REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Każdy freelancer powinien wiedzieć czym jest coworking. Warszawa oferuje wiele biur dostosowanych do pracy pojedynczych osób. Jednak biuro coworkingowe to nie jedynie biurko do wynajęcia. Takie rozwiązanie pozwala na wiele więcej.

  Biurko do wynajęcia

  Podstawą jest oczywiście biurko i krzesło. Dzięki temu możesz w komfortowy sposób pracować, rozłożyć laptopa, siedzieć wygodnie. Obok siebie znajduje się oczywiście większa liczba biurek, przy których będą pracować inne osoby. Wiele biur stara się stosować do spisanych i niepisanych zasad, aby każdy miał jak najlepsze warunki do pracy.

  Kuchnia

  Wiadomo, że praca trwa kilka godzin. Bierze to także pod uwagę coworking. Warszawa wprawdzie nie może narzekać na brak restauracji czy barów, jednak w każdej firmie przydaje się miejsce, gdzie można zrobić sobie kawę czy zjeść przyniesiony z domu lunch.

  Sala konferencyjna

  Biura coworkingowe mają tę przewagę nad pracą w dom, że umożliwiają korzystanie z sal konferencyjnych. Przestrzeń, w której możesz spotkać się ze swoimi klientami, ma duże znaczenie dla budowania profesjonalnego wizerunku. Poza tym jest to także usprawnienie pracy – nie musisz szukać komfortowych miejsc na mieście lub wydzielać specjalnej przestrzeni w domu.

  Miejsce do relaksu

  Biura coworkingowe są tworzone z myślą o podniesieniu komfortu pracy. W ciągu dnia możesz mieć potrzebę odpoczynku, oderwania się od swoich myśli czy przerwy na książkę lub drzemkę. Na to wszystko pozwala coworking! Warszawa oferuje dostęp do biur, w których znajdują się także przestrzenie umożliwiające relaks czy wymienienie się opiniami i pomysłami z innymi freelancerami.

  Dostęp do urządzeń biurowych

  To nie wszystkie zalety, jakie niesie za sobą coworking. Niezaprzeczalną zaletą jest także dostęp do urządzeń biurowych, które nierzadko są konieczne do pracy, jak drukarka czy skaner, jednak nie na tyle często, aby taki zakup był opłacalny do domu. W cenę opłaty za biurko wliczone są też wszystkie media, internet oraz dostęp do niezbędnych narzędzi.

  Otwarta przestrzeń

  Biura coworkingowe są zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko udostępniać biurka, ale również by sprzyjały nawiązywaniu kontaktów. Często dzięki temu można zdobyć nowe ciekawe zlecenia lub wspólnie z osobami zajmującymi się zupełnie inną branżą stworzyć całkiem nowy projekt, którego realizacja nie byłaby możliwa w pojedynkę. To zaleta dla osób, które pracują jako freelancerzy. Same biura coworkingowe w Warszawie można znaleźć na stronie https://www.spacing.pl/results/?filter=c_warszawa.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.0699 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018