REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wszyscy legalni bukmacherzy z puli dostępnych na polskim rynku, dają możliwość wpisania podczas rejestracji specjalnego kodu promocyjnego, dzięki któremu aktywuje się szereg specjalnych bonusów dla nowych graczy.

  Co to są kody promocyjne?

  To specjalne klucze, które należy podać w trakcie procesu rejestracji u legalnego bukmachera. Po zarejestrowaniu, gracz otrzymuje bonusy powitalne w postaci darmowego zakładu (freebetu), zwiększenia wysokości bonusu od pierwszej wpłaty lub nawet dodatkowych środków na obstawianie wydarzeń bez wymaganego depozytu. Warto pamiętać, że bonusy wynikające z kodu promocyjnego podlegają obrotowi w zależności od wytycznych poszczególnych bukmacherów. Najczęściej jest to obrót przez wyznaczoną wcześniej liczbę meczów o minimalnym kursie.

  Gdzie wpisać kod promocyjny?

  Kod promocyjny należy wpisać zawsze podczas rejestracji. Najczęściej pole do tego przeznaczone znajduje się na samym końcu formularza. UWAGA! Należy pamiętać, że kod promocyjny dla nowych graczy działa tylko i jedynie podczas rejestracji nowego konta. Po założeniu konta u bukmachera nie ma możliwości wprowadzenia kodu.

  Kodów nie można kumulować, podczas procesu rejestracyjnego można podać tylko jeden.

  Skąd wziąć kod promocyjny?

  Kody są najczęściej generowane na podstawie współpracy danego serwisu z legalnym bukmacherem. Strony zajmujące się tematyką bukmacherską nawiązują współpracę z danymi firmami i oferują swoim czytelnikom dodatkowe korzyści za otwarcie konta. Po wykorzystaniu kodu promocyjnego od danej strony gracz może cieszyć się bonusowymi środkami lub freebetem (darmowym zakładem). Użytkownicy serwisu www.ProTipster.pl mogą liczyć na ekskluzywne kody promocyjne u legalnych bukmacherów. Np. wykorzystując STS kod promocyjny od ProTipster możemy liczyć na darmowy zakład 29 PLN, pierwszy zakład bez ryzyka do 30 PLN (zwrot w przypadku przegranej) oraz podwojenie pierwszej wpłaty, aż do 1200 PLN. Jak widać korzystanie z kodów promocyjnych się opłaca. 

  Kody niejednokrotnie rozdają sami bukmacherzy. W tym celu należy śledzić blogi i sekcje „Aktualności” na bezpośrednich stronach firm bukmacherskich. 

  Artykuł załadowany: 0.2087 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020