REKLAMAA1_AUCHAN-28-06---31-12-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 listopada 2017, 10:30 komentarzy 2

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (fb/gospelrain)

  REKLAMA

  Największe gwiazdy muzyki chrześcijańskiej zagrają niebawem na Ursynowie. Wśród nich, jeden z najstarszych chórów pop-gospelowych w Polsce - Gospel Rain. Wraz z nimi na scenie pojawią się początkujący artyści, którzy mają szansę na zdobycie tytułu Premiery roku.

  Tegoroczny festiwal zapowiada się wyjątkowo. Fundusze na jego realizację zbierano bowiem za pomocą serwisu zrzutka.pl. Wierni z całej Polski mogli wesprzeć organizatorów i przyczynić się do wzbogacenia programu.

  - Festiwal jest okazją do spojrzenia na talenty chrześcijańskiej sceny muzycznej. Na scenie zobaczymy najlepsze zespoły ostatnich lat - mówi Michał Guzek z Fundacji Chrześcijańskie Granie.

  Na scenie wystąpią m.in. Muode Koty, Tomasz Jasiński Music i Play&Pray. W koncercie Premiery usłyszymy trzy zespoły: Arkadio, BeU i StronęB. Publiczność zgromadzona w Arenie Ursynów będzie mogła wybrać spośród nich Premierę 2017 roku. Zwycięzcy otrzymają Złoty Krążek oraz nagrodę specjalną od Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

  Koncert zakończy występ zeszłorocznego zwycięscy – Gospel Rain. Ten kilkudziesięciosobowy zespół zebrał się pierwszy raz w Lublinie w sierpniu 1991 roku, bezpośrednio po Światowym Spotkaniu Młodzieży w Częstochowie, w którym wziął udział Jan Paweł II i gra do dzisiaj.

  W minionym roku chór otrzymał Złoty Krążek za utwór „Nigdy nie będziesz sam”. Lubelska formacja zagra swoje największe przeboje ostatnich lat. Nie zabraknie także utworów z ostatniego krążka „Ogień”, w którym udział wzięli m.in. Paweł i Łukasz Golec z Golec uOrkiestra.

  Festiwal rozpocznie się 26 listopada mszą o godzinie 14:00, której będzie przewodniczył bp. Rafał Markowski. Następnie wręczone zostaną nagródy X Przeglądu Chrześcijańskie Granie. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci i rodzin. Obok sceny powstaną trzy strefy: dla najmłodszych, singli i rodzinno-powołaniowa.

  Więcej informacji i bilety na festiwal można znaleźć na stronie festiwalu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.155 sekundy
  REKLAMA