REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Bieg Chomika)

  REKLAMA

  Chomiki znów buszują! Już jutro 250 biegaczy przytruchta do parku Przy Bażantarni, by zmierzyć się na trasie 10 km a przy okazji wesprzeć schorowane zwierzęta, które są podopiecznymi Fundacji Znajdki.

  To już 3. Bieg Chomika - tym razem w odsłonie letniej. Miejsce pozostaje bez zmian, jednak nowości nie zabraknie.

  - Szykuje się świeża jakość. Mamy więcej sponsorów, udało się też zorganizować pomiar czasu. Możemy dokładnie zmierzyć czas po każdym okrążeniu - mówi Sebastian Wojciechowski, organizator Biegów Chomika.

  Biegacze startują w czwartek o godz. 20:00. Przed nimi 10 km, czyli 6 okrążeń w parku Przy Bażantarni. Start i metę tradycyjnie ulokowano przy skateparku. Choć limit zawodników już dawno się wyczerpał, to organizatorzy zachęcają, aby chętni do startu pojawili się w parku. Z pewnością zwolni się parę miejsc.

  Chomiki nie biegną jednak tylko dla rekreacji. Pamiętają o większych zwierzakach, które zmagają się z paraliżem, chorobami i samotnością. Fundacja Znajdki opiekuje się potrzebującymi maluchami, ale potrzebuje wsparcia. 

  - Zbieramy karmę dla zwierzaków spod Radzymina. Byliśmy tam jakiś czas temu, zazwyczaj są to zwierzaki trudne w adopcji - skrzywdzone, po przejściach - dodaje Sebastian Wojciechowski.

  Każdy chomik może dołożyć swoją cegiełkę. Najbardziej potrzebne są dobre karmy dla psów i kotów, obroże Foresto i tabletki Bravecto, długie smycze, szelki typu koszulka, pieluchomajtki w rozmiarze S oraz akcesoria dla kotów, kojce i kocyki. 

  Biegacze będą mogli skorzystać z konsultacji z fizjoterapeutą, dzięki czemu dowiedzą się, jak wygląda symetria układu ruchu. Badanie pozwoli odkryć "słabe ogniwa" organizmu i ustalić dalszą strategię działania. Konsultacje potrwają od godz. 19:00 do godz. 22:00.

  Organizatorzy zachęcają również do robienia zdjęć w trakcie biegu. Wszelkie relacje będzie można wysyłać z hashtagiem - #3BCh. Spośród fotografii trzeba wybrać jedną i słać ją na adres biegchomika@gmail.com. Wystarczy je podpisać - temat + autor zdjęcia - organizatorzy wykorzystają w ten posób zebraną galerię, by zrelacjonować 3. Bieg Chomika.

  Program biegu:

  18:30 - Otwarcie biura zawodów

  20:00 - Start biegu

  21:30 - Zakończenie biegu

  21:35 - Dekoracje zwycięzców

  21:55 - Zamknięcie biura zawodów

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1538 sekundy
  REKLAMAA2-WYBORY-KatarzynaGaik-N-16-10----17-10-2018