REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2021 - 31.08.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 października 2020, 09:32 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Darmowy burger za posprzątanie kawałka lasu - edycja druga! W niedzielę mieszkańcy Ursynowa będą mogli wziąć udział w kolejnym "Pikniku z Kiwi". Sprzątany będzie Las Kabacki - tym razem od strony muru stacji postojowej Metra Warszawskiego.

  Sierpniowa, pierwsza tego typu akcja organizowana przez Fundację Poprostu Kultura zakończyła się sukcesem. Do lasu ruszyło ponad 200 ochotników - rodziny z dziećmi, seniorzy i młodzież. Każdy, kto przyniósł worek z zebranymi śmieciami, otrzymywał świeżo przygotowanego na grillu burgera.

  Piknik wspiera także bezdomne zwięrzęta. - Na „Pikniku z Kiwi” mile widziane są wszystkie zwierzaki, a maskotką i twarzą całego wydarzenia jest pies organizatorów o imieniu Kiwi - mówi Magdalena Zarzycka z fundacji Poprostu Kultura.

  Niedzielne wydarzenie 4 października potrwa od godziny 12:00 do 17:00. Tym razem odbędzie się na polance położonej przy wejściu do Lasu Kabackiego, w pobliżu stacji techniczno-postojowej Metra Warszawskiego i charakterystycznego muru ozdobionego kolorowym graffiti. Wszyscy chętni, którzy się tu pojawią otrzymają od organizatorów oznakowaną torbę na śmieci.

  - Często rozmawiamy o tym, jak zaśmiecone są leśne rejony, a przy okazji spacerów zbieramy butelki, plastikowe torebki, opakowania i inne nieczystości, które napotykamy na naszej drodze. W końcu porozumieliśmy się, żeby zadziałać na większą skalę - tak organizatorzy tłumaczą ideę swoich pikników.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~zwykły obserwator 1 10 miesięcy temuocena: 86% 

   A co ze zwykłymi koszami na śmieci? Mniej widowiskowe ale też potrzebne, trzeba pomóc Dzielnicy.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3698 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021