REKLAMAA1-TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Październik to tradycyjnie czas zapisów na kursy językowe. Osobom szukającym alternatywy dla tradycyjnych kursów, które wraz z rozwijaniem umiejętności zawodowych chcą zdobywać nowe umiejętności, polecamy ciekawą ofertę Towarzystwa Edukacyjnego Sokrates.

  TALK WITH TED

  Talk with TED to nietuzinkowe zajęcia konwersacyjne, gdzie materiałem wyjściowym do dyskusji są odpowiednio dobrane najciekawsze prezentacje TED, wygłaszane w języku angielskim przez znakomitych mówców ze świata nauki, biznesu i polityki.

  TED jest organizacją non-profit, której celem jest szerzenie ciekawych idei w formie kilkunastominutowych prezentacji. Do wygłoszenia prezentacji zapraszani są wybitni przedstawiciele różnych dziedzin. TED powstał w 1984 roku  jako konferencja poświęcona technologii, rozrywce i designowi (Technology, Entertainment and Design) na której poruszane były tematy związane z nauką, biznesem, kwestiami globalnymi i społecznymi. Prezentacje TED zdobyły ogromną popularność na całym świecie i stały się nawet inspiracją dla międzynarodowych wydawnictw, które opracowały podręczniki do nauki języka angielskiego oparte o TED Talks.

  Celem zajęć Talk with TED jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych uczestników, poszerzanie zasobu aktywnego słownictwa oraz rozwijanie umiejętności wygłaszania prezentacji i argumentacji w języku angielskim. Kurs skierowany jest do osób z dobrą wyjściową znajomością słownictwa, umożliwiającą  swobodną rozmowę na różne tematy – od poziomu B1+/ B2.

  Na każdych zajęciach słuchacze oglądają kilkunastominutowa prezentację, która wprowadza omawiany na zajęciach temat. Prezentacje dostępne są w wariancie z angielskimi napisami, co ułatwia ich zrozumienie. Tematy zostały dobrane  w taki sposób, by były interesujące dla słuchaczy i prowokowały do dyskusji.

  W czasie zajęć omawiane jest ciekawe słownictwo oraz zwroty, związane z tematem i wykorzystywane w prezentacji, a następnie temat jest dyskutowany na forum grupy i w parach.  

  Kolejna propozycja to praktyczne warsztaty Business Skills in English.

  Szkoła opracowała cykl kilku 18-godzinnych kursów, składających się z 6-ciu trzygodzinnych spotkań, w trakcie których uczestnicy rozwijają przydatne w pracy zawodowej umiejętności, a zarazem doskonalą znajomość języka angielskiego. Kursy przeznaczone są dla osób posiadających dobrą wyjściową znajomość języka  angielskiego. Kurs rozpoczyna się od modułu Effective Presentations, w czasie którego uczestnicy dowiedz się jak szybko zaplanować efektywną prezentację i skutecznie ją przeprowadzić, jak nawiązać kontakt z odbiorcami, nabrać pewności siebie pod kątem używanego języka i mowy ciała, opanują przydatne techniki retoryczne i nauczą się jak panować nad stresem. Dalsze moduły to Effective Business Writing, Effective Job Hunting. Effective Networking and Business Meetings.

  Zajęcia odbywają się w formie warsztatu, czyli  dają możliwość praktycznego ćwiczenia nowych umiejętności. Szczegółowe informacje na temat kursów można znaleźć na stronie szkoły: www.tesokrates.com.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2425 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021