REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  Przyjdź i pomóż Zosi! Ewangelickie Towarzystwo Oświatowe organizuje w sobotę Charytatywny Kiermasz Świąteczny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie rocznej dziewczynki. W programie między innymi koncerty muzyki świątecznej, loteria, aukcja i kiermasz rękodzieła. 

  Tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem kabacka Fundacja ETO organizuje kiermasz charytatywny. Rok temu dla niepełnosprawnego chłopca zebrano prawie 47 tys. złotych. Tym razem, na parkingu przy Rosoła 10 będą zbierane pieniądze na operacje Zosi Stablewskiej.

  Dziewczynka przeszła już z powodzeniem trzy operacje rekonstrukcji odbytu. Ale urodziła się też bez kości promieniowej lewej rączki i bez kciuka. Leczenie takiej wady nie jest w Polsce refundowane, dlatego potrzeba około 18 tys. euro na trzy operacje w Hamburgu. Dzięki nim Zosia ma szansę funkcjonować samodzielnie. 

  - Będzie można wylicytować m.in. ręcznie robione pluszaki z metryczką dla dziecka, będzie też oryginalna ikona z Etiopii, album z okazji 20-lecia Teatru Roma z autografami aktorów. Dla kolekcjonerów też coś się znajdzie, bo jest model samolotu, komplet kluczy oraz piłka nożna z podpisami piłkarzy z reprezentacji - mówi organizatorka kiermaszu Agnieszka Schaitter, wicedyrektor Niepublicznego Przedszkola "Szkrabki" Fundacji ETO.

  Poza licytacją będzie też koncert pastorałek i kolęd, m.in. w wykonaniu kwartetu dętego Molenda Brass, "Dobze ześ się Jezu pod Giewontem zrodził" w interpretacji klasy 2B i "Cicha noc" w wykonaniu dzieci z Kółka Języka Migowego.

  Charytatywny Kiermasz Świąteczny odbędzie się w sobotę, 8 grudnia, w godzinach 16:00 - 19:00 na terenie placówek Fundacji ETO ul. Rosoła 10. Patronat medialny nad kiermaszem sprawuje Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 17
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2813 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO