REKLAMAA1_DineryPL_19-06----19-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 grudnia 2017, 16:18 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  REKLAMA

  Policjanci z Ursynowa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. Od roku miał siedzieć za znieważenie policjantów i kradzież. 26-latek został już przewieziony do zakładu karnego.

  Ursynowscy policjanci pracowali nad tą sprawą od dłuższego czasu. Bartosz P. był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa za znieważenie policjantów i kradzież. Mężczyzna chcąc uniknąć kary często zmieniał miejsca pobytu aż w końcu wyjechał za granicę. To znacznie utrudniało jego namierzenie.

  Jednak dzięki wytężonej pracy operacyjnej i posiadanym informacjom policjanci z Ursynowa ustalili dokładny dzień, czas i miejsce, w którym pojawi się 26-latek po powrocie do Polski.

  - Kiedy przed jednym z supermarketów funkcjonariusze zauważyli mężczyznę wyglądem do złudzenia przypominającego poszukiwaną przez nich osobę podjęli decyzję o jego zatrzymaniu - mówi nadk. Robert Szumiata z mokotowskiej komendy policji.

  Mężczyzna podczas interwencji najpierw podał fałszywe dane, chwilę później jednak przyznał się, że skłamał. 26-latek wiedząc, że jest poszukiwany chciał w ten sposób zmylić funkcjonariuszy i uniknąć zatrzymania. Został przewieziony do najbliższego zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary roku pozbawienia wolności.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1394 sekundy
  REKLAMA