REKLAMAA1 Pizzeria105 01.08.2022 - 30.09.2022 (2X w serii)
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 czerwca 2022, 18:38

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Awarie hydrauliczne podobnie do innych wypadków przytrafiają się zawsze w najgorszym możliwym momencie. Na szczęście jesteśmy my, ratunek dla Warszawiaków trapionych przez problemy natury hydraulicznej.

  Do kogo zgłosić się z usterką hydrauliczną?

  Problemy z hydrauliką w domu to sytuacja wymagająca profesjonalnych rozwiązań. W stolicy najlepszym wyborem jest hydraulik Darek Wyrzykowski, nasza firma obecna na warszawskim rynku jest od 1991 roku, dzięki czemu szczycimy się doświadczeniem potwierdzonym setkami pozytywnych opinii.

  Pomożemy Ci o każdej porze

  Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż usterki przytrafiają się w najmniej odpowiednich momentach, dlatego też elementem naszej oferty jest pogotowie hydrauliczne, które pomoże Ci rozwiązać proste do naprawy awarie szybko i o każdej porze dnia, również w święta i weekendy. W przypadku usterek wymagających dłuższej pracy lub konieczności wykorzystania sprzętu niemożliwego do użycia 24/7, doraźnie zabezpieczymy uszkodzone miejsce, zapobiegając pogłębianiu się problemu, a kompleksowa naprawa zostanie wykonana w ustalonym terminie. W związku z naszą lokalizacją, na Pragę, Mokotów, Ursus i okolice gwarantujemy błyskawiczny dojazd celem naprawienia powstałej usterki. Nie ograniczamy się jednak do wyżej wymienionych dzielnic najbliżej nas. Na Ursynów, Wolę, Żoliborz i Bielany, dotarcie jednego z naszych fachowców zajmie więcej czasu, lecz i w tych dzielnicach z chęcią przyjmiemy zlecenia i pomożemy klientom zmagającym się z awariami hydraulicznymi o każdej porze dnia.

  Co oferujemy naszym klientom?

  Głównym obszarem naszych działań są naprawy hydrauliczne. Odtykanie rur, przepychanie toalet, udrażnianie zlewów i inne często występujące usterki hydrauliczne to dla nas chleb powszedni. Przyjmujemy zlecenia dotyczące napraw wszelakich urządzeń znajdujących się w domach i biurach naszych klientów, a nasze usługi wykonujemy nieprzerwanie 24 godziny na dobę.

  hydraulik montujący kaloryfer (zdjęcie 3) podpis: Naprawianie usterek to nie jedyne czym się zajmujemy

  Usługi montażowe

  Naszym klientom oferujemy również usługi montażowe w zakresie hydrauliki i gazownictwa. Obecnie w ofercie posiadamy:

  • Montaż wodomierzy mieszkaniowych
  • Montaż zaworów
  • Montaż instalacji sanitarnej
  • Podłączenie urządzenia do siedzi wodno – kanalizacyjnej

  Dodatkowe usługi w naszej ofercie

  Każdy doświadczony hydraulik zatrudniany w naszej firmie zdobył niezbędne uprawnienia gazowe, pozwalające rozszerzyć nasze usługi o elementy gazownictwa co daje nam możliwość pomocy większej ilości osób. Usługi spoza hydrauliki oferowane przez naszą firmę to między innymi:

  • Naprawy gazowe
  • Instalacja centralnego ogrzewania
  • Budowa instalacji gazowych
  • Montaż płyt gazowych oraz pieców
  • Wykonanie węzłów cieplnych
  • Podłączenie do sieci gazowej
  • Instalacja pomp ciepła
  • Instalacja kolektorów słonecznych
  • Konserwacja istniejących instalacji gazowych i centralnego ogrzewania

  Jako firma świadczymy również usługi remontowe, oraz montaż kuchni i łazienek. Powierzyć nam można również położenie płytek, glazury i terakoty.

  kobieta pokazująca kran hydraulikowi, (zdjęcie 2) podpis: Rozmowa i zrozumienie potrzeb klienta to kluczowy element działania naszej firmy.

  Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  Posiadane przez nas jako firmę, ale również każdego z zatrudnianych fachowców doświadczenie, pozwala nam zagwarantować klientom najwyższą jakość usług w jak najkrótszym czasie. Stawiając na spełnienie wszystkich oczekiwań klienta, nie pozostawiamy sobie miejsca na błędy.

  Nie bez przyczyny jesteśmy renomowaną marką na stołecznym rynku w zakresie hydrauliki i gazownictwa. Od początku działalności zaufały nam zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

  Usługi posiadane przez nas w ofercie, rozwiążą problemy związane z domowymi lub biurowymi usterkami natury hydraulicznej i gazowniczej, jednocześnie nie rujnując budżetu klienta. Pozyskiwanie referencji jest dla nas bardzo ważnym elementem promocji marki, co oznacza stawianie zadowolenia klienta ponad wszystko. Mimo oferowania usług pogotowia hydraulicznego klientom nierzadko przypartym do muru cena naszych usług zawsze będzie adekwatna do przyjętych norm, celem utrzymania reputacji hydraulika oferującego usługi najwyższej jakości za niewysoką cenę każdego dnia o każdej porze.

  Decydując się na skorzystanie z naszych usług, klient może zażyczyć sobie wykonania pracy z użyciem posiadanych przez niego materiałów. Klient ma dowolność wyboru, możemy pracować na materiale własnym, jednakże korzystanie z materiałów powierzonych przez klientów to dla nas równie korzystna sytuacja. W przypadku zdecydowania się przez klienta na skorzystanie z naszych materiałów dajemy możliwość wyboru materiału, z którego wykonane są rury, jakie zamontujemy w trakcie wykonywania usługi. Na co dzień pracujemy na rurach miedzianych, stalowych i z tworzywa.

  Usługi Hydrauliczne i Gazowe Dariusz Wyrzykowski
  ul. Feliksa Pancera 8/50
  03-194 Warszawa

  Telefon komórkowy: 602 304 544
  WWW: https://darek-hydraulik.pl/kontakt/

  Artykuł załadowany: 0.3252 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022