REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Dziecko najszybciej uczy się języka obcego, a im młodsze tym lepiej - ta prawda znana jest wielu rodzicom. I to właśnie na nich czeka "Prezent na całe życie", który mogą podarować swoim maluchom. 100 ursynowskich rodzin dostanie darmowe pakiety do nauki angielskiego. Na zapisanie się zostało niewiele czasu.

  Setka dzieci, które urodziły się -  od 1 stycznia 2017 roku do dziś - mają szansę zostać dwujęzyczne, nawet jeśli rodzice nie znają dobrze angielskiego. Będzie to możliwe dzięki temu, że nasza dzielnica przystąpiła do Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” / „Bilingual Future”.

  Chodzi w nim o to, by uczyć dzieci języka obcego już od chwili narodzin. Do nauki angielskiego przygotowano specjalny program o wymownej nazwie "Prezent na całe życie”. Opiera się on na metodzie osłuchiwania maluchów z językiem, tak żeby angielski nigdy nie był dla nich obcy. W ten sposób dziecko naturalnie uczy się drugiego języka.

  W ramach akcji, 100 ursynowskich rodzin z małymi dziećmi otrzyma bezpłatne pakiety zawierające instrukcję logowania wraz z kodem dostępu do materiałów online - filmów i piosenek. Będą też rady i wskazówki dla rodziców i opiekunów z obrazkami, tekstami piosenek i tłumaczeniami w wersji cyfrowej (telefon, komputer, tablet) oraz przewodnikiem (ebook).

  - Jeśli program się spodoba, to będziemy go rozwijać. Możliwe są zajęcia w przedszkolu z lektorami. Taka edukacja otworzy przed dziećmi ogromne możliwości rozwoju i będzie procentować przez całe życie - mówi zastępca burmistrza Antoni Pomianowski.

  Aby otrzymać pakiet trzeba zgłosić się pisząc maila na adres: ursynow@dd.edu.pl do godziny 12:00 w sobotę, 13 października. Liczy się kolejność zgłoszeń, a więc należy się pospieszyć. Są jeszcze ostatnie pakiety.

  Wszyscy, którzy zmieszczą się w szczęśliwej setce, będą mogli odebrać swoje pakiety tego samego dnia, czyli w sobotę, 13 października o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej nr 136 im. J.U. Niemcewicza w ratuszu przy al. KEN 61. Specjalista opowie wówczas rodzicom jak posługiwać się programem i wyjaśni wszystkie wątpliwości, tak by nauka od początku przebiegała bez problemów. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  11Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kasia78 11 8 miesięcy temu

   Tak uczcie się żeby potem tyrać na socjal dla Arabów i murzynów UK. Mieszkać w klitach w zagrzybiałym Londynie i wstydzić się własnych nazwisk. Jakoś francuzi i ruscy za granicę gadają po swojemu. Mają kase i to wystarczy żeby się dogadać na zachodzie.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kasia7U 10 8 miesięcy temuocena: 0% 

   Dwujęzyczne dzieci to się rodzą w Japonii po Fukushimie.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Świadomy 9 8 miesięcy temuocena: 82% 

   7U to troszkę niską jesteś....

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ten poniżej 8 8 miesięcy temuocena: 80% 

   Ps sama jesteś w mniejszym lub większym stopniu dotknięta katastrofa w Czarnobylu więc takie żarty są nie na miejscu

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Świadomy 7 8 miesięcy temuocena: 93% 

   Dziękuję za otrzymany pakiet.Wszystko odbyło się w kulturalnej atmosferze i dla nikogo nie zabrakło.nawet dla tych którzy nie byli zarejestrowani.Jest szansa na naukę języka angielskiego od małego tak aby dziecko mogło mówić o historii Polski innym nieznającym języka Polskiego. Panie Burmistrzu - dziękuję.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jot 6 8 miesięcy temuocena: 0% 

   A przy okazji nie dawali pakietów do nauki języka polskiego? Zwłaszcza pisowni? Może powinni...

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mammamija 5 8 miesięcy temuocena: 86% 

   w/g badań naukowych na naukę języka obcego nigdy nie jest za wcześnie, a dłuższej perspektywie dwujęzycznośc rozwija koncentrację, potrzebną w szkole a na stare lata jak znalazł bo chroni przed demencja, co szczerze polecam komentatorom, a te bredzenie o wynarodowieniu i podcinaniu tożsamści, to jeżeli nauka jest zdolna do tego tzn , że marna ta tożsamośc.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~GOSC 4 8 miesięcy temuocena: 20% 

   Moim zdaniem to jest chore. A w jakim języku będzie myślał, liczył? Pół na pół? Ciekawe czy łątwiej będzie dziecku dojść do jakiś mądrych myśli. Rodzice, którzy będą chcieli w taki sposób zamieszać w głowie własnemu dziecku pewnie z czasem będą mieli "nagrodę". Określenie "warszafka" wciąć tak bardzo aktualne. Polecam inne ciekawsze pomysły dla dziecka.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jot 3 8 miesięcy temu

   A po co tu włączać od razu jakąś 'warszafkę'? Badania jakieś robiłeś na temat pochodzenia osób, które się zdecydowały na udział w tej akcji? Czy kompleksy jakieś? Jak ktoś chce, to czemu mu zabraniasz? Przecież niezależnie od tego, jakie będą efekty (jeśli w ogóle), to na ciebie i tak nie będzie to miało wpływu.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mmk 2 8 miesięcy temuocena: 43% 

   Proces pozbawienia narodowej tożsamości dotyka już nawet małe dzieci...Straszne! Dzieci powinny uczyć się tego kim są, powinny poznawać historię swojego kraju i naszego narodu a nie wpajać obce języki! Na to jeszcze będą miały czas

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~anty niedaś 1 8 miesięcy temuocena: 14% 

   Logowanie do internetu tylko dla 100 osób? Zapisy do soboty do g.12? Kto pierwszy ten lepszy? Co za niedasie pracują w tym urzędzie? Trudno o lepszy dowód, że tylko Patryk Jaki będzie w stanie zatrudnić kompetentnych ludzi służących mieszkańcom, którzy staną na głowie, aby ww. logowanie było dla 100.000 zainteresowanych osób!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3309 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO