REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (GS)

  Setki rzeczy, m.in. ubrania, zabawki, książki i inne bibeloty, będą czekały tuż przy metrze Natolin. Można się obkupić za zaledwie kilkanaście złotych. Środki pozyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc zwierzętom w potrzebie.

  Natoliński Bazarek Charytatywny to gratka dla prawdziwych poszukiwaczy skarbów. Tuż przy samym wejściu do Natolińskiego Ośrodka Kultury znajdą oni najróżniejsze bibeloty po kilka złotych za sztukę. A to wszystko na rzecz podopiecznych Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

  - Fundacja ma długi u behawiorystów i weterynarzy, które spłaca właśnie takimi bazarkami. Koszty leczenia jednego psiaka mogą wynosić nawet kilkaset złotych. Często są to zwierzęta pokrzywdzone i chore. Wymagają one naszego wsparcia - mówi wolontariuszka „Psa na zakręcie” Joanna Toczydłowska.

  Będą zimowe ciuchy

  Dużym zainteresowaniem, poza ubraniami, cieszą się zabawki, puzzle i gry planszowe dla dzieci. Część z nich można upolować nawet za złotówkę. Dobrze jest przyjść nieco wcześniej, nie tylko z uwagi na szansę zdobycia lepszych fantów - najwięcej osób odwiedza bazarek charytatywny w godzinie obiadowej.

  - Ostatnio, dzięki Haloursynow.pl wpadło do nas ostatnio dużo osób, mam nadzieję, że i tym razem tak będzie. Tym razem będziemy mogli zaoferować ciepłe płaszcze i super kozaki skórzane w sam raz na zbliżającą się wielkimi krokami zimę - dodaje wolontariuszka.

  Podczas poprzedniej edycji akcji udało się uzbierać 2022,50 złotych. 100% tej kwoty poszło na leczenie i utrzymanie podopiecznych „Psa na zakręcie”, skrzydła Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Ci, którzy nie mogą wpaść na bazarek, a chcieliby wspomóc pokrzywdzone zwierzęta, mogą wpłacać datki na portalu charytatywnym.

  Bazarek Charytatywny na rzecz zwierząt odbywa się w Natolińskim Ośrodku Kultury przy ul. Na Uboczu 3, nieopodal Metra Natolin. Wolontariusze będą czekać na darczyńców w sobotę i niedzielę (25-26 września) w godz. 10-18 na korytarzu przy głównym wejściu do NOK.

  ZOBACZ: Tak było na ostatnim Bazarku Charytatywnym w NOK

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 17
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5103 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021