REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Masz ochotę na zmianę otoczenia, ale nie możesz pozwolić sobie na dłuższy wyjazd? W takim razie postaw na city break!

  Warszawa to miasto, któremu nie sposób odmówić atrakcyjności. Znajdziemy tu liczne teatry, kina, wystawy, centra handlowe, restauracje, kluby i inne, równie interesujące miejsca, oferujące możliwość ciekawego spędzenia czasu. Niemniej jednak niekiedy miasto – choćby najpiękniejsze – potrafi przytłoczyć. W takim momencie warto pomyśleć o zmianie otoczenia; nawet, jeśli wspomniana zmiana miałaby zakładać wyjazd weekendowy.

  Jak się okazuje ani zaplanowanie takiej podróży, ani nawet związane z nią koszty, nie stanowią już dla nikogo przeszkody. Wszystko, co musisz zrobić to opracować plan połączeń i znaleźć nocleg w dobrej cenie. Jak tego dokonać? Wbrew pozorom zaplanowanie najkorzystniejszej trasy jest prostsze, niż można przypuszczać. Jeżeli zamierzamy wybrać się w podróż autobusem, zadanie zdecydowanie ułatwi platforma GoEuro. Wystarczy, że określimy naszą lokalizację i cel podróży, a serwis sam zaproponuje najdogodniejsze połączenia.

  Co istotne to fakt, że GoEuro bierze pod uwagę oferty wielu różnych przewoźników, tym samym dając podróżnym możliwość wyboru opcji, która w największym stopniu sprosta ich oczekiwaniom. Jeśli więc przerażają cię formalności związane z poszukiwaniem połączeń i porównywaniem cen biletów, to wspomniany serwis może okazać się przysłowiowym wybawieniem od kłopotów. 

  Jak wobec tego - w praktyce - działa GoEuro?

  Przykładowo planując podróż z Warszawy do czeskiej Pragi platforma proponuje połączenie za pośrednictwem firm takich jak Polski Bus, InfoBus, Leo Express czy II RegioJet. A gdzie znajdują się dworce autobusowe? Wszystko zależy od tego, z której z przedstawionych nam ofert mamy zamiar skorzystać. W przypadku Polskiego Busa powinniśmy udać się na Dworzec Autobusowy Metro Młociny, korzystający z usług InfoBusa znajdą środek transportu na Alejach Jerozolimskich 144, natomiast zarówno autobusy Leo Express, jak i II RegioJet odjeżdżają z Dworca Centralnego.

  Po dokonaniu wyboru przewoźnika oraz zakupie biletu, pora na znalezienie noclegu. Czy to konieczne? Nie, ponieważ serwis GoEuro zrobił to już za nas, gdyż jest on niejako sprzężony z portalem Booking.com, który automatycznie otworzy się w nowym oknie przeglądarki. Oznacza to więc, że przy pomocy jednego kliknięcia znajdujemy nie tylko dogodne połączenie, ale również dopasowany do naszych potrzeb nocleg. A wszystko to w ciągu zaledwie kilku sekund.

  Dokąd więc mogą udać się mieszkańcy Warszawy?

  W przypadku polskich miast wśród polecanych kierunków znajdziemy między innymi Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań czy też Zakopane. Masz ochotę na wyjazd poza granice naszego kraju? W takim razie proponujemy wycieczkę do malowniczej Pragi czy nie mniej atrakcyjnego Berlina.

  Jeśli czujesz się przytłoczony nadmiarem obowiązków i masz już dość widoku tych samych ulic, to rozważ możliwość wyjazdu; choćby na kilka dni. Jak widać na powyższym przykładzie organizacja takiej podróży nie jest ani trudna, ani też czasochłonna. Co więcej; jak wspominaliśmy, realizacja celu nie wymaga nawet dużych nakładów finansowych.

  Jak wobec tego kształtują się koszty podróży? Za bilet z Warszawy do Berlina w obie strony zapłacimy ok. 200 zł, natomiast koszty noclegu obejmującego 1 dobę rozpoczynają się już od 150 zł. Z kolei w przypadku czeskiej Pragi cena biletu autobusowego w obie strony wyniesie nas ok. 120 zł, podobnie zresztą jak pokój w hotelu na 1 noc.

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Anka 1 9 miesięcy temu

   My właśnie kupiliśmy bilety gouero do Pragi, teraz szukamy jakiegoś fajnego noclegu na bookaparcie i niedługo pojedziemy ;)

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1247 sekundy
  REKLAMA