REKLAMAA1_DineryPL_19-06----19-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  2017 rok już się kończy, na Ursynowie działo się wyjątkowo dużo! Czas na podsumowania. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili co najlepiej czytało się na Haloursynow.pl w minionym już roku. Zobaczcie!

  MIEJSCE 10

  W styczniu poruszyła Was historia Pani Stefanii, którą wygoniono ze stacji paliw Orlen przy ul. Surowieckiego. Kobieta zaginęła bez śladu - odnaleźliśmy ją, opowiedziała nam historię swojego życia. Chcesz przeczytać ten artykuł - kliknij w zdjęcie.

  32.490 wyświetleń

  MIEJSCE 9

  W lipcu pisaliśmy o trucicielach psów grasujących na Ursynowie. Kamery przy ul. Pustułeczki zarejestrowały kobietę i mężczyznę, między 40. a 50. rokiem życia, którzy w biały dzień rozrzucali w trawie mięso naszprycowane trutką. Pierwszy pies padł ich ofiarą już następnego dnia - weterynarze ledwie uratowali 2-letnią Elzę. Chcesz przeczytać ten artykuł - kliknij w zdjęcie.

  35.197 wyświetleń

  MIEJSCE 8

  Czerwcowe urodzinowe Dni Ursynowa miały widowiskowy finał. Na scenie ogień - Golden Life, Feel oraz Beaty Kozidrak z zespołem Bajm. Pod sceną bawiły się tysiące fanów. Po koncertowych emocjach mieszkańcy podziwiali pokaz fajerwerków. Nasze relacje z imprezy trafiły do dziesiątki najchętniej czytanych artykułów! Chcesz przeczytać ten artykuł - kliknij w zdjęcie.

  38.327 wyświetleń

  MIEJSCE 7

  2,6 tys. zawodników stanęło na początku czerwca na starcie 11. Biegu Ursynowa. Rywalizację profesjonalistów wygrał Kenijczyk. Fotorelację z imprezy obejrzało mnóstwo ursynowian. Chcesz przeczytać ten artykuł - kliknij w zdjęcie.

  39.205 wyświetleń

  MIEJSCE 6

  Również w czerwcu najhuczniej świętowaliśmy 40-lecie Ursynowa. W Wielkiej Paradzie wzięło udział kilka tysięcy mieszkańców naszej dzielnicy. Chcesz przeczytać ten artykuł - kliknij w zdjęcie.

  44.367 wyświetleń

  MIEJSCE 5

  Pod koniec kwietnia Ursynowem wstrząsnęła informacja o tragicznym wypadku na ul. Bartóka. Z okna mieszkania na 8. piętrze wypadło trzyletnie dziecko. Mimo długiej reanimacji, dziecko zmarło. Chcesz przeczytać ten artykuł - kliknij w zdjęcie.

  45.547 wyświetleń

  MIEJSCE 4

  Wywiad z Vieniem - legendą hip-hopu o muzycznej przeszłości Ursynowa cieszył się ogromnym wzięciem wśród naszych czytelników. Chcesz przeczytać ten artykuł - kliknij w zdjęcie.

  46.499 wyświetleń

  MIEJSCE 3

  Nasi czytelnicy bardzo lubią artykuły o inwestycjach. Dowód? Artykuł o planach inwestycyjnych dzielnicy na 2017 rok, opublikowany przez nas na początku stycznia trafił na 3. miejsce naszego TOP 10. Chcesz przeczytać ten artykuł - kliknij w zdjęcie.

  56.744 wyświetlenia

  MIEJSCE 2

  Ursynowskie hospicjum onkologiczne rozpoczęło akcję zbierania książek dla pacjentów - pisaliśmy w lutym. Poszukiwana była w szczególności literatura współczesna lub klasyczna. Akcja przerosła najśmielsze oczekiwania! Chcesz przeczytać ten artykuł - kliknij w zdjęcie.

  228.165 wyświetleń

  MIEJSCE 1

  Przez parę dni nie dawał znaku życia. Poszukiwała go zrozpaczona rodzina, dochodzenie wszczęła też ursynowska policja. 12-letni chłopiec wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Na szczęście odnalazł się cały i zdrowy. Ta historia była najchętniej czytanym artykułem na Haloursynow.pl w 2017 roku. Chcesz przeczytać ten artykuł - kliknij w zdjęcie.

  426.514 wyświetleń

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2865 sekundy
  REKLAMA