REKLAMAA1 TEFAL 18.06.2021 - 17.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (nadesłane)

  Od poniedziałku mieszkańcy bloku przy Cybisa 8 nie mają gazu. Lokatorzy się niecierpliwią, bo nie widać postępów w pracach. - Gaz powinien zostać przwyrócony jeszcze dzisiaj - informuje nas wykonawca remontu przyłącza.

  Mieszkańcy bloku przy Cybisa 8 na Ursynowie Północnym od poniedziałku "smakują" życia bez gazu. Niepokoją się też o własne bezpieczeństwo, bo podczas robót czuć ulatniający się gaz.

  - Mamy rozkopane podwórko. Robotnicy mówią, że coś się zapchało, ale przyjeżdżają kolejne ekipy i niewiele się dzieje. Gazu jak nie było, tak nie ma - relacjonuje nam pani Agnieszka, mieszkanka bloku.

  Sąsiedzi obawiają się, że ktoś może wrzucić zapałkę czy papierosa do głębokich dołów z instalacją, albo wpadnie tam nieuważne dziecko.

  Prace remontowe prowadzi na zlecenie Polskiej Spółki Gazownictwa podwykonawca. Wg informacji jakie uzyskaliśmy, na osiedlu w poniedziałek doszło do awarii przyłącza gazowego.

  - Przyłącze zostało już wymienione. Musimy jeszcze przeprowadzić próby szczelności instalacji. Niestety, okazało się, że jeden z lokatorów ma odkręcony gaz w kuchence i pokazuje nam nieszczelność. Jeszcze dziś kolejne ekipy będą przeprowadzać te próby. Nie możemy jeszcze puścić gazu, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo zarówno lokatorów, jak i nasze - mówi nam pracownik firmy remontowej.

  Po godz. 14 przy Cybisa ma się pojawić kolejna ekipa, a później - w razie konieczności - kolejna zmiana. Prawdopodobnie więc jeszcze dziś mieszkańcy będą mieli gaz w swoich mieszkaniach.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 8
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3653 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021