REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 grudnia 2020, 07:09

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Teraz jest szczególny czas z dwóch powodów. Pierwszy jest wszystkim znany - zbliża się Boże Narodzenie. Drugi niespotkany do tej pory, nazywa się COVID. Czym on jest? Co spowodował w naszych życiach? Co zniszczył? Jaki ma wpływ na nas?

  Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są inne niż w poprzednich latach. Zawsze każdego skłaniały do przemyśleń, rozliczeń, wybaczeń i zwolnienia tempa życia. Te w tym roku, będą głębsze niż minione. Ten rok jest specyficzny pod każdym względem. Między innymi pojawiły się nieszablonowe myśli o sobie, najbliższych, a nawet o obcych ludziach.

  Drugi czynnik pojawił się kilka miesięcy temu. COVID. Pod jego wpływem, nastąpiły diametralne zmiany w dotychczasowym życiu u wszystkich ludzi. Wiek osób nie ma znaczenia. Wykonywany zawód, płeć, czy wyznanie także.

  W hucznych zabawach sylwestrowych, przy uściskach z najbliższymi, składało się życzenia. Słychać było wszędzie zwyczajowe:

  - Życzę Ci zdrowia, szczęścia i pomyślności!

  Nikt nie zakładał, że większość z nich, nie będzie mogło w ogóle się zrealizować. 

  Nagłe zamknięcia w domach, zmiany charakteru pracy, nauka dzieci w pokojach, zwaliły się na głowy większości czynnych zawodowo. Doprowadziło to, do wielu niespodziewanych zachowań, reakcji, napięć i emocji wymykających się spod kontroli. Własnych i domowników. Pojawiło się coraz więcej pytań:

  - Czy, aby na pewno wiem z kim mieszkam? Czy znam te osoby? Czy znam siebie?

  Obserwacje i przemyślenia się nasiliły:

  Jestem zmęczona pracą w domu, ciągłe siedzenie przy laptopie. Dziś czeka mnie jeszcze dwie godziny odrabiania lekcji z dziećmi. Kolejne firmowe spotkanie online mnie wykańcza. Nie mam siły gotować kolejnego obiadu na nadchodzące trzy dni! 

  Do tego nakłada się rozdrażnienie u męża, który także ma dość takiej sytuacji. Dobrze, że pomaga mi w wielu domowych obowiązkach, ale przy tym przestał się ubierać i wiadomości mailowe wysyła, siedząc na łóżku w piżamie. Nawet nie chce przebierać się w dresy, w jakich chodzi po domu. Zaskoczenie u niego narasta, bo w krótkim czasie odkrywa prawdziwe oblicza, do tej pory chwalonych kolegów z pracy. Nie są już tacy fajni, jak wcześniej opisywał. To istne wariactwo!

  COVID, zniszczył wszystko, co do tej pory znałam. Wszędzie same zmiany, każdy jest inny. Czy da się powrócić do normalności?...  W sierpniu 2020 roku wydałem 7 tomów książek pt. „INSPIRUJĄCE MYŚLI – KLUCZE DO SIEBIE”. W nich znajduje się ponad 560 MYŚLI. Są moimi autorskimi ZŁOTYMI MYŚLAMI, SENTENCJAMI. To nie jest przedruk. 

  Pomagają złapać oddech, przywracają wiarę w siebie i przynoszą rozwiązania na trudne pytania, jakich od paru miesięcy KAŻDEMU stale przybywa. Są dwujęzyczne, w języku polskim i angielskim. Aby było sprawniej znaleźć bliską sobie MYŚL, ułożyłem je w 26 grupach. Ich tytuły brzmią:

  WIEDZA, BLOKOWANIE ŻYCIA, UMYSŁ, TWORZENIE ŻYCIA, HEJTERZY, DZIECI, PO ROZWODZIE, ODWAGA, AKCEPTACJA, ZROZUMIENIE, BÓL, WRÓG, REALIZACJA SIEBIE, BRAK AKTYWNOŚCI, GRANICE, PODRÓŻE W CZASIE, WSPÓŁPRACA, NOWY CZAS, MYŚLI, STRACHY-LĘKI, ZAUFANIE, PRACA NAD SOBĄ, WYOBRAŹNIA, TRUDNOŚCI, MOC, ZMIANY.

  Może któraś z nich od razu w Tobie zagra?

  Przez całe życie można do nich zaglądać. Nie dezaktualizują się po miesiącu. Są inwestycją w siebie na lata.

  Do nabycia w moim sklepie:

  Wersja papierowa: https://gralik.pl/produkt/inspirujace-mysli-klucze-do-siebie-komplet-tomy-1-7-wersja-papierowa/

  Ebook PL: https://gralik.pl/produkt/inspirujace-mysli-klucze-do-siebie-komplet-tomy-1-7-ebook/

  Ebook ENG: https://gralik.pl/en/produkt/inspiring-thoughts-the-keys-to-yourself-tomes-1-7-ebook/

  Ireneusz Gralik I.R.O. Inspirator Rozwoju Osobistego

  Artykuł załadowany: 0.2474 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021