REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  REKLAMA

  Byli GROM-owcy poprowadzą szkolenia z samoobrony dla kobiet z Ursynowa. Bezpłatne zajęcia ruszają już w najbliższą sobotę, właśnie rozpoczęły się zapisy.

  Już w najbliższą sobotę – 24 lutego w Szkole Podstawowej nr 330, przy ul. Mandarynki 1 zaczynają się bezpłatne zajęcia z samoobrony dla kobiet realizowane w ramach budżetu partycypacyjnego.

  Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu (w soboty) w dwóch 20-osobowych grupach – w godz. 8.00-9.00 i 9.00-10.00 w sali ruchowej tej szkoły. Treningi potrwają do 30 czerwca.

  Szkolenia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy ze Stowarzyszenia „Grom Combat System” w oparciu o autorski program szkoleniowy dla kobiet, które niezależnie od wieku i możliwości fizycznych pragną w stosunkowo krótkim czasie nauczyć się podstawowych metod zapewnienia sobie bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

  Zapisy na zajęcia rozpoczynają się dziś - w czwartek 22 lutego o godzinie 10:00, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można wysyłać na adres: zapisy@gromcombatgirls.pl. Mail musi zawierać imię i nazwisko, adres email i/lub nr telefonu oraz rok urodzenia zgłaszającej się uczestniczki. W zajęciach mogą wziąć udział kobiety, które ukończyły 18 lat. Jedno zgłoszenie może dotyczyć tylko jednej osoby.

  Regulamin zajęć z samoobrony dostępny jest na stronie dzielnicy, która finansuje cykl spotkań.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 25

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2437 sekundy
  REKLAMA