REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (BD)

  REKLAMA

  Drogowcy doprowadzili kierowców do szewskiej pasji. Na Roentgena wyjechał ciężki sprzęt, choć o robotach nikt wcześniej nie poinformował. Zarząd Dróg Miejskich tłumaczy: - To przygotowania do zamknięcia ulicy.

  Ulica Roentgena jest jedną z najważniejszych ulic w środkowej części Ursynowa. Kierowcy jeżdżą nią do hipermarketu, ścisłego centrum dzielnicy czy ulicy Puławskiej. Kilka dni temu drogowcy bez żadnej informacji zamknęli ruch na jednym pasie w obu kierunkach.

  Kierowcy są wściekli. Nie zostali poinformowani o remoncie i wyjeżdżają prosto na frezowaną drogę. Nie można jej ominąć, bo drugi pas ruchu jest wyłączony. Po pokonaniu takiego odcinka do opon przyczepia się nieutwardzony asfalt. - Kierowcy wpadają na remontowaną nawierzchnię i nie mogą potem wyjechać - opowiada Tomasz Zieliński, mieszkaniec Ursynowa.

  Ludzie martwią się także o zawieszenie swoich samochodów. Skręcając w lewo z podporządkowanych uliczek muszą przejechać przez pas, na którym zerwany jest asfalt.

  Mikołaj Pieńkos, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich mówi, że wkrótce czeka nas całkowity paraliż okolicy. 

  - Prace się rozpoczęły, ale tak naprawdę to tylko przygotowania do generalnego remontu ulicy. Cała droga zostanie wyłączona z ruchu - komentuje.

  Kiedy? Tego na razie nie wiadomo. W ZDM nieoficjalnie mówią, że ulica może zostać zamknięta już w przyszłym tygodniu, ale tych informacji nie potwierdza Mikołaj Pieńkos. Mówi, że wszystko zależy od dogadania się z wykonawcą odcinka, firmą Fal-Bruk. Gotowe są już tablice informacyjne dla kierowców, na razie z pustym miejscem na wpisanie terminu rozpoczęcia remontu.

  Równolegle z wymianą nawierzchni na Roentgena trwa przebudowa chodnika oraz ścieżki rowerowej. Oba ciągi zostały wydzielone, dodatkowo powstają przejścia dla pieszych przy Makolągwy.

  Od końca lipca trwa także remont zatoki na przystanku Ursynów Zachodni (w kierunku Pileckiego), będą udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. W tym czasie przy rondzie funkcjonuje przystanek zastępczy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  9Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~towgier 9 5 miesięcy temu

   no i jest przerwa w ddr budy zostały prosba o wyjaśnienie co dalej z tym tematem

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kolo 8 5 miesięcy temuocena: 20% 

   też tędy jeżdżę. Trzeba być debilem,żeby nie zauważyć frezowania i maszyn i wjechać tam ,gdzie się nie powinno. Tym bardziej drugi raz.......

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~darek116 7 5 miesięcy temu

   Ścieżka rowerowa

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kadarka1 6 5 miesięcy temuocena: 0% 

   Ścieżka rowerowa konczy się w pewnym momencie i od świateł jest dalej. Chodzi mi o Ciszewskiego przy Pileckiego. Co dalej z tym odcinkiem bo stoi tam pawilon co nie funkcjonuje od 3 lat a właścicielka się ukrywa bo ma dlugi i jeszcze jeden?????

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~odzawsze 5 5 miesięcy temuocena: 50% 

   oj oj oj artykuł chyba trochę na wyrost .... "Gotowe są już tablice informacyjne dla kierowców, na razie z pustym miejscem na wpisanie terminu rozpoczęcia remontu" - pierwotnie na tych tablicach był termin wpisany 5-8 sierpnia, więc już jakaś informacja była. "Ulica Roentgena jest jedną z najważniejszych ulic w środkowej części Ursynowa. Kierowcy jeżdżą nią do hipermarketu (...)" - rzeczywiście powód jest bardzo ważny. "ścisłego centrum dzielnicy czy ulicy Puławskiej" - naprawdę nie ma inne j drogi dojazdowej ? Nie wydaje mi się ... o ile dobrze pamiętam to jest jeszcze trzypasmowa Pileckiego, którą można dojechać zarówno do Puławskiej jak i "ścisłego centrum dzielnicy". Trochę wyrozumiałości i jakoś przetrwamy ten "paraliż" :-)

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issa 4 5 miesięcy temuocena: 40% 

   ostatnio wlaśnie tamtędy jechałam i ramie ddźwigu jeździło sobie, w te i wewte, nad moim samochodem i moja głową! A musiałam jechać wolno, jak i reszta samochodow, bo dźwig zajmował wiekszą częśc jezdni i trudno było go ominać. Przyznam, ze oniemialam! a jakby cos mu sie z tego ramienia urwało? i spadło na moj samochod? czyli na moja głowe? kto by za to odpowiadał? No, wydaje mi sie, że to jednak nie jest zgodne z przepisami BHP, że o zwykłym rozsądku (rozumie ekipy remontowej) nie wspomne.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mój nik 3 5 miesięcy temuocena: 42% 

   I po co ten caps lock w tytule?

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issa 2 5 miesięcy temuocena: 61% 

   a jaki to ma zwiazek z tematem artykułu?

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mój nik 1 5 miesięcy temuocena: 56% 

   Związek żaden, ale po co ten "wykrzyczany" tytuł... jakby tam nie wiadomo co się działo... a to tylko remont ulicy, finalnie zmiana na lepsze przecież?

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1387 sekundy
  REKLAMA