REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-02----29-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 stycznia 2020, 10:23

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Programowanie CAD to mechanizm oznaczający komputerowe wspomaganie, który pozwala na optymalizację, analizę i modyfikację, czyli zwiększenie jakości wielu projektów. W ramach rozwiązań tego typu przedsiębiorca może korzystać z innowacyjnych aplikacji do pracy związanej z rozwojem produktów. Program CAD tworzy wektorowe rysunki w formacie 2D lub szczegółowe modele bryłowe 3D. Przykładów takich zastosowań jest naprawdę wiele, począwszy od projektowania architektonicznego poprzez obliczenia oraz konstrukcje inżynierskie i druk w trójwymiarze.

  Polski dostawca oprogramowania NX CAD Siemens

  CAMdivision jest pierwszym w Polsce partnerem handlowym Siemens Industry Software i europejskim liderem. Firma zdobyła prestiżowy tytuł Platinum Smart Expert w dziedzinie NX CAD/CAM. Działalność CAMdivision opiera się na dostarczaniu precyzyjnych rozwiązań w zakresie projektowania i programowania oraz usprawnień, które zostały docenione przez na całym świecie. Potwierdzeniem wielu pozytywnych opinii jest otrzymana nagroda Industry 4.0! Specjalistyczne programowanie NX CAD umożliwia opracowanie nowatorskich produktów za pomocą aplikacji do wzornictwa, mechatroniki oraz obliczeń CAE.

  Najważniejsze funkcje NX CAD

  Program pozwala na kompleksowe modelowanie 3D oraz równoczesną pracę z innymi danymi w postaci siatki STL. Programowanie CAD zapewnia większą wydajność i obniżenie kosztów produkcji. W pakiecie NX CAD/CAE/CAM firmy CAMdivision została zastosowana technika Synchronous Technology, dzięki której możliwa jest bezpośrednia edycja plików z różnych systemów. Renomowany producent wprowadził polską wersję językową interfejsu i dokumentacji, w tym także podręczniki ułatwiające proces wdrożenia. NX CAD posiada opcję wizualizacji zaprojektowanego produktu, zmniejsza ilość błędów przy projektowaniu elektrod, wykrojników oraz kompozytów. Inżynierowie mają także możliwość korzystania z zasobów wiedzy, bibliotek czy opracowań normatywnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym profilem firmy na stronie internetowej www.camdivision.pl, gdzie znajduje się więcej szczegółów!

  Artykuł załadowany: 0.1911 sekundy
  REKLAMAA2-PrzedszkoleEDULICA-25-02----25-03-2020