REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 grudnia 2017, 16:03

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  al. KEN 15/U11

  al. KEN 15/U11 (Centrum Green Port)

  Centrum Green Port Natura i Zdrowie to innowacyjny koncept łączący sklep z produktami prozdrowotnymi z gabinetami dietetyków, masażystów i naturopatów. Właśnie otwarto salon na Ursynowie.

  W asortymencie sklepu znajdują się preparaty ziołowe, herbaty, naturalne kosmetyki i suplementy, ekologiczne środki czystości oraz ekologiczna żywność.  

  - Poza produktami dostępnym na miejscu  oferujemy ponad 6 tysięcy artykułów naszej hurtowni, sprowadzanych codziennie na zamówienie – mówi Sylwia Durzyńska dietetyk Green Port.

  Centrum Green Port prowadzi pacjenta od zaawansowanej diagnozy poprzez zalecenia dietetyczne, dotyczące detoksu organizmu do wspierającej zdrowie naturalnej suplementacji.

  Holistyczne (całościowe) podejście do zdrowia jest podstawą prawdziwej profilaktyki chorób. W dzisiejszych czasach główny nacisk położyć należy na oczyszczanie, detoks a potem długofalową odbudowę i regenerację organizmu. Podstawą tego procesu jest odpowiednia diagnoza aktualnego stanu zdrowia a następnie umiejętne poprowadzenie pacjenta przy użyciu adekwatnych, uzupełniających się metod terapii. W momencie kiedy choroba już się pojawi ważne jest aby wrócić do zdrowia naturalnymi, nie szkodzącymi ciału sposobami.

  W Green Port Natura i Zdrowie doświadczeni specjaliści naturopaci wykonują skanowanie ciała za pomocą kwantowego, biomaganetycznego analizatora, który pozwala na określenie zawartości poszczególnych składników mineralnych oraz witamin, a także sprawdzenie funkcji narządów i układów wewnętrznych. Dopiero po zdiagnozowaniu organizmu zalecana jest kuracja oczyszczająca bądź wzmacniająca pacjenta.

  Zapraszamy także na bezpłatną analizę składu ciała określającą zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, nawodnienie organizmu, podstawową przemianę materii oraz wiek metaboliczny. Nasi dietetycy specjalizują się dietach odchudzających oraz wsparciu żywieniowym w chorobach dieto zależnych. Pacjenci w zależności od potrzeb otrzymują spersonalizowane jadłospisy wraz z listą zakupów, listą produktów zalecanych i przeciwwskazanych oraz inne materiały edukacyjne niezbędne w trakcie dietoterapii

  - zachęca Sylwia Durzyńska. Dietetycy Green Port służą pomocą nie tylko w trakcie wizyt, ale także mailowo lub telefonicznie.

  Jako uzupełnienie każdego planu żywieniowego czy detoksykującego oferowane są zabiegi masażu, które w połączeniu z dietą i kuracją oczyszczającą dają spektakularne efekty odchudzające i detoksykujące. W ofercie znajdują się nie tylko masaże modelujące sylwetkę i antycellulitowe, ale także relaksacyjne masaże twarzy, stóp, głowy i całego ciała, masaże bańka chińską, kamieniami, stemplami ziołowymi, miodem oraz świecą. Masażyści Green Port to wykwalifikowani specjaliści terapii manualnych oraz rehabilitacji, którzy w ramach wizyty wykonują również instruktaż ćwiczeń zalecanych przy określonym problemie pacjenta.

  W powrocie do zdrowia i odzyskania dobrego samopoczucia pomaga także doświadczony refleksolog. Podczas godzinnego zabiegu stymulowane są określone punkty na ciele, które są w stanie uregulować zaburzone funkcje organizmu. Celem refleksologii jest przywró­cenie ciału i umysłowi równowagi co może wyeliminować dalsze inne leczenie.

  - W Green Port angażujemy się w akcje uświadamiające sposoby poprawy jakości życia naszych klientów dlatego raz w tygodniu odbywają się bezpłatne szkolenia dotyczące masażu i ćwiczeń zdrowotnych, porad z zakresu odżywiania oraz spotkania prezentujące nowości na rynku produktów naturalnych – dodaje Sylwia Durzyńska.

  Centrum Green Port Natura i Zdrowie zaprasza na konsultacje z zakresu: naturopatii, oczyszczania organizmu, ziołolecznictwa, dietetyki oraz na zabiegi: masażu, refleksologii, diagnozę organizmu za pomocą zaawansowanych kwantowych analizatorów.

  Centrum Green Port Natura i Zdrowie

  • al. Komisji Edukacji Narodowej 15 lok. U11
  • czynne: od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00, w soboty od 10:00 do 16:00
  • www.greenport.pl 

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.0687 sekundy
  REKLAMA