REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 stycznia 2019, 11:04 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  Joga? Pływalnia? A może warsztaty artystyczne? Ferie w mieście nie muszą być ani nudne, ani kosztowne. Znamy już dzielnicową ofertę bezpłatnych zajęć.

  „Zima w mieście” to zarówno zajęcia grupowe, które odbywają się podczas pobytu uczniów w szkole, jak i zajęcia indywidulane, na które dzieci mogą przychodzić same lub z opiekunami. W tym roku tradycyjnie będzie można skorzystać z obiektów sportowych oraz z propozycji niektórych domów kultury i bibliotek.

  Co można robić na Ursynowie przez dwa tygodnie ferii? Uczniowie mają do wyboru m.in. bezpłatne i urozmaicone zajęcia na basenach UCSiR, zajęcia w Dzielnicowym Ośrodku Kultury i w Domu Kultury Stokłosy.

  Ferie na sportowo

  UCSiR proponuje grupom zorganizowanym zajęcia na basenach, w kręgielni i na kortach tenisowych. Osoby indywidualne zamiast kręgli, mogą skorzystać z siłowni. Mile widziane będą także na kortach tenisowych i na pływalniach. Muszą tylko koniecznie sprawdzić godziny dostępności poszczególnych obiektów.

  Program atrakcji feryjnych publikujemy pod artykułem, a dostępność wolnych terminów na pływalniach i kortach tenisowych można sprawdzać na stronach UCSiR.

  Do akcji „Zima w mieście” dołącza także Park Kultury w Powsinie, który zaprasza uczniów do korzystania z kręgielni od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:30 do 16: oraz do wypożyczania zimowego sprzętu sportowego od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Obowiązuje rezerwacja mailowa

  Pełna kultura

  Dla tych, którzy szukają innej formy rozrywki Dzielnicowy Ośrodek Kultury oraz Dom Kultury Stokłosy przygotowały szeroką ofertę zajęć i warsztatów. W DOK-u w czasie ferii można zapisać się na m.in. ceramikę, modelarstwo, warsztaty aktorskie i muzyczne i wiele innych. Szczegóły poniżej na plakacie.

  Na Stokłosach będzie można spróbować swoich sił podczas warsztatów teatralnych i plastycznych. Te pierwsze przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Odbywać się będą od 4 do 8 lutego w godzinach od 10:00 do 13:00. Warsztaty plastyczne rozpoczną się już 28 stycznia i potrwają do 1 lutego, przewidziano 2 grupy - w godz. 10:00-12:00 i 13:00-15:00. Wymagane są wcześniejsze zapisy pod nr telefonu: (22) 855 35 17.

  Również ursynowskie biblioteki zadbają o rozrywkę dla uczniów i podczas ferii zaproszą głównie na pokazy filmowe m.in. w placówce nr 37 na ul. Kłobuckiej 14 (we wtorki i czwartki o 16:00) oraz w Mediatece na ul. Cybisa 6, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godz. 16:30.

  HARMONOGRAMY ZAJĘĆ FERYJNYCH - po kliknięciu ściągnie się plik .doc

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 23

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 7
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~AgaW 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

   Czy dzielnica zapewni dzieciom bezpłatne lodowisko-Figlowisko na czas ferii?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2479 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO