REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Ruszyły zapisy do Warszawskiej Szkoły Letniej. W bezpłatnych zajęciach porządkujących wiedzę i wzmacniających umiejętności z przedmiotów humanistycznych oraz matematyczno-przyrodniczych mogą skorzystać uczniowie, którzy w przyszłym roku szkolnym zdają egzaminy ósmoklasisty i maturalne.

  Warszawska Szkoła Letnia startuje po raz czwarty. W poprzednich edycjach wakacyjnej i zimowej wzięło udział ponad 2 tys. uczniów.

  - Zapraszamy stołeczną młodzież na bezpłatne kursy, które pomogą utrwalić, uzupełnić i rozszerzyć wiedzę przed ważnymi egzaminami. Zajęcia prowadzą nauczyciele z warszawskich szkół, którzy brali udział poprzednich Wakacyjnej Szkoły Letniej i otrzymali bardzo dobre opinie od uczestników - mówi Renata Kaznowska, wiceprezydent stolicy.

  Rekrutacja na zajęcia już ruszyła. Zarejestrować można się online na stronie wcies.edu.pl. Kursy będą się odbywały w budynku Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń przy ul. Starej 4 w Śródmieściu.

  W tegoroczne wakacje Warszawskiej Szkoły Letniej planowane jest uruchomienie zajęć z następujących przedmiotów: 

  • język polski (szkoła podstawowa SP, szkoła ponadpodstawowa PP), z uwzględnieniem Nowej Matury 2023,
  • matematyka (SP, PP) - poziom podstawowy i rozszerzony,
  • język angielski (SP, PP).

  Każdy z kursów będzie trwał 5 dni, od poniedziałku do piątku, w dwóch blokach porannym w godzinach 9-12 dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz popołudniowym w godzinach 13-16 dla uczniów klas ponadpodstawowych. Zajęcia będą organizowane w dwóch edycjach:

  - I edycja 4-8 lipca 2022 r.,

  - II edycja 11-15 lipca 2022 r.

  Każdy uczeń ma możliwość zarejestrowania się na obydwie edycje tylko jeden raz na jeden przedmiot (np. w I edycji wybiera zajęcia z matematyki, a w edycji II zajęcia z języka angielskiego). W każdej edycji zajęcia z danego przedmiotu obejmują ten sam zakres powtarzanego materiału. 

  Kursy prowadzą nauczyciele, którzy na co dzień pracują w warszawskich szkołach i prowadzili zajęcia w poprzednich edycjach szkoły.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4546 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022