REKLAMAA1-SanGiovanni--01-10----31-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 września 2020, 10:46

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Słodkie cukierki, czekoladki, żelki, krówki czy praliny – słodycze reklamowe z logo firmy to smaczny sposób, by zadowolić każdego klienta.

  Gadżety reklamowe mogą przyjmować różnorodne formy. Kubki, koszulki, notesy, pamięci pendrive czy długopisy to tylko parę propozycji. Ciekawym pomysłem są również słodycze z logo firmy, które są wyśmienitym nośnikiem przekazu reklamowego.

  Słodycze jako wsparcie reklamy

  Działania reklamowe można realizować za pomocą różnych metod. Wśród nich warto wskazać również na cukierki z nadrukiem. Te niepozorne słodycze mają w sobie jednak dużą moc, która powoduje, że razem z nimi dążenie do celów marketingowych może być jeszcze skuteczniejsze.

  Ze względu na swoją uniwersalność cukierki reklamowe mogą wspierać praktycznie każdą kampanię reklamową. Można wykorzystywać je podczas wielu działań promocyjnych związanych z budową większej rozpoznawalności marki, ale również dodawać je do zamówień złożonych w sklepie internetowym, by wynagrodzić kupującym oczekiwanie na przesyłkę.

  Dodatkowo słodycze z logo firmy nie są wysokim wydatkiem, co powoduje, że można dopasować je indywidualnie do budżetu asygnowanego na działania reklamowe.

  Słodkości z logo firmy – przegląd produktów

  Firmy dostarczające cukierki z logo firmy oraz innego rodzaju słodycze reklamowe mogą zaproponować swoim klientom dostęp do pełnej palety produktów z kompleksową personalizacją.

  Firma Słodkie Upominki, która jest jednym z największych producentów słodyczy z personalizacją, może zaproponować swoim klientom słodycze w różnorodnych wariantach, między innymi są to:

  • belgijskie czekoladki
  • karmelki w wielu smakach
  • cukierki w kształcie serduszek
  • ciasteczka korzenne w czekoladzie
  • draże czekoladowe z orzechami
  • praliny z belgijskiej czekolady
  • francuskie trufle
  • galaretki pektynowe
  • żelki smakowe

  Wyśmienite słodycze oferowane są w wielu opakowaniach do wyboru, na przykład w jednostkowych opakowaniach oraz z większych pudełeczkach przeznaczonych na kilka cukierków. Coraz więcej firm, w tym także Słodkie Upominki, oferuje słodycze w opakowaniach biodegradowalnyc

  Personalizacja słodyczy reklamowych

  Aby cukierki reklamowe mogły spełnić swoją funkcję, opatrywane są nadrukami. Personalizacja daje nieograniczone możliwości w tworzeniu produktów odpowiadających indywidualnym wymaganiom, a także pasujących do konkretnej kampanii reklamowej.

  Nadruki przygotowuje się na opakowaniach jednostkowych lub zbiorowych, co pozwala na otrzymanie atrakcyjnych gadżetów reklamowych na każdą okazję. Słodycze z logo  przyciągają wzrok, przez to wspierają budowę pozytywnego wizerunku, a ponadto zwiększają rozpoznawalność.

  Personalizacja prowadzona jest na podstawie dostarczonego przez klienta projektu zgodnie z ustaleniami. Firma Słodkie Upominki  świadczy również usługę projektowania graficznego.

  Słodycze z logo firmy – wspaniały prezent na każdą okazję

  Wyśmienite cukierki z logo firmy oraz inne słodycze reklamowe stanowią udany podarunek na różne okoliczności. Przystępne ceny oraz ich wszechstronność powodują, że są to upominki o różnorodnym zastosowaniu.

  Bardzo często słodycze z logo stosowane są podczas akcji promocyjnych, między innymi w trakcie otwarć, prezentacji, targów. Również doskonale sprawdzają się w trakcie konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń firmowych.

  Na zamówienie cukierków reklamowych często decydują się sklepy internetowe. Wtedy słodki podarunek dodawany jest do zamówienia. Mogą być one również wystawione w siedzibie firmy – będą stanowiły słodką przekąskę dla klientów.

  Ponadto cukierki z nadrukiem mogą być przekazywane jako dodatek do innych gadżetów reklamowych, koszów upominkowych, aby razem stworzyć szykowny, personalizowany podarunek.

  Wyśmienite słodycze z logo firmy stanowią zatem udany pomysł na wizytówkę firmy w całkowicie nowej odsłonie. Wyśmienite cukierki z personalizacją z pewnością okażą się udanym zakupem, z którym budowa pozytywnego wizerunku stanie się jeszcze łatwiejsza.

  Artykuł załadowany: 0.2384 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020