REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 stycznia 2021, 12:03 komentarzy 3
  Zabezpieczone przez policję broń i narkotyki

  Zabezpieczone przez policję broń i narkotyki (policja)

  Ursynowianin najpierw sprzedał samochód, a potem zgłosił jego kradzież. W akcji pomagało mu dwóch kolegów, przy których znaleziono narkotyki. Jeden z nich był poszukiwany, bo nie stawił się w więzieniu.

  Policjanci z Janowskiego otrzymali zgłoszenie kradzieży samochodu. Rzekomym pokrzywdzonym był 46-letni mieszkaniec Ursynowa. 

  - Od początku funkcjonariuszom nie pasowało kilka elementów zawartych w zeznaniach. W trakcie czynności kryminalni dowiedzieli się, że 46-latek nie jest pokrzywdzonym, tylko sprzedał samochód. Pośrednikiem w zleceniu pozbycia się auta był jego 40-letni znajomy, który znalazł pasera - 46-latka z Bydgoszczy. Ten ostatni zapłacił za auto 12.000 zł. Pieniądze przekazał przez pośrednika – mówi podkom. Robert Koniuszy, rzecznik mokotowskiej komendy policji.

  Policjanci postanowili zatrzymać byłego już właściciela audi. Następnie odwiedzili jego 40-letniego kolegę. Zatrzymali go, gdy podjeżdżał pod swój dom.

  - W szafce kuchennej w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu przechowywał środki odurzające. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli około 63 gramów marihuany i blisko 10 gramów kokainy – dodaje podkom. Koniuszy.

  Funkcjonariusze zabrali 40-latka na zwiedzanie policyjnej celi. Jak przyznał podejrzany, pomagał 46-latkowi z „czystej koleżeńskiej sympatii”.

  Policjanci dotarli aż do Bydgoszczy

  Po 46-letniego pasera, który zakupił rzekomo skradzione audi, mundurowi musieli pojechać aż do Bydgoszczy. Jak się okazało, mężczyzna był znany policjantom już wcześniej. A to za sprawą wystawionego za nim listu gończego.

  - Mieszkający z konkubiną 46-latek nie był zadowolony z wizyty policjantów. Wiedział, że ma na koncie wyrok skazujący go na dwa lata więzienia, którego jeszcze nie odbył – przekazuje rzecznik mokotowskiej komendy.

  W jego mieszkaniu policjanci znaleźli 150 gramów marihuany i 10 gramów kokainy. Mężczyzna posiadał też pistolet gazowy oraz amunicję, na którą nie miał pozwolenia. 46-latek także trafił do policyjnego aresztu.

  Wszyscy podejrzani usłyszeli już zarzuty. 46-letniemu mieszkańcowi Ursynowa za składanie fałszywych zeznań grozi do 8 lat więzienia. Sąd objął go policyjnym dozorem. Jego 40-letni kolega odpowie za paserstwo i posiadanie narkotyków. Do więzienia może trafić na 5 lat. Także znajduje się pod policyjnym dozorem. Paser z Bydgoszczy już trafił do zakładu karnego. Odbywa tam zaległe 2 lata. Do tego może mu dojść kolejne 5 za paserstwo oraz posiadanie środków odurzających i broni bez zezwolenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 6
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~fiona 3 2 miesiące temuocena: 100% 

   I pomyśleć, jakie "białe kołnierzyki" zajmują się wyrafinowaną pracą umysłową na nieodległych obrzeżach Mordoru...

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stefek 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   To jest super kryminalista jednym ruchem pomógł wsadzić jeszcze dwóch innych kryminalistów! Policja czeka na więcej takich błaznów!!!

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Axel Strøbye 1 2 miesiące temuocena: 100% 

   gang olsena

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2423 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021