REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (FB/Teresa Mirga i Kałe Bała)

  Folkowe dźwięki już w ten weekend na Natolinie. Słuchacze będą mieli szansę poznać magię cygańskich brzmień podczas kolejnej odsłony Muzycznego Lata na Ursynowie. Warto zabrać wygodne buty. Z pewnością przydadzą się na parkiecie!

  Jakież smutne byłoby życie, gdyby nie muzyka. Na szczęście w naszej dzielnicy mamy jej pod dostatkiem. Wszystko za sprawą Muzycznego Lata na Ursynowie. Za nami już dwa występy w ramach corocznego cyklu koncertów pod chmurką. Zaś w ten weekend znów będzie można usłyszeć niezwykłe dźwięki w otoczeniu przyrody.

  Do tej pory słuchacze Muzycznego Lata mieli okazję usłyszeć folkowe brzmienia rodem z Bałkanów oraz przypomnieć sobie o największych utworach zdobiących ścieżki dźwiękowe polskich filmów. Teraz w podróż po „Magicznym Świecie Cyganów” słuchaczy zabierze Teresa Mirga wraz z zespołem Kałe Bała.

  Muzyka i tańce

  Cygańska kultura jest niezwykle barwna i ciekawa. Taka też jest cygańska muzyka. Słuchacze powinni się spodziewać wesołych i skocznych dźwięków. Zespół z pewnością da z siebie wszystko, zwłaszcza że obchodzi w tym miesiącu 30-lecie swojej działalności.

  Szykuje się więc niesamowita muzyczna uczta i zabawa. Nikogo nie powinno dziwić, jeśli nogi same będą rwały się do tańca. Podczas koncertu do dyspozycji uczestników będzie parkiet. Być może okaże się, że rozstawione dla słuchaczy krzesełka wcale nie będą potrzebne?

  Koncert rozpocznie się w niedzielę, 24 lipca o godzinie 18 w parku Przy Bażantarni. W ramach Muzycznego Lata na słuchaczy czeka jeszcze pięć występów. Patronat medialny nad wszystkimi sprawuje portal Haloursynow.pl.

  Lista następnych koncertów w ramach Muzycznego Lata na Ursynowie:

  • 31 lipca, godz. 18.00, Park im. Jana Pawła II – Władysław Szpilman – Pianista Warszawy – MAREK BRACHA
  • 07 sierpnia, godz. 18.00, Park Przy Bażantarni – Pozytywna energia prosto z gór - Kapela góralska NA OBYRTKE (dechy do tańca)
  • 14 sierpnia, godz. 18.00, Park im. Jana Pawła II – Drogi Polskiego Oręża w Muzyce Filmowej – MILENA LANGE i WARSAW IMPRESSIONE ORCHESTRA  
  •  21 sierpnia, godz. 18.00, Park Przy Bażantarni – Żywiołowa muzyka folkloru żydowskiego - zespół KLEZMAFOUR (dechy do tańca)
  •  28 sierpnia, godz. 18.00, Park im. Jana Pawła II – Światowe Przeboje Srebrnego Ekranu – VINYL STRING QUARTET

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 27

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 9
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~poprawny 5 4 miesiące temuocena: 30% 

   Czy używanie słowa "cygański" nie podpada aby pod mowę nienawiści? Ursynów to nie Podkarpacie i tutaj proszę stosować nazwę "romski"!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~I tak to nie przejdzie 4 4 miesiące temuocena: 50% 

   To prawda. Cygan to rasistowskie określenie a haloursynow.pl to rasistowski portal. Nie pracuje tam nawet jeden żyd a co dopiero gej czy murzyn. Redaktor Kinczyk to jak sadzę homofob i rasista kryptopropisowska V kolumna na Ursynowie

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zouza 3 4 miesiące temuocena: 80% 

   Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wtf? 2 4 miesiące temuocena: 61% 

   Dlaczego w obliczu takiego kryzysu energetycznego i żywnościowego dzielnica marnotrawi pieniądze na bzdety? Ludzie idzie głód i zimno a wojna jest za miedzą. Opamiętajcie się. Gromadźcie zapasy i wodę. To nie są żadne bełkoty oszołoma tylko fakt. Te pieniądze powinny iść na leki, a jedyne szkolenia jakie ratusz powinien robić i dopłacać to masowe szkolenie mieszkańców z OBRONY CYWILNEJ. Gdzie będzie Kempa jak Iskandery będą nam w bloki strzelać?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jot 1 4 miesiące temuocena: 56% 

   A to Kempa ma się tym zajmować? A nie rząd itp.?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 5 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.444 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022