REKLAMAA1 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (GS)

  Urzędnicy z ursynowskiego ratusza i z UCK "Alternatywy" wyszli dziś na parking, by... robić przysiady! Tak włączają się do akcji ratowania malutkiej Arianki z Ursynowa, która zbiera pieniądze na leczenie zagranicą.

  Akcja #fitchallenge dla Arianki trwa od kilku dni. Polega na zrobieniu co najmniej 10 przysiadów i wpłaceniu pieniędzy na zbiórkę dla chorej na guza mózgu rocznej dziewczynki z naszej dzielnicy. Polscy lekarze rozkładają ręce - jedyna nadzieja w leczeniu w Stanach Zjednoczonych. Na niezbędną operację potrzeba jednak aż 2 mln dolarów, czyli ok. 9 mln złotych. Na koncie zbiórki Arianki w serwisie siepomaga.pl jest już prawie 7,3 mln. Brakuje jeszcze 1,68 mln, a do końca zbiórki pozostały zaledwie 3 dni. 

  Do czelendżu dołączyła cała Polska. Również nasza dzielnica nie pozostaje obojętna na los Arianki. Jako pierwsi do akcji włączyli się ursynowscy strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 17. A dziś zrobili to urzędnicy z ursynowskiego ratusza.

  W samo południe urzędnicy oraz pracownicy UCK "Alternatywy" wyszli na parking na tyłach ratusza i na znak zrobili kilkanaście przysiadów. Dali radę przykucnąć 15 razy, choć w #fitchallenge wystarczy ich zrobić 10. Następnie wrzucali pieniądze do puszki.

  - Robimy to, bo jest naszą mieszkanką. Historia jest straszna i mam nadzieję, że politycy wywiążą się z obietnicy i otworzą specjalny fundusz medyczny. Jako mieszkańcy, wszyscy angażujemy się w pomoc dla naszej sąsiadki. Zachęcamy wszystkich do nagrywania filmików i zaangażowania - powiedział burmistrz Robert Kempa, który również robił przysiady.

  Ratusz nominował do challenge'u kolejne instytucje: klub Egurrola Fitness Club, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego oraz uczelnię Vistula.

  W czelendżu może wziąć udział każdy. Zasady są bardzo proste: robimy 10 przysiadów i przekazujemy min. 10 złotych na zbiórkę dla Arianki. Można wrzucić swoje ćwiczenia na Facebooka lub Instagrama z hashtagiem #fitchallenge i oznaczeniem @ariankakontrardzeniak oraz nominować minimum 3 znajomych. Kto nie może zrobić 10 przysiadów, powinien wpłacić 20 złotych na zbiórkę.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 30

  • 18
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4798 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022