REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Strasznie Piknik Rodzinny okazał się rzeczywiście straaaasznie fajny! W Arenie Ursynów niedziela upływała pod znakiem zabawy. Dzieci szalały na dmuchanych zjeżdżalniach, grały w gry sprawnościowe, a całe rodziny pozowały do halloweenowych zdjęć.

  Po dwóch latach przerwy do Areny Ursynów powróciła dzielnicowa zabawa halloweenowa. Już od samego wejścia widać było, co się święci. Pomarańczowo-czarne balony i ozdoby, wszędobylskie dynie, w holu mnóstwo przebranych dzieci - z kapeluszami wiedźmy, diabelskimi rogami. Było też mnóstwo małych księżniczek.

  Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci. Największą popularnością cieszyły się dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Do liczącego kilkadziesiąt metrów długości ogromnego toru przeszkód stał spory ogonek.

  Strasznie Fajny Piknik Rodzinny

  Oblegane były też stanowiska malowania twarzyczek, wycinania halloweenowych wzorów w dyniach czy stanowisko z testem na refleks. Co się podobało najbardziej?

  - Robienie maskotek i zjeżdżalnie! Dzieci lubią takie zabawy - mówi mama 3-letniej Antosi, przebranej dziś za księżniczkę, zbyt nieśmiałej, by odpowiedzieć na nasze pytanie.

  - Bawimy się doskonale! Trochę trzeba odstać w kolejce, ale za to dzieci mogą się wyżyć - mówi nam Bartek, tata Piotrusia.

  Kulminacją zabaw sprawnościowych i zajęć plastycznych było foto lustro. Można było sobie zrobić wspólne rodzinne zdjęcie w halloweenowym przebraniu. Z tej okazji skorzystało kilkaset osób. Dobrej zabawy nie popsuła nawet ewakuacja zarządzona w pierwszej godzinie imprezy z powodu niespodziewanej aktywacji czujki przeciwpożarowej. O zdarzeniu piszemy w osobnym artykule.

  ZOBACZ: Tak się bawiły dzieci i ich rodzice na Strasznie Fajnym Pikniku Rodzinnym w Arenie

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 10
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3959 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023