REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Ethereum ma napięty harmonogram przed sobą i o wielu z planowanych zmian górnicy nie mają pojęcia, co stworzyło wysokie opłaty gazowe w sieci Etehreum. W wyniku tego wielu deweloperów i handlowców szuka alternatyw dla Ethereum i wielu w wyniku tego trafia na Tron. Ten artykuł wchodzi w szczegóły na temat Tron, tego jak jest podobny do Ethereum, i sposobów w jakie się różni.

  Czym Jest Tron?

  Wierz lub nie, Tron był początkowo tokenem ERC20, który zaczynał w sieci Ethereum. Wystartował w 2017 roku z ekstremalnie pomyślnym ICO osiągając 70 milionów $. Aczkolwiek w momencie ICO, stało się kilka rzeczy, które miał wpływ na cenę monety.

  Pierwszą było nałożenie blokady przez Chiński rząd na Tron i kilka innych tokenów. Drugą było wycofanie inwestorów ze względu na obawy czy Tron jest prawdziwym projektem. Narosły obawy, ponieważ biały papier Tron uważany był za plagiat przez niektórych w społeczności kryptowalut.

  Zespół Tron poczynił kilka kroków w celu przekroczenia tych negatywnych czynników, z największym będącym rozwojem ich własnej sieci blockchain w tokenem TRX. Znów, to spotkało się z takim samym głosem plagiatu, ale zespół Tron zaprzecza, że cokolwiek zostało skopiowane.

  Miał trochę trudny początek, ale od tego momentu Tron udowodnił, że jest bardzo wartościową alternatywą dla Ethereum. 

  Jak Działa Tron?

  Tron działa w bardzo podobny sposób do Ethereum (częściowo dlatego niektórzy oskarżali go o kopiowanie). Ma rdzenny blockchain i przez inteligentne kontrakty deweloperzy mogą tworzyć dodatkowe tokeny.

  Poza tym, że jest rozważany jako podobny do Ethereum odnośnie białego papieru i kodowania, istnieje kilka bardzo wielkich różnic. Największą jest to, że Tron jest o wiele szybszy od Ethereum i potrafi przetworzyć 2.000 transakcji w sekundę w sieci. Inną jest to, że korzysta z czegoś zwanego algorytmem Delegowanego Dowodu-Stawki do weryfikacji bloków.

  Ethereum obecnie działa na systemie Dowodu-Pracy, który rozwidli się na Dowód-Stawki w Lipcu 2021. Mechanizm Delegowanego Dowodu-Stawki pozwala użytkownikom TRX na głosowanie na zestaw (27) liczb reprezentujących. Te reprezentacje następnie weryfikują blockchain. Tron jest uważany za dobry przykład zdecentralizowanej demokracji.

  Czy Jest To Dobra Inwestycja?

  Sam Tron jest dość dobrą inwestycją. Ostatnio jego wykres ceny pokazywał pozytywny trend, z ceną wzrastającą stopniowo. Ma kilka szczytów na początków, z gwałtownymi spadkami, które wywołały obawy, ale wszystkie te były na tokenie ERC20. Od przeniesienia na własną sieć, radzi sobie dość dobrze. Zawsze możesz sprawdzić jak ma się Tron przez sprawdzenie cen na TRX BTC wymiana na Godex.io.

  Aczkolwiek Tron występuje na bardzo spornej części rynku i konkuruje z innymi alternatywami Ethereum jak EOS czy Cardano. Oznacza to, że aby być pomyślny, zespół deweloperów musi ciągle aktualizować sieć i być przed konkurencją. Im więcej deweloperów przyciągną do sieci, i im wyższa będzie adopcja monety, tym więcej przychodu osiągną.

  Patrząc na Tron jako inwestycję, powinieneś rozważyć jak mają się inne monety, które rywalizują z Ethereum, jak również jak ma się Ethereum. Czasem, gdy opłaty są wysokie na Ethereum, alternatywy o niskich opłatach takie jak Tron mają się dobrze. Ale gdy adopcja Ethereum wzrasta, wartość rywalizujących walut spada. 

  Czasem rywalizujące waluty mają lepsze prognozy niż Tron. Mimo wszystko, Tron ma lepsze prognozy innymi razy, więc to tylko kwestia dobrania dobrego czasu dla twoich handlów i wiedzy, na które kryptowaluty wymienić.

  Gdzie Kupić Tron?

  Kupno Tron jest niesamowicie proste. Istnieje cała masa wymian, które pozwalają na kupno, sprzedaż i handel TRX. Najłatwiejszym miejscem na zdobycie Tron jest Godex.io, ponieważ nie ma wymagania KYC i pozwala ci na handel Tron kiedy tylko chcesz kilkoma kliknięciami. 

  Gdy rozważysz jak wielkim czynnikiem może być czas w handlu kryptowalutami, zawsze lepiej korzystać z wymian, które są proste i dokonują transakcji najszybciej jak to możliwe. Kolejną przewagą Godex jest to, że nie mają limitów na ilość Tron, jaką możesz wymienić, oznacza to, że możesz wyładować swoje niechciane tokeny i zamienić je na Tron, jeśli chcesz.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.416 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021