy temuocena: 53% 

   To Pani komentarz nie ma racji bytu - nie widzi Pani kompletnie różnicy między spółdzielczymi domami kultury [NOK, DK Imielin, Wiolinowa, etc] współfinansowanymi przez spółdzielnie i przez dzielnicę] a dzielnicowym domem kultury [UCK, finansowanym jedynie przez dzielnicę] - to tak ad "generowania samych kosztów". NOK to kawał historii kulturalnej Ursynowa. Stopniowe wyniszczanie/wygaszanie spółdzielczych domów kultury (tak, do DK Imielin też się próbują dobrać) skończy się tym, że w dzielnicy dostępne będą tylko wysokopłatne zajęcia dla wybranych grup wiekowych w UCK, a kompletnie pominięte zostaną darmowe zajęcia dla seniorów czy też dla młodzieży, której na ww zajęcia nie stać, a którzy chętnie korzystali z oferty NOKu czy DK Imielin.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Julkaproabo 36 6 miesięcy temuocena: 60% 

   G prawda. Zarządzają nimi dziadersy i ten kawał histori musi przejść do historii.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~margo 35 6 miesięcy temuocena: 60% 

   ~mono. Jeśli chodzi o finansowanie działalności NOK to niestety ale zdecydowaną większość kosztów ponoszą mieszkańcy SM Wyżyny. Każdego roku z naszych pieniędzy zasilamy NOK dostępny dla wąskiej grupy uprzywilejowanych korzystających - kwotą ponad 800 tys. zł. To z przychodów spółdzielni pokrywa się właśnie koszty NOK (np. w 2017 wyniosły 819 tys. , a w 2018- 863 tys.), a nie ma pieniędzy na kompleksowe remonty chociażby elewacji budynków...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~so-wa54 34 6 miesięcy temuocena: 48% 

   Bardzo dobrze, stare rozsypujące się pawilony powinny zostać zastąpione nowym budynkiem wkomponowanym urbanistycznie w przestrzeń osiedla z zachowaniem dotychczasowych funkcji. Budynek oczywiście należy budować w trybie deweloperskim, komercyjnym (czyli mieszkania po cenach rynkowych). Przykładem niech będzie spółdzielnia Służew nad Dolinką. Nowe budynki nie mogą natomiast przytłaczać dotychczasowej zabudowy swoją wielkością ( jak to skandalicznie zrobiła Włodarzewska, a teraz Profbud przy Dunikowskiego wstawiając tam ciasno ogromny blok na 300 mieszkań z trudnym dojazdem do tych bloków).

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 33 6 miesięcy temuocena: 79% 

   Hasło klucz twojej własnej wypowiedzi cytuję "nowym budynkiem wkomponowanym urbanistycznie w przestrzeń". A wygra i tak ten deweloper, który lepiej posmaruje i wpieprzy tam takiego gniota, że lokatorzy słusznie się obawiają, że to nie będzie mieć ładu i składu. Spółdzielnie mieszkaniowe i wszelkie prezesiki tak mają.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adx 32 6 miesięcy temuocena: 50% 

   A ja uważam, że ten budynek jest historycznym elementem ursynowskiej infrastruktury okresu zasiedlania i powinien zyskać ochronę konserwatorską.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kkon 31 6 miesięcy temuocena: 50% 

   Ba, kazdy blok z wielkiej plyty powinien zostac zabytkiem ;-). Kazda dziura czy pusty plac miedzy odrapanymi blokami powinien juz na wieczne czasy byc parkingiem na samochody lub kibelkiem dla pupili mieszkancow wielkiej plyty z lat 80, hehe.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 30 6 miesięcy temuocena: 33% 

   ~so-wa54,stara sowa! po kiego grzyba wypowiadasz się na temat, na ktory NIE MASZ ZIELONEGO POJECIA? to nie jest "stary rozsypujacy sie pawilon" a miejsca tam tyle co na centymetr...Tyle ze jest to niska zabudowa...a przeciez mozna postawic tam szklany blok, kilka/nascie pieter wzywż i łupic kasiore przez miejscowego obsrajtka...a poczta? a wuj to kogo obchodzi....i tu zaznaczę nieśmiało, że poczta Belgradzka jest główną na Ursynowie i np. WSZYSTKIE paczki przechodza przez nia. Tak ze jesli wasze przesyłki, przez najblize poł roku po "reorganizacji", będa dochodzily "jak buk da albo i nie da" to prosze się nie dziwić.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wuuua 29 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Słyszałem, że SM Wyzyny planuje budowę osiedla w miejscu Sadku Natolińskiego

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Karolina12 28 6 miesięcy temu

   Spółdzielnia twierdzi, że mieszkania tylko dla członków społdzielni

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~szczęka 27 6 miesięcy temuocena: 84% 

   Niedługo spółdzielnie wpadną na genialny pomysł budowy bloków między starymi blokami i w każdej wolnej mysiej dziurze. A najlepsze jest to, że z takiej inwestycji skorzysta garstka uprzywilejowanych, a wszyscy inni to sfinansują. Ech, być prezesm spółdzielni to lepsza fucha niż w Orlenie. Takiego Obajtka to prędzej czy później ktoś pogoni, a niektórzy ursynowscy prezesi są niezatapialni od dekad.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~warto myśleć logicznie 26 6 miesięcy temuocena: 57% 

   Kto nie umie logicznie myśleć, tylko myśli POLITYCZNIE to tak BĘDZIE skazany na pomysły prezesów i Gradów , bo wybiera tych SWOICH decydentów. Nie mieszaj do tego Prezesa ORLENU Daniela Obajtka .

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 25 6 miesięcy temuocena: 0% 

   ~warto myśleć logicznie, cześć obsrajtek! ty tez tu? myslałam że nie masz czasu...widać tego ci nie brakuje...Zreszta czemu sie dziwic Daniłło...w koncu co masz do roboty poza łupieniem nas, suwerena, z naszej pracy.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~cornishon 24 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Prawda jest taka, że na forach i w rozmowach z mieszkańcami na zarząd spółdzielni sypią się gromy. Ale jak trzeba pójść na zebranie i głosować to już baaardzo niewielu ma po drodze...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~italiano 23 6 miesięcy temuocena: 78% 

   Zagęszczanie blokowisk przez spółdzielnie na Ursynowie to zawsze czysty przekręt , zwykli członkowie spółdzielni będą mieć mniej miejsc parkingowych , mniej miejsc w szkole, przedszkolu i mniej trenów zielonych i ani jednego zysku . W skrócie sprowadza się to do tego , że mam udział w około 1/5000 gruntu , oddaję go za darmo , a potem po inwestycji jeszcze muszę często dopłacać potężne pieniądze ( np. Cynamonowy Dom w spółdzielni Na Skraju ) . Kilka lat temu podobny pomysł na Imielinie skończył się gigantyczną awanturą , bo się ludzie odpowiednio wcześnie zorientowali.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 22 6 miesięcy temuocena: 60% 

   italiano, niesmiało zaznaczę tylko, że SM nie sa alfą omegą. Wystarczy ruszyć doope, isc na walne zebranie i odwolac takiego prezesa/zarząd. Jednak wiekszosć członków SM ma to w odwłoku...Nie wspomne już o założeniu wspólnoty, która wielokrotnie zmniejsza koszty funkcjonowania osiedla.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 21 6 miesięcy temu

   Z tym założeniem wspólnoty to chyba żart. Procedura wyodrębnienia jest na tyle trudna i wymagającą takiej jednomyślności mieszkańców bloku, że obecnie praktycznie nie do przeprowadzenia.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tatuś 20 6 miesięcy temuocena: 31% 

   NOK - dziadostwo dziaderskie.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mono 19 6 miesięcy temuocena: 86% 

   "Tatusiowie" również z czasem stają się dziadowskimi dziadersami. QED.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 18 6 miesięcy temuocena: 72% 

   Pan Grad twierdzi: "że wszystko jest jeszcze w sferze planów i koncepcji". A troszkę dalej SM "Wyżyny" wie już, że będzie 18 stojaków na rowery. Pan Grad jak zwykle ściemnia.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MartynaNatolin 17 6 miesięcy temuocena: 16% 

   Pewnie powstanie tam punkt szczepień lub testów na słynnego z telewizji Kowida

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Do innej placówki 16 6 miesięcy temuocena: 78% 

   Martynie z Natolina proponuję udać się do innej placówki medycznej - w TWORKACH mianowicie. Tam jej wyjaśnią jak to jest z covid-19.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 21 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Www 56 15 6 miesięcy temuocena: 34% 

   A wogole to w NOKu PiSowska agitacja i dziaderstwo non stop. Mizogin dyrektor niezbyt miły człowiek!

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marklar 14 6 miesięcy temuocena: 74% 

   Pohamuj swoje kły jadowe. Twoje szaleństwo nikogo tu nie obchodzi.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 25 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marco 13 6 miesięcy temuocena: 56% 

   A W OGÓLE to naucz się pisać po polsku, zanim wejdziesz na forum komentarzy, nieuku.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nemo 12 6 miesięcy temuocena: 89% 

   spytajcie sie ile kasy dostanie zarzad tej "spółdzielni" za nadzor inwestorski nad ta budowa i czy mieszkania jeszcze sa dostepne :)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~*****pis 11 6 miesięcy temuocena: 41% 

   Nok srok. Na **** nam to? Wielkie centrum kultury pod nosem mamy!!!!!!! Za kupę hajsu!!!

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Szparag 10 6 miesięcy temuocena: 77% 

   Lepiej aby poczta się przeniosła do Galerii Ursynów. Tam na 1 piętrze jest sporo wolnych lokali.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 36 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~SM 9 6 miesięcy temuocena: 86% 

   Tylko to kosztuje

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 19 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 8 6 miesięcy temuocena: 19% 

   Stosowane wskaźniki typu jedno mieszkanie = jedno miejsce parkingowe czy też nawet 1,5 miejsca zaczynają być trochę nieżyciowe. Młodzi ludzie coraz częściej nie kupują samochodów, a nawet nie mają prawa jazdy. Warto się zastanowić czy te wskaźniki nie powinny być zmienione.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 52 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marklar 7 6 miesięcy temuocena: 83% 

   Bezsensowna uwaga. Zamiast słowa "najczęściej" opartego na statystyce oślinionego palca proszę podać twarde dane statystyczne co do braku pojazdów mechanicznych wśród różnych wiekowych.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 29 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 6 6 miesięcy temuocena: 17% 

   Marklar, przetrzyj ślepe gały i czytaj ze zrozumieniem prosty tekst. Gdzie niby napisałem najczęściej? Tak trudno jest ci ogarnąć, że w nowych budynkach położonych np. przy stacji metra nie ma tak dużej potrzeby budowy miejsc parkingowych? Szczególnie dotyczy to budynków z małymi mieszkaniami kupowanymi właśnie przez młodych ludzi, których ie stać na eksploatację samochodu w mieście lub korzystających z car sharingu. Co na to twój ośliniony palec?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marklar 5 6 miesięcy temuocena: 82% 

   Boom młodzi ludzie mają samochody, mają prawa jazdy, mają firmy, zmieniają samochody w leasingu, rodzą im się dzieci, kupują kolejne samochody. Dlatego istnieją konkretne normy aby tworzyć tzw. samochodozy czyli parkowania na dziko. Już widzę jak świeżo upieczony ojciec wiezie dziecko do lekarza car sharingiem. Nie odniosę się już nawet do poziomu twojego posta bo jest tak infantylny jakby pisał go wzburzony gimnazjalista. Życie to nie folder reklamowy a Warszawa pod wględem zbiorkomu i metra jeszcze długo będzie Radomiem Europy.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 40 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 4 6 miesięcy temuocena: 19% 

   Marklar, myślisz, że jak sobie naklikasz łapek to racja będzie bardziej twojsza niż mojsza? A jakie to masz doświadczenie z rynkiem nieruchomości by mnie obrażać? Naprawdę myślisz, że wszyscy ludzie kupujący mieszkania 25-35 m2 obok stacji metra marzą o płaceniu 30-40 tysięcy zł za obligatoryjne miejsce parkingowe, mimo że nie mają samochodu?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tatu 3 6 miesięcy temuocena: 68% 

   @Boom ja daję kciuki do góry Marklar i Rolo. Skąd założenie, że mieszkania będą maleńkie? Skąd założenie, że kupujący lokal w tym budynku będzie musiał kupić miejsce postojowe w pakiecie? A skoro miejsc postojowych jest więcej niż apartamentów, to na kogo wypadnie obowiązek kupna 2? Po co te insynuacje? SMW jest non stop topredowana zarzutami o brak miejsc do parkowania, także chętnych do kupienia będzie aż nadto.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Xyz 2 6 miesięcy temuocena: 89% 

   Tu garaze beda. Ale w budynku 200 metrow dalej, wg urzednikow miasta juz potrzebne nie są. Czego nie rozumiecie??

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dldkdkd 1 6 miesięcy temuocena: 10% 

   To nie ten budynek.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2817 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021