REKLAMAA1_FortSluzew-stary-od-01-01-do-31-01-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Jeśli Twoje dziecko od kilku lat uczy się angielskiego i nagle traci motywację, odmawia chodzenia na zajęcia dodatkowe i z niechęcią rozpoczyna odrabianie pracy domowej, to być może nadszedł moment na zmianę sposobu nauki języka i odnalezienie nowej szkoły językowej. W nauczaniu języków, to jak we wszystkich obszarach życia, istnieją różne sposoby na dotarcie do tych samych efektów. Trzeba wybrać to, co w danym momencie rozwoju i edukacji dziecka będzie dla niego najlepsze. Czas na zmiany!

  Wybierz szkołę językową z właściwą filozofią nauczania

  Istnieje wiele szkół językowych w okolicy i większość z nich dość precyzyjnie określa swoją filozofię działania (jeśli ktoś tego w ogóle nie robi, to nie zawracaj sobie głowy taką szkołą). Poszukaj więc szkoły, która prezentuje pozytywne podejście do potrzeb ucznia i zapewni mu rozwój w zakresie nauczania języków. W szkole językowej The Palms na Kabatach wybrano filozofię „Nauka języków z przyjemnością” i to może być właściwy kierunek dla twojego dziecka, które tam odzyska motywację do nauki języków.

  Metody nauczania dostosowane do etapu rozwoju dziecka

  Bardzo ważne w rozwoju językowym dziecka jest dopasowanie metody nauczania do jego etapu rozwoju. Jeśli dziecko jest w pierwszej klasie, jeszcze nie potrafi dobrze pisać, a od pierwszej lekcji ma zadane do domu kilka stron ćwiczeń do uzupełnienia, to powinien być to sygnał, że metody są źle dopasowane. Inny przykład dotyczy dzieci starszych, które w programie rozwoju językowego doświadczają często kontynuacji nauki „przez zabawę”, podczas gdy ich świat się zmienia, a oni sami chcą być uważani za dorosłych, starszych i odpowiedzialnych.

  W szkole językowej The Palms programy nauczania dzieci i młodzieży są rozdzielone. Dzieci młodsze zanurzają się w języku dzięki zabawnej historyjce o lemurze Akiki z Madagaskaru (sprawdź więcej informacji o programie Akiki’s Playhouse), a młodzież idealnie odnajduje się w programie Surfing Paradise, w którym „surfuje się” po kulturze, muzyce, filmie i internecie (tu więcej informacji o programie Surfing Paradise).

  Potrzebna jest pozytywna motywacja

  Wiele badań dowodzi, że system nagród lepiej działa na dzieci niż system kar. Dlatego właśnie w szkole językowej The Palms panuje zasada pozytywnej motywacji. Dzieci są nagradzane za właściwe zachowanie podczas lekcji, za odrobioną pracę domową i każdą dodatkową inicjatywę. Nagrody nie muszą być rzeczowe, a nawet lepiej jeśli takimi nie są, bo dzieci bardzo doceniają inne formy wyróżnienia. Sprawdź koniecznie jak to wygląda w praktyce – zapisz dziecko na lekcję próbną, podczas której będzie mógł doświadczyć zmiany w podejściu do nauki. Satysfakcja gwarantowana!

  Kursy językowe w szkole The Palms już wystartowały – sprawdź wolne miejsca w grupach! Zapraszamy!

  Szkoła językowa The Palms

  (mat. promocyjny)

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Aga 1 3 miesiące temu

   A wystarczy zacząć nauczanie angielskiego od urodzenia. Wystarczy 30 minut dziennie podobno. U nas o wiele więcej, bo ja się zdecydowałam na prawdziwą dwujęzyczność, ale może kogoś zainspiruje: http://teachyourbaby.pl/... . Mam koleżankę, która zrobiła to samo. Zero problemów z angielskim w szkole gwarantowane, a dziecko...jest przekonane,że się z angielskim urodziło.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1092 sekundy
  REKLAMA