REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Łaczy ich pasja do pływania i chęć rywalizacji z innymi. Ponad 160 zawodników wzięło udział w piątym mityngu największej imprezy pływackiej dla amatorów w Warszawie. Tegoroczna walka o Grand Prix Ursynowa powoli dobiega końca.

  W pływalni przy Hirszfelda spotkali się miłośnicy sportów wodnych. Rywalizowali w 23 kategoriach wiekowych. Najpierw najmniejsi zawodnicy - nawet 5-cio i 6-letni - później reprezentanci klubów uczniowskich, młodzież, i nieco starsi adepci basenu.

  Rywalizacji na dystansach 25 i 50 metrów przyglądali się najwierniejsi kibice - rodziny zawodników. Oklaskom nie było końca. Większość zawodników uczestniczy w mityngach Grand Prix regularnie, niektórzy już od wielu lat, zmieniając tylko kategorię wiekową. Są także seniorzy, którzy nie wyobrażają sobie soboty bez pływania - m.in. Anna Zalewska i Lucjan Prządo występujący w kategorii K-76+ I M-81+. Impreza jednoczy całe pokolenia.

  W każdym z mityngów najlepsi zawodnicy są nagrodzani pamiątkowymi dyplomami, a do klasyfikacji generalnej przechodzą osoby, które uczestniczyły w minimum czterech mityngach. Dziś dyplomy wręczała radna Sylwia Krajewska, szefowa dzielnicowej komisji edukacji i sportu.

  Już za niecały miesiąc - 9 czerwca ostatnie, finałowe spotkanie, na którym będzie można poprawić swoje wyniki. Finałowe punkty są bowiem najważniejsze i decydują w przypadku remisu. A mogą się przydać, bo poziom startów w tym roku jest bardzo wyrównany.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z SOBOTNICH ZAWODÓW:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2538 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019