REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2023 - 30.06.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Koncert szantowy, rywalizacja karateków i wielka premiera musicalu "Fame". Co robić w weekend na Ursynowie?


  Weekend upłynie pod znakiem futbolu. W sobotę polska reprezentacja gra z Arabią Saudyjską. Początek o godz. 14. A gdzie oglądać mecze na dużym ekranie? Listę miejsc znajdziecie w naszym artykule.


  PIĄTEK, 25 listopada


  Nie tylko piłką człowiek żyje... Już dzisiaj, w piątek 25 listopada nie lada gratka dla fanów piosenki żeglarskiej. O godz. 19 w DOK "Ursynów" przy Kajakowej 12b (dojazd z wysokiego Ursynowa autobusem 209 lub przez Las Kabacki) koncert "Piosenki morzem pisane". Wystąpią: Reflinka/Zrefowani, Horyzont Marzeń, Bajdewind, Terapeuci Grupa Wawa, Bajdewind, Janusz&Przyjaciele, Jaras/Jarek Tomczyk, Mirek Koval Kowalewski.

  Koncert poświęcony będzie pamięci i twórczości Beaty Pichuli, która była nie tylko świetną poetką i tekściarką, ale przede wszystkim oddaną koleżanką. Artyści i przyjaciele biorący udział w przedsięwzięciu podzielą się z publicznością wspomnieniami oraz przypomną niezapomniane strofy jej poezji. 

  Wstęp wolny, ale obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc (tel. 22 125 56 02).


  Również jeszcze dziś spotkanie z cyklu Hip Hop Szansą - tym razem z raperem Żary JLB. Początek o godz. 18 w sali Bareja. Wejściówki online dostępne tutaj.


  SOBOTA, 26 listopada


  Sobota zacznie się na sportowo. Od godz. 10 zawody o Puchar Burmistrza Ursynowa w Karate Tradycyjnym organizowane przez siedmiokrotną mistrzynię świata Justynę Marciniak. Udział weźmie około 100 młodych karateków z Ursynowa i z zaproszonych klubów karate z Mazowsza. Zawody rozegrane zostaną w DOK "Ursynów" przy Kajakowej. Wstęp wolny.


  Od 9 do 14 przy ratuszu trwać będzie ostatnia w tym roku zbiórka krwi organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi „Krewki Ursynów”. Krwiobus będzie czekał na przystanku autobusowym Metro Imielin 04 - przy urzędzie. Szczególnie potrzebna obecnie krew z grupy 0 Rh-. Podczas akcji odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku przy współpracy z Fundacją DKMS Polska.


  W Domu Kultury Imielin (ul. Dereniowa 6) od godz. 17 - prezentacje grup twórczych SMB Imielin „Szkice Warszawy”. Będzie to wernisaż prac plastycznych grupy twórczej uczestników warsztatów Pracowni Plastycznej dla Seniorów w Klubie A4 Grupa twórcza Marii Kuduk-Białkowskiej. Wernisażowi towarzyszyć będzie występ muzycznej grupy twórczej seniorów z Domu Kultury Imielin w programie słowno-muzycznym Grupa twórcza Izabeli Wardak. Wstęp wolny.


  Dzień zakończy się wielką premierą w UCK "Alternatywy"! O godz. 18 pierwszy uroczysty pokaz musical "FAME" w wykonaniu SZTOS-u, czyli Samodzielnego Zespołu Teatralnego Organizowanego w Staszicu. To adaptacja światowego hitu z Nowego Jorku, opowiadającego o grupie młodych ludzi chcących spełnić artystyczne marzenia. 

  Na premierę biletów już nie ma, rozeszły się jak świeże bułeczki, ale są jeszcze ostatnie bilety na spektakle niedzielne - o 15 i 19 oraz na spektakle 11 i 12 grudnia. Bilety do kupienia tutaj.


  NIEDZIELA, 27 listopada


  W niedzielę tylko jedno wydarzenie - dla dzieci. W UCK "Alternatywy" warsztaty na podstawie książki o stereotypach „Czy wilk się najeża, gdy spotka nietoperza?” Katarzyny Kozłowskiej. Uczestnicy posłuchają bajki o dobrym wilku Teodorze oraz poznają odtwórcę jednej z głównych ról. Spróbują też zrozumieć, czym są stereotypy i zastanowią się, jak dźwięki wpływają na wyobraźnię. Nie zabraknie zabawy w nagrywanie minisłuchowiska. Zajęcia przeznaczone dla dzieci od lat 8. Bilety 5 zł dostępne tutaj: https://biletyna.pl/dla-dzieci/Bajki-pelne-dzwiekow

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5008 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023