REKLAMAA1 SWYFT 24.10.2021 - 23.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  8 marca to data znana na całym świecie. Tego dnia we Włoszech kobiety obdarowywane są gałązkami akacji srebrzystej, natomiast w Rosji otrzymują czekoladowe słodycze. W krajach takich jak Bośnia, Bułgaria, Brazylia, Chorwacja czy Węgry przedstawicielki płci pięknej dostają od wielbicieli kwiaty, a w Rumunii – drobne podarunki. Co kupić z okazji Dnia Kobiet mamie, koleżance z pracy lub drugiej połówce? Sprawdźcie nasze pomysły!

  Kwiaty na Dzień Kobiet

  Tradycyjne upominki na Dzień Kobiet to kwiaty. Czerwone ofiaruje się najważniejszym osobom – dziewczynie, narzeczonej oraz żonie. Kolor ten stanowi symbol wielkiej miłości. Białe oraz różowe możecie podarować przyjaciółce lub koleżance z uczelni czy pracy, natomiast herbaciane sprawdzą się jako prezent dla mamy, ciotki lub babci. Barwy, których należy unikać to żółć oraz fiolet – symbolizują one złość, zazdrość i żal. Do kwiatów warto dołączyć coś jeszcze, np. własnoręcznie wykonane kartki na Dzień Kobiet.

  Upominki na Dzień Kobiet dla koleżanek

  Co podarować koleżance z klasy 8 marca? Prezenty na Dzień Kobiet w szkole powinny być drobne. Z tej okazji można wręczyć dziewczynie coś słodkiego albo kupić pamiątkową kartę z życzeniami i kwiatek symbolizujący przyjaźń – np. narcyza, irysa, tulipana lub frezje. W Polsce w latach 70. kobietom zwykło się wręczać także goździki. Kwiaty te oznaczają wdzięczność, oddanie i szacunek wobec drugiej osoby.

  A jaki będzie najstosowniejszy prezent na Dzień Kobiet w pracy? Tutaj zasady są podobne – koleżankom można podarować kwiaty cięte symbolizujące przyjaźń, np. tulipany. Mówi się, że róże powinny być zarezerwowane wyłącznie dla ukochanej. Inny pomysł na Dzień Kobiet to słodycze – jeśli urządzacie w pracy zbiórkę dla przedstawicielek płci pięknej, możecie im dać upominek w postaci pudełka pysznych czekoladek.

  Co kupić z okazji Dnia Kobiet dziewczynie, narzeczonej lub żonie?

  Co na Dzień Kobiet kupić wyjątkowej osobie – dziewczynie, narzeczonej lub żonie? Tutaj mężczyźni mają o wiele większe pole do popisu. Klasycznym upominkiem jest czerwona róża – symbol wielkiej miłości, wierności i oddania. Poza kwiatkiem można ofiarować ukochanej coś jeszcze – najlepiej, żeby podarunek nawiązywał do zainteresowań kobiety. Z pewnością ucieszy ją praktyczny gadżet elektroniczny, np. pendrive w kształcie szminki. Dobry pomysł na prezent na Dzień Kobiet to także małe AGD do łazienki, np. elektryczna zalotka lub suszarka do włosów z technologią jonizacji.

  Pomysły na prezent na Dzień Kobiet dla mamy, cioci i babci

  Jaki prezent na Dzień Kobiet ucieszy rodzicielkę, ciotkę lub babcię? Poza kwiatami można podarować bliskiej osobie ukochane perfumy – szczególnie cenione przez panie są marki takie jak np. Coco Chanel czy Christian Dior. Inny pomysł na prezent na Dzień Kobiet to praktyczny sprzęt AGD do domu, np. czajnik elektryczny lub dzbanek z filtrem.

  Najlepszy upominek jest zawsze dopasowany do gustu i zainteresowań obdarowywanej osoby. Przed rozpoczęciem poszukiwań warto więc posłuchać tego, co mówią bliskie wam kobiety i jakie mają marzenia. Znalezienie prezentu, który się z nimi pokrywa, będzie wyrazem przyjaźni lub miłości.

  Artykuł załadowany: 0.3528 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021