REKLAMAA1 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 października 2021, 12:16

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Praca w domu czy w biurze coworkingowym? Każde z rozwiązań ma swoje wady i zalety, ale jeśli naprawdę zależy Ci na przyjaznej atmosferze cisza i spokoju, wszystko to znajdziesz w biurach coworkingowych w Warszawie na Żoliborzu - to znakomite miejsce do odbywania różnego rodzaju spotkań biznesowych. Lokalizacja ta sprzyja relaksowi, ale też wysiłkowi intelektualnemu, gdyż w kameralnej atmosferze można łatwo skupić się i skoncentrować na ważnych zadaniach.

  Czym jest coworking?

  Coworking to dosłownie model pracy, w który pracownicy wynajmują wspólną przestrzeń biurową. Istotą coworkingu jest więc wynajem biura, zamiast jego zakup oraz fakt, że na wynajmowanej przestrzeni koegzystują obok siebie freelancerzy, osoby pracujące na własny rachunek, które mogą, ale nie muszą wchodzić ze sobą w relacje zawodowe czy towarzyskie.

  Przeczytaj więcej co to jest coworking: https://centrumzoliborz.pl/coworking-co-to-jest-i-na-czym-polega/

  Oczywiście obecność innych ludzi zwykle sprzyja nawiązywaniu wszelkich relacji, trudno się więc dziwić, że praca w coworku niejednokrotnie owocuje zawiązywaniem się współpracy czy podejmowaniem ciekawych interdyscyplinarnych projektów. Biuro na godziny to rozwiązanie ekonomiczne i ergonomiczne.

  Mikrobiuro w centrum konferencyjno-szkoleniowym Żoliborz fot. centrumzoliborz.pl

  Zalety coworking'u

  Nawet osoby przyzwyczajone do pracy w domu mogą mieć problem z organizacją przestrzeni i czasu w taki sposób, żeby obowiązki zawodowe nie kolidowały z domowymi. Biuro coworkingowe daje możliwość skupienia się wyłącznie na obowiązkach zawodowych i skorzystania z całej niezbędnej infrastruktury. Do niezaprzeczalnych zalet coworku należą:

  • optymalizacje kosztów względem wynajmu biura,
  • kontakt z ludźmi - ale nie z domagającymi się zrobienia obiadu dziećmi,
  • cisza albo miły dla uch szmer towarzyszący pracy biurowej,
  • dostęp do wygodnego biurka, krzesła, komputera, drukarki, innych urządzeń,
  • dostęp do mikrobiura bez żadnych ograniczeń: przez całą dobę i przez okrągły tydzień,
  • możliwość umówienia się na spotkanie z klientem w profesjonalnych warunkach.

  Jeszcze więcej o zaletach przeczytasz: https://centrumzoliborz.pl/kiedy-coworking-sie-sprawdza-wady-i-zalety-coworkingu/

  Oferty wynajmu mikrobiura w Warszawie

  Wynajem mikrobiura to mnóstwo różnorodnych udogodnień, które sprawiają, że nawet najbardziej zatwardziały freelancer docenia przesiadkę zza domowego biurka za blat roboczy w coworkingu. W ramach wynajmu mikrobiura można zyskać adres rejestracyjny firmy (bezpłatnie), obsługę korespondencji, pełne wyposażenie gabinetu w meble biurowe (biurka, fotele obrotowe, kontener podbiurkowy, regał na segregatory) czy zniżkę 20% na sale spotkań do 20 m2.

  Coworking to także dostęp do aneksu kuchennego, nielimitowana kawa z ekspresu ciśnieniowego oraz herbata oraz sprzątanie raz w tygodniu.

  Komfortowe miejsce na Żoliborzu

  Centrum Żoliborz to atrakcyjne, nowoczesne i komfortowe mikrobiura w centrum Żoliborza. To oferta, która zainteresować powinna wszystkich poszukujących wygodnego miejsca do pracy biurowej, dostępnego bez żadnych ograniczeń, przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu.

  Budynek jest atrakcyjnie położony fot. centrumzoliborz.pl

  Jednym z powodów, dla których oferta wynajmu mikrobiur na warszawskim Żoliborzu cieszy się tak wielką popularnością, jest ich dogodna lokalizacja. Biura usytuowane są w pięknej kamienicy, którą otacza zieleń. W okolicy jest dostęp do bezpłatnych miejsc parkingowych. Centrum Żoliborz sprzyja pracy umysłowej, jest to zatem doskonały wybór dla osób chcących pracować efektywnie.

  Artykuł załadowany: 0.3762 sekundy
  REKLAMAA2 KuchniaAzjatycka 07.05.2022 - 06.06.2022