REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Trampki Converse od lat są uważane za ikonę stylu. Ich popularność wynika z ponadczasowego designu oraz bardzo dobrego wykonania. Tego typu obuwie można kupić zarówno przez Internet, jak i w sklepach stacjonarnych. Punkty handlowe firmy znajdują się m.in. w kilku miejscach w Warszawie.

  Gdzie znajduje się pierwszy sklep stacjonarny Converse w Warszawie?

  Historia firmy Converse jest długa – rozpoczęła się już na początku XX wieku, a dokładniej w 1908 roku. Przełomowy okazał się jednak rok 1917, kiedy to przedsiębiorstwo wypuściło na rynek pierwsze profesjonalne buty do grania w koszykówkę. Od tamtej pory marka zyskała popularność nie tylko wśród sportowców, lecz także osób ceniących sobie luźny, miejski szyk. Sklepy Converse można znaleźć już w ponad 160 krajach, co daje dostęp do ponadczasowej mody i stylu klientom z różnych stron świata.

  Punkty handlowe marki zlokalizowane są też w różnych miastach w Polsce, m.in. w stolicy. Pierwszy monobrandowy sklep stacjonarny Converse w Warszawie otworzono w 2016 roku w centrum handlowym Arkadia (obecnie: Westfield Arkadia), zlokalizowanym w dzielnicy Śródmieście przy al. Jana Pawła II 82. Galeria położona jest w dogodnym komunikacyjnie miejscu i można do niej dojechać zarówno autobusem, jak i tramwajem. Nieopodal znajduje się też stacja metra Dworzec Gdański. Sam sklep Converse mieści się na pierwszym poziomie Westfield Arkadia w lokalu 138. Jego drzwi są otwarte dla klientów w godzinach otwarcia centrum handlowego, a więc od poniedziałku do soboty między godziną 10.00 a 22.00. W niedziele handlowe jest czynny od 10.00 do 21.00. Informacje na temat sklepu Converse i jego asortymentu można uzyskać, dzwoniąc pod numer 668 406 280.

  Spersonalizowane obuwie, czyli sklep stacjonarny Converse Złote Tarasy

  Drugi z monobrandowych punktów marki w Warszawie to sklep stacjonarny w Złotych Tarasach. Ta galeria handlowa położona jest w samym centrum miasta, przy ul. Złotej 59, tuż obok Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki. Ze względu na korzystną lokalizację bez problemu docierają tam klienci z różnych zakątków stolicy. Sklep Converse znajduje się na drugim poziomie galerii, w lokalu 275. Co ciekawe, to jedyny w całej Europie punkt handlowy marki, w którym można znaleźć strefę personalizacji Converse By You. Klienci mogą w niej samodzielnie zaprojektować buty – wystarczy przynieść stworzoną przez siebie grafikę, fotografię lub skorzystać z gotowych motywów.

  Sklep stacjonarny Converse Złote Tarasy jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00–22.00. W niedziele handlowe działa od 9.00 do 21.00. Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania sklepu i jego oferty, mogą uzyskać stosowne informacje, dzwoniąc pod numer 539 737 999.

  Gdzie znajduje się sklep Converse na Mokotowie?

  Kolejny firmowy sklep marki Converse w stolicy jest zlokalizowany w Galerii Mokotów przy ul. Wołoskiej 12. Znajduje się na pierwszym poziomie centrum handlowego i można go odwiedzić od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00–22.00. W niedziele handlowe otwarty jest od 10.00 do 21.00. Z obsługą sklepu można skontaktować się, dzwoniąc pod numer 662 004 506.

  Artykuł załadowany: 0.2239 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020