REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-02----29-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 stycznia 2020, 10:26

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  W najbliższą sobotę, 1 lutego w Twoim Centrum Aktywności przy ul. Hirszfelda 11 odbędzie się Dzień Otwarty Sekcji Cross. To zupełnie nowe wydarzenie skierowane do osób, które chciałyby skorzystać z możliwości treningu lub rozpoczęcia swojej przygody z Cross Treningiem i Treningiem Funkcjonalnym.

  Dzień Otwarty Sekcji Cross to pokazowe treningi prowadzone przez profesjonalnych szkoleniowców. Jedna z sal przeznaczona będzie do Cross Treningu i Treningu Funkcjonalnego (m.in. ćwiczeń z użyciem ketli itp.), w drugiej zaś odbędą się klasyczne treningi siłowe. Sale na pierwszym piętrze pływalni przy ul. Hirszfelda dostępne będą od godziny 9:00 do godziny 17:00. Niemniej, podczas dnia otwartego przewidziano specjalny grafik.

  W programie zaplanowano darmowe treningi na siłowni oraz na sali Cross:

  • 10:00 – trening funkcjonalny
  • 11:00 – cross trening
  • 12:00 – trening funkcjonalny
  • 13:00 – cross trening

  - Jest to wydarzenie, które promuje nasz nowy pomysł. Specjalnie na tę okazję przygotowujemy sale w obiekcie przy Hirszfelda. Będą to ćwiczenia w nowej sali, z nowym sprzętem. W zajęciach promocyjnych wspomogą nas gościnnie profesjonalni trenerzy – tłumaczy Marcin Płodziszewski z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Na dzień otwarty UCSiR zaprasza wszystkie osoby pełnoletnie, nie tylko osoby starsze. Również młodzież znajdzie dla siebie odpowiednią formę treningu.

  – Z uwagi na to, że jest to wydarzenie związane z sekcją Cross, na wydarzenie wstęp będą miały osoby powyżej osiemnastego roku życia – dodaje Marcin Płodziszewski. Przewidziane jest jednak jedno odstępstwo – w przypadku podpisania zgody przez rodzica lub opiekuna prawnego, w zajęciach wziąć będą mogły też udział osoby w wieku od 16 do 18 lat. 

  Na zajęcia grupowe można zgłaszać się pod numerem telefonu (22) 334 62 50. Dodatkowo, przewidziana została specjalna oferta dla uczestników dnia otwartego. Zarówno oni, jak i osoby, które odwiedzą siłownię przy Hirszfelda w dniach od 1 lutego do 29 lutego, mogą skorzystać z promocji. Wykupienie karnetu miesięcznego na zajęcia typu Cross będzie kosztowało zaledwie 5 złotych.

  W najbliższym czasie Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji opublikuje grafik zajęć sekcji Cross, który obowiązywać będzie od 1 lutego. Podczas dnia otwartego będzie można się już z nim zapoznać.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.294 sekundy
  REKLAMAA2-PrzedszkoleEDULICA-25-02----25-03-2020