REKLAMAA1 Pizzeria105 01.08.2022 - 30.09.2022 (2X w serii)
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 sierpnia 2022, 10:47

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Czy wiesz, że istnieją programy do monitorowania aktywności pracowników? Jest to oprogramowanie, przeznaczone do instalacji na komputerach pracowników, dając kierownictwu możliwość analizowania wszystkiego, co na nich robią. Programy tego typu stworzono do śledzenia aktywności pracowników, aby potwierdzić czy pracują dobrze, czy może jednak robią coś nie tak - np. dużo czasu spędzają na portalach społecznościowych, zamiast zająć się pracą.  Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis programów do śledzenia aktywności użytkownika, wraz z wyjaśnieniem ich potencjału.

  Jak realizować monitoring komputera na wielu płaszczyznach?

  • Monitorowanie komputera w czasie rzeczywistym — oprogramowanie monitorujące posiada opcję pulpitu zdalnego. Dzięki niemu z innego komputera możesz połączyć się z pulpitem komputera pracownika i sprawdzić, co w danym momencie na nim robi. Czy jest zajęty swoją pracą, odpowiadaniem na maile, czy może ogląda filmy na Youtube, niezwiązane z jego pracą.
  • Zrzuty ekranu — program monitorujący może także zapisywać zrzut ekranu, np. w określonych odstępach czasu, np. co 20 sekund. Opcja ta wykorzystuje mniej miejsca na dysku niż zapisanie całych plików wideo.
  • Zapisywanie znaków wprowadzanych za pomocą klawiatury - program do monitorowania komputera https://www.monitoringfromcloud.pl/ może uaktywniać się na wyszukiwane słowa, które sami zdefiniujemy lub w przypadku kontroli rodzicielskiej, będzie reagować na słowa powszechnie uznawane za niecenzuralne. W takim przypadku może odłączać np. dostęp do internetu.

  Czy istnieją darmowe programy do śledzenia aktywności użytkownika?

  Wiele osób nie chce w to wierzyć, ale rzeczywiście istnieją całkiem dobre programy do monitorowania komputera, mające wszystkie wyżej wymienione funkcjonalności. Są one w taki sposób stworzone, aby nie obciążały pracy komputera i nie pochłaniały cennych zasobów. Programy instalowane są na dyskach twardych danego komputera, w ukrytych folderach. W interfejsie nie pojawiają się żadne nowe ikonki lub foldery, mogące zdradzać pojawienie się nowego programu. W systemie Windows można także zdefiniować automatyczne powiadomienia o tym, że pracownicy robią na komputerze rzeczy, których żaden pracownik nie powinien robić — np. próbuje coś kopiować na przenośną pamięć USB lub korzysta z prywatnych skrzynek poczty elektronicznej, przesyłając na nie dokumenty o realizacjach klientów. Do instalacji programu nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza, wystarczy postępować ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie instalatora.

  Cloud Eye - Program do monitorowania komputera pracownika

  Adres firmy:

  Office One,

  1 Coldbath Square,

  Farringdon

  London

  EC1R 5HL

  Telefon:

  +48 730 260 692

  Strona WWW:

  https://www.monitoringfromcloud.pl/

  Artykuł załadowany: 0.3257 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022