REKLAMAA1 SanGiovanni  01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Ostatnie Dni Ursynowa - 2019 rok. Wystąpił m.in. Lady Pank

  Ostatnie Dni Ursynowa - 2019 rok. Wystąpił m.in. Lady Pank (SK)

  - Porzuciliśmy nadzieję, że w czerwcu zostaną zorganizowane Dni Ursynowa - mówi burmistrz Robert Kempa. Ze względu na pandemię już drugi raz doroczne święto dzielnicy się nie odbędzie. Choć jest jeszcze cień szansy na koncerty we wrześniu.

  Rządowe obostrzenia związane z pandemią wykluczają organizowanie imprez masowych. Ofiarą tego padła najpopularniejsza impreza na Ursynowie i jedna z największych imprez w Warszawie - doroczne czerwcowe Dni Ursynowa, które w ubiegłym roku obchodziłyby jubileusz 25-lecia.

  - Nie doszły do skutku, mimo przygotowania fajnego zestawu wykonawców - ośmiu gwiazd, które miały wystąpić - mówi burmistrz Robert Kempa. I nie robi sobie większych nadziei na to, że w tym roku zaległy jubileusz zostanie "nadrobiony".

  Terminy czerwcowe wykluczone

  - Spodziewamy się, że imprezy masowe będą ostatnią grupą aktywności, która zostanie odmrożona. Porzuciliśmy nadzieje, że w czerwcu zostaną zorganizowane Dni Ursynowa - dodaje szef zarządu dzielnicy.

  W ubiegłym roku do końca marca dzielnica musiała rozwiązać umowy przedwstępne z wykonawcami. W przeciwnym wypadku poniosłaby częściowe koszty honorariów gwiazd, które i tak by nie wystąpiły. W marcu szalała już pierwsza fala epidemii. Nikt nie wiedział, z czym mamy do czynienia, co nas czeka i kiedy się ona skończy.

  Teraz dzielnica od razu wykluczyła terminy czerwcowe, widząc jakiego rodzaju obostrzenia zostały wprowadzone przez rząd. Pojawił się za to pomysł przesunięcia Dni Ursynowa na wrzesień. - To czy one dojdą do skutku, będziemy wiedzieć około kwietnia i maja, bo to jest ten czas, w którym trzeba realnie podejmować decyzje - tłumaczy burmistrz.

  Pieniądze na zorganizowanie Dni Ursynowa są zaklepane w budżecie, wszystko zależy od sprawności szczepień i skuteczności walki z epidemią.

  W rocznicę zamachu na WTC?

  Ostatnim terminem, w którym mogłyby się odbyć koncerty plenerowe pod Kopą Ciwla z "gwarancją" dobrej pogody, jest sobota, 18 września. Najchętniej dzielnica zorganizowałaby je tydzień wcześniej, 11 września. Ale urzędnicy zastanawiają się czy to właściwy dzień ze względu na 20. rocznicę zamachów na World Trade Center.

  - Myśleliśmy też o 3 i 4 września, tyle tylko, że podczas Dni Ursynowa występują zespoły dziecięce i trudno sobie wyobrazić przygotowania w szkołach w czerwcu, w czasie wakacji - mówi burmistrz.

  Jak przyznaje burmistrz, wielkim optymistą nie jest. Bierze pod uwagę odwołanie święta dzielnicy także w tym roku, bo nie bardzo wierzy, że do września zakaz organizowania imprez masowych zniknie.

  Los Dni Ursynowa mogą też podzielić inne imprezy ostrożnie planowane przez dzielnicę. Wstępne przymiarki dotyczyły organizacji 4 potańcówek, jednego koncertu karaoke oraz 4 garażówek. O reszcie - u progu trzeciej fali pandemii w Polsce - nikt już nawet nie myśli.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 22

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  12Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Annnna 12 miesiąc temuocena: 100% 

   Hurra!!! Pandemia ma swoje dobre strony!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pablo 11 miesiąc temuocena: 100% 

   I dobrze, że nie będzie. Widział ktoś z was ten syf, jaki zostaje pod Kopą Cwila po koncertach artystów od siedmiu boleści? Nie wiem jak wy, ale ja mam dość tego hałasu, bałaganu i wciąż odgrzewanych kotletów polskiej muzyki. W zasadzie to odgrzanych, zjedzonych, przetrawionych i wysr....nych.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkancyWIDZĄ 10 miesiąc temuocena: 80% 

   Najgorsze jest to, że pod pozorem oczyszczenia wydziału kultury z leśnych dziadków i patologi jaką przez lata powodował wywalili tylko tego pajaca Sitterle a zostawili tego głupiego grubasa, starego debila i tą durną pipę. Wszystkim zawiaduję teraz krasnal z Mokotowa i jest gorzej niż było.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wydział Kultury Kundel Bury 9 miesiąc temuocena: 100% 

   ***** w **** urzędasów leniwych kłamczuszków

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~CzarniawyMóżdżyn 8 miesiąc temuocena: 63% 

   ulga, ta impreza niczym dyskoteka w remizie to tylko syf i wylegarnia patusów, mega wstyd ze dzielnica promuje takie postawy wsrod mlodych, ciekawe czy kempa sam jara jointy i klnie do żony?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KEMPAłapBUCHA 7 miesiąc temuocena: 60% 

   no jasne burmistrz to spoko ziomal, łapie bucha do porannego espresso dlatego taki wesoły i nie pamięta komu co podpisał, komu co obiecał i za co hajsy bierze, ona w wyjechane bo jest na luzie a nie sie spina jak te PiSowskiego faszystowskie małpiszony

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tatuś56 6 miesiąc temuocena: 83% 

   Bydło mi sczało na klatce. Małolaty bzykały się po krzakach w oparach marihuany i wódy. Tłukli dla zabawy butelki na chodnikach. Śmieci tygodniami się walały. Trawniki śmierdziały moczem w upał. Ławki połamane. Roślinność zadeptana. I do tego bluzgi ze sceny w wykonaniu artystów w rodzaju autorytetu młodych Pana Tedego. Nigdy więcej tego!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ZjarówDziad 5 miesiąc temuocena: 62% 

   I bardzo dobrze!!!!!! Grube miliony szły na imprezkę dla Raszyna i Wołomina. To była jawne pranie kasy w majestacie prawa ku uciesze hołoty która i tak na PiS zagłosowała. Mam nadzieję, że to nigdy już nie wróci. Jak jest kasa na kulturę to lepiej dać na lokalne Domy Kultury albo na coś naprawdę potrzebnego, ławki? Latarnie? A nie na spęd bydła, które siusiu robi wszędzie, tłucze szkło, pali marihuanę i demoluję osiedle. Dni Ursynowa to był koszmar dla okolicznych mieszkańców.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 4 miesiąc temuocena: 12% 

   To zupełnie jak na pielgrzymkach.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 3 miesiąc temuocena: 82% 

   "urzędnicy zastanawiają się czy to właściwy dzień ze względu na 20. rocznicę zamachów na World Trade Center" - Dlaczego mamy się przejmować rocznicą "zamachu" w Ameryce?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~LOL 2 miesiąc temuocena: 33% 

   Laydy Pank ma w swoim repertuarze piosenke "Ameryka" - może dlatego xD

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wujek Władek 1 miesiąc temuocena: 70% 

   Bo jeśli nie chce się czegoś robić, to każda wymówka jest dobra.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3918 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021