REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Cyfrowe projektowanie uśmiechu jest innowacyjną techniką umożliwiającą obejrzenie efektów przed podjęciem leczenia.

  Czym jest Cyfrowe projektowanie uśmiechu?

  Cyfrowe projektowanie uśmiechu (ang. Digital Smile Design, DSD) to nowoczesne narzędzie komputerowe umożliwiające pacjentowi obejrzenie końcowych efektów leczenia stomatologicznego, zanim zostanie ono podjęte. Ogranicza to ryzyko rozczarowania i niezadowolenia pacjenta z zaproponowanych mu usług. Podnosi również standardy obsługi w klinice, w której ta metoda jest stosowana. Jeżeli klient jest zadowolony, wdraża się jasno sprecyzowany plan.

  Etapy Cyfrowego projektowania uśmiechu

  Program Digital Smile Design składa się z kilku etapów:

  • rozmowy z pacjentem – pozwala ustalić jego potrzeby i oczekiwania, co znacznie ułatwia pracę stomatologa i gwarantuje zadowolenie z efektów. Przegląd uzębienia, szczegółowy wywiad i zdjęcia wykonane cyfrowym aparatem umożliwiają lekarzowi zaprojektowanie uśmiechu dopasowanego do wieku, płci i mimiki twarzy;
  • szczegółowej analizy zdjęć wykonanych aparatem oraz zaprojektowania wirtualnego uśmiechu – podczas tworzenia modelu 2D dobierana jest barwa, kształt i struktury zębów;
  • przymierzania uśmiechu stworzonego przez lekarzy – model 2D jest poddawany obróbce w pracowni protetycznej, co pozwala stworzyć gotową do przymierzenia nakładkę. Dzięki niej będzie można ocenić stopień zadowolenia pacjenta z zaproponowanej mu usługi;
  • sesji zdjęciowej wraz z założoną nakładką – tuż po jej wykonaniu i porównaniu zdjęć z wykonanymi przed metamorfozą przedstawia się pacjentowi konkretny plan leczenia.

  Ostateczny plan metamorfozy ustala się indywidualnie. Czas jego trwania zależy od zaangażowania konkretnych specjalistów, którzy zajmą się poprawianiem uśmiechu pacjenta. Niektóre osoby mogą wymagać wizyt u stomatologa zachowawczego, ortodonty, chirurga stomatologicznego, protetyka, a nawet implantologa.

  Cena Cyfrowego projektowania uśmiechu

  Cena usługi Cyfrowego projektowania uśmiechu zależy od ilości zabiegów, które należy wykonać u pacjenta. Technika DSD umożliwia klientom poznanie ostatecznego efektu leczenia, dlatego mogą oni zaplanować zarówno swój kalendarz, jak i koszt wszystkich wykonywanych zabiegów. Cyfrowe projektowanie uśmiechu jest usługą kompleksową, dlatego osobom mniej zamożnym umożliwia się kredytowanie wszelkich zabiegów stomatologicznych wykonywanych od początku do końca metamorfozy.

  Szczegóły udzielania kredytu są dostępne bezpośrednio w klinikach. Pomoc finansową na zapewnienie sobie wymarzonego wyglądu można otrzymać nawet bardzo szybko. Kredyt jest udzielany na preferencyjnych warunkach. Spłaca się go w ratach miesięcznych. Okres kredytowania wynosi od kilku miesięcy do kilku lat. Udzielaniem takich pożyczek zajmują się firmy finansujące zabiegi medyczne.

  Artykuł załadowany: 0.2167 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020