REKLAMAA1 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (FB/licytacjedlaarianki)

  Sport to szansa na zdrowie nie tylko dla nas, ale i dla małej ursynowianki. Organizatorzy zbiórek dla chorej na guza mózgu Arianki zapraszają wszystkich mieszkańców dzielnicy do spełnienia swoich noworocznych postanowień w nietypowej formie. Każde 10 przysiadów może zbliżyć dziewczynkę również do jej celu - pokonania choroby. W akcję włączyli się już ursynowscy strażacy.

  Arianka dotychczas dorastała jak każdy inny maluch. Pod koniec listopada okazało się jednak, że nasza mała sąsiadka z Ursynowa choruje na niezwykle ciężki typ rdzeniaka, który ulokował się w pniu jej mózgu. Rodzice dziewczynki byli załamani - polscy lekarze nie są w stanie pomóc dziewczynce.

  Szansa na leczenie dziewczynki pojawiła się dopiero poza granicami kraju. Jednak operacja oraz pobyt w szpitalu w USA kosztuje 2 mln dolarów, czyli ponad 8 mln złotych. Rodzice Arianki poza kosztami leczenia muszą pokryć również koszty za transport dziewczynki do Children's Hospital w St. Louis.

  Zbiórka ruszyła na początku grudnia i do końca roku rodzice Arianki musieli uzbierać 9 milionów złotych. Cel był piekielnie trudny do zrealizowania - niestety wciąż nie udało się uzbierać potrzebnej kwoty. Cel jest już coraz bliżej, ale zostało niewiele czasu.

  #fitchallenge

  Sąsiedzi Arianki postanowili włączyć w akcję cały Ursynów i internet. Z okazji jej pierwszych urodzin stworzyli sportowy challenge. 

  - Chyba każdy w Nowym Roku ma jakieś postanowienie dotyczące formy - zróbmy to razem! Dla naszego i Arianki zdrowia - apelują.

  Zasady są bardzo proste: każdy uczestnik robi 10 przysiadów i przekazuje 10 złotych na zbiórkę dla Arianki. Wrzuca swoje ćwiczenia na Facebooka lub Instagrama z hashtagiem #fitchallenge i nominuje minimum 3 znajomych. Kto nie zrobi 10 przysiadów, płaci "karniaka" w postaci 20 złotych na zbiórkę za niesportową postawę.

  Do "czelendżu" dołączyli już nasi ursynowscy strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 17. Podczas niedzielnej imprezy urodzinowej Arianki dumnie wykonali 10 przysiadów w swoich strażackich strojach.

  Zobacz, jak poradzili sobie z #fitchallenge ursynowscy strażacy:

  Kolacja charytatywna

  Okazją do wsparcia małej ursynowianki będzie także czwartkowa kolacja charytatywna. W restauracji Pa Ta Thai, która mieści się przy Torze Wyścigów Konnych Służewiec na granicy Ursynowa i Mokotowa odbędzie się kolacja, z której dochód zostanie przeznaczony dla Arianki. Podczas posiłku goście będą mogli posłuchać muzyki na żywo. Wstęp jest wolny, jednak restauracja zachęca do telefonicznej rezerwacji miejsc pod nr  574 118 101. Kolacja już w najbliższy czwartek 13 stycznia o godz. 20 na ul. Obrzeżnej 1B.

  Osoby, które chciałyby wesprzeć Ariankę, mogą również licytować przedmioty na Facebooku lub wpłacać darowizny na portalu siepomaga.pl. W chwili publikacji artykułu brakuje jeszcze ponad 2,5 mln złotych! Czasu jest niewiele - zbiórka zakończy się 17 stycznia.


  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

  • 19
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4743 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHNIA PUPILA 22.06.2021 - 21.07.2022