REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (policja)

  Mężczyzna, który tymczasowo wszedł w posiadanie furgonetki "zapomniał" zwrócić ją właścicielowi. Mieszkaniec Ursynowa zgłosił sprawę na policję. Udało się odzyskać samochód.

  Mieszkaniec Ursynowa zgłosił policji, że nie może odzyskać swojej furgonetki. Citroen Jumpy miał w użytkowaniu pewien 38-latek, który nie miał zamiaru oddać auta. Nie był ostatnio widywany w mieszkaniu, tak więc próby namierzenia go przez właściciela samochodu spełzły na niczym. 

  - Policjanci ustalili, że w dniu zatrzymania wieczorem 38-latek może przebywać przy jednej z ulic warszawskiego Mokotowa - relacjonuje asp. szt. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Mężczyzna został zatrzymany. Sam wskazał kryminalnym, że poszukiwana furgonetka jest zaparkowana przy ul. Bernardyńskiej. Funkcjonariusze zabezpieczyli auto i przekazali go właścicielowi. 38-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty przywłaszczenia mienia, za co sąd może go skazać na 3 lata wiezienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3362 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020